MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5, Pulje 5 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
374048 Kl. 10:00 Brønshøj BK Fremad Valby 4
374049 Kl. 10:00 B93 2 Bispebjerg BK 1
374050 Kl. 10:25 Fremad Valby 4 Bispebjerg BK 1
374051 Kl. 10:25 Brønshøj BK B93 2
374052 Kl. 10:50 Brønshøj BK Bispebjerg BK 1
374053 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 B93 2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
374054 Kl. 10:00 Husum BK 2 Stefan 2
374055 Kl. 10:00 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
374056 Kl. 10:25 Stefan 2 BK Skjold 2
374057 Kl. 10:25 Husum BK 2 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
374058 Kl. 10:50 Husum BK 2 BK Skjold 2
374059 Kl. 10:50 Stefan 2 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
374042 Kl. 10:00 HB 2 FA 2000 2
374043 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 KB 5
374044 Kl. 10:25 FA 2000 2 KB 5
374045 Kl. 10:25 HB 2 Østerbro IF 2
374046 Kl. 10:50 HB 2 KB 5
374047 Kl. 10:50 FA 2000 2 Østerbro IF 2
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
387557 Kl. 12:30 Fremad Valby 4 Husum BK 2
387558 Kl. 12:30 FA 2000 2 Østerbro IF 2
387559 Kl. 12:55 Husum BK 2 Østerbro IF 2 Bane 1
387560 Kl. 12:55 Fremad Valby 4 FA 2000 2
387561 Kl. 13:20 Husum BK 2 FA 2000 2
387643 Kl. 13:20 Fremad Valby 4 Østerbro IF 2
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
374143 Kl. 10:00 B93 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
387540 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 KB 5 Bane 1
387543 Kl. 10:25 Bispebjerg BK 1 KB 5 Bane 1
387554 Kl. 10:25 B93 2 Nørrebro United 3 Bane 1
387555 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 3 Bane 1
387556 Kl. 10:50 B93 2 KB 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
374060 Kl. 10:00 HB 2 Brønshøj BK
374061 Kl. 10:00 Stefan 2 BK Skjold 2
374132 Kl. 10:25 Brønshøj BK BK Skjold 2
374133 Kl. 10:25 HB 2 Stefan 2
374134 Kl. 10:50 Brønshøj BK Stefan 2
374136 Kl. 10:50 HB 2 BK Skjold 2
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
388201 Kl. 10:00 Fremad Valby 4 Stefan 2
388202 Kl. 10:00 FA 2000 2 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
388203 Kl. 10:25 Stefan 2 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
388204 Kl. 10:25 Fremad Valby 4 FA 2000 2
388205 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Bane 1
388206 Kl. 10:50 Stefan 2 FA 2000 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
388207 Kl. 12:00 Brønshøj BK B93 2
388209 Kl. 12:00 Husum BK 2 KB 5
388210 Kl. 12:25 B93 2 KB 5
388212 Kl. 12:25 Brønshøj BK Husum BK 2
388213 Kl. 12:50 Brønshøj BK KB 5
388214 Kl. 12:50 B93 2 Husum BK 2
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Lyngbyvej 110 2100 København Ø
387652 Kl. 10:00 HB 2 Østerbro IF 2
387657 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 BK Skjold 2 Bane 1
388196 Kl. 10:25 Østerbro IF 2 BK Skjold 2 Bane 1
388197 Kl. 10:25 HB 2 Bispebjerg BK 1
388199 Kl. 10:50 HB 2 BK Skjold 2
388200 Kl. 10:50 Østerbro IF 2 Bispebjerg BK 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Bane 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
388215 Kl. 10:00 Fremad Valby 4 FA 2000 2 Bane 4
388217 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 5 Bane 4
388221 Kl. 10:20 FA 2000 2 KB 5 Bane 4
388223 Kl. 10:20 Fremad Valby 4 BK Skjold 2 Bane 4
388555 Kl. 10:40 Fremad Valby 4 KB 5 Bane 4
686092 Kl. 10:40 FA 2000 2 BK Skjold 2 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
937821 Kl. 10:00 HB 2 B93 2
937822 Kl. 10:00 Husum BK 2 Nørrebro United 3
937825 Kl. 10:25 B93 2 Nørrebro United 3
967858 Kl. 10:25 HB 2 Husum BK 2
967859 Kl. 10:50 HB 2 Nørrebro United 3
967860 Kl. 10:50 B93 2 Husum BK 2
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
686093 Kl. 10:00 Brønshøj BK Stefan 2 Bane 1
931942 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
931943 Kl. 10:25 Stefan 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
931944 Kl. 10:25 Brønshøj BK Østerbro IF 2 Bane 1
937819 Kl. 10:50 Brønshøj BK Bispebjerg BK 1 Bane 1
937820 Kl. 10:50 Stefan 2 Østerbro IF 2
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
967868 Kl. 11:40 B93 2 BK Skjold 2 Bane 1
967869 Kl. 11:40 Fremad Valby 4 BK Skjold 2 Bane 1
967872 Kl. 12:05 Fremad Valby 4 B93 2 Bane 1
967867 Kl. 12:05 HB 2 Fremad Valby 4 Bane 1
967870 Kl. 12:30 HB 2 B93 2 Bane 1
967871 Kl. 12:30 HB 2 BK Skjold 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
967861 Kl. 10:00 Brønshøj BK Husum BK 2
967862 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 3
967863 Kl. 10:25 Husum BK 2 Nørrebro United 3
967864 Kl. 10:25 Brønshøj BK Bispebjerg BK 1
967865 Kl. 10:50 Brønshøj BK Nørrebro United 3
967866 Kl. 10:50 Husum BK 2 Bispebjerg BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
967873 Kl. 10:00 Stefan 2 FA 2000 2
967874 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 KB 5
967875 Kl. 10:25 FA 2000 2 KB 5
967876 Kl. 10:25 Stefan 2 Østerbro IF 2
967877 Kl. 10:50 Stefan 2 KB 5
967878 Kl. 10:50 FA 2000 2 Østerbro IF 2
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Bane 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
967879 Kl. 11:15 Østerbro IF 2 Nørrebro United 3 Bane 4
967880 Kl. 11:15 BK Skjold 2 KB 5 Bane 4
967881 Kl. 11:35 Nørrebro United 3 KB 5 Bane 4
971381 Kl. 11:35 Østerbro IF 2 BK Skjold 2 Bane 4
388556 Kl. 11:55 Østerbro IF 2 KB 5 Bane 4
375414 Kl. 11:55 Nørrebro United 3 BK Skjold 2 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
375421 Kl. 10:00 HB 2 Fremad Valby 4
375452 Kl. 10:00 Husum BK 2 Bispebjerg BK 1
375453 Kl. 10:25 Fremad Valby 4 Bispebjerg BK 1
375454 Kl. 10:25 HB 2 Husum BK 2
375455 Kl. 10:50 HB 2 Bispebjerg BK 1
375456 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 Husum BK 2
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
375415 Kl. 10:00 Brønshøj BK B93 2 Bane 1
375416 Kl. 10:00 Stefan 2 FA 2000 2
375417 Kl. 10:25 B93 2 FA 2000 2 Bane 1
375418 Kl. 10:25 Brønshøj BK Stefan 2 Bane 1
375419 Kl. 10:50 Brønshøj BK FA 2000 2 Bane 1
375420 Kl. 10:50 B93 2 Stefan 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Bane 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
387445 Kl. 11:15 FA 2000 2 Bispebjerg BK 1 Bane 4
387451 Kl. 11:15 Nørrebro United 3 BK Skjold 2 Bane 4
387452 Kl. 11:35 Bispebjerg BK 1 BK Skjold 2 Bane 4
387453 Kl. 11:35 FA 2000 2 Nørrebro United 3 Bane 4
387454 Kl. 11:55 FA 2000 2 BK Skjold 2 Bane 4
387455 Kl. 11:55 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 3 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
375458 Kl. 10:00 Husum BK 2 KB 5 Bane 1
375460 Kl. 10:25 Brønshøj BK KB 5 Bane 1
375457 Kl. 10:45 HB 2 Brønshøj BK Bane 1
387443 Kl. 10:50 Brønshøj BK Husum BK 2 Bane 1
375461 Kl. 11:10 HB 2 Husum BK 2 Bane 1
375462 Kl. 11:35 HB 2 KB 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
387456 Kl. 10:00 Fremad Valby 4 B93 2 Bane 1
387457 Kl. 10:00 Stefan 2 Østerbro IF 2
387458 Kl. 10:25 B93 2 Østerbro IF 2 Bane 1
387459 Kl. 10:25 Fremad Valby 4 Stefan 2 Bane 1
387460 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 Østerbro IF 2 Bane 1
387467 Kl. 10:50 B93 2 Stefan 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind