MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Brøndby Stadion 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
174956 Kl. 10:00 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF 1 1
174957 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 B 1908 3
174958 Kl. 10:25 B 1908 3 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
1
174959 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 1 Karlslunde IF 1
174960 Kl. 10:50 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Karlslunde IF 1 1
174961 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 1 B 1908 3
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
174962 Kl. 10:30 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Greve Fodbold 2 Bane 8-6 (kunstgræs)
174963 Kl. 10:30 BK Friheden 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 8-6 (kunstgræs)
174974 Kl. 10:30 Greve Fodbold 3 BK Fix 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
174975 Kl. 10:30 BK Fix 2 Herfølge BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
174964 Kl. 10:55 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 8-6 (kunstgræs)
174965 Kl. 10:55 Greve Fodbold 2 BK Friheden 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
175055 Kl. 10:55 BK Fix 2 Greve Fodbold 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
175056 Kl. 10:55 BK Fix 3 Herfølge BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
175057 Kl. 11:20 Greve Fodbold 3 Herfølge BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
175100 Kl. 11:20 BK Fix 3 BK Fix 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
174966 Kl. 11:20 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
BK Friheden 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
174967 Kl. 11:20 Greve Fodbold 2 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
174968 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Nørrebro United 1
174969 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
174970 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
174971 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
174972 Kl. 10:50 Dragør BK 2 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
174973 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
175101 Kl. 12:15 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
175102 Kl. 12:15 Hvidovre IF 2 Greve Fodbold 3 1
175103 Kl. 12:40 Hvidovre IF 2 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
1
175104 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 Greve Fodbold 3 1
175105 Kl. 13:05 Ørestad IF 1
!
NB: Ørestad IF 1 er taberdømt
Greve Fodbold 3 1
175106 Kl. 13:05 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
175107 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 Kastrup BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
175108 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Herfølge BK
175109 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Brøndbyernes IF 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
175110 Kl. 10:25 Herfølge BK Kastrup BK 1
175111 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 1 Herfølge BK
175112 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
175119 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 2
175120 Kl. 10:00 BK Fix 2 Dragør BK 2
175113 Kl. 10:00 B 1908 3 BK Friheden 1
175114 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Fix 3
175115 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 B 1908 3
175116 Kl. 10:25 BK Fix 3 BK Friheden 1
175121 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Karlslunde IF 1
175122 Kl. 10:25 Greve Fodbold 2 BK Fix 2
175123 Kl. 10:50 Karlslunde IF 1 BK Fix 2
175124 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2 Dragør BK 2
175117 Kl. 10:50 B 1908 3 BK Fix 3
175118 Kl. 10:50 BK Friheden 1 Nørrebro United 1
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
175137 Kl. 08:30 Ørestad IF 1 BK Friheden 1 1
175138 Kl. 08:30 BK Fix 2 AB Tårnby 1 1
175139 Kl. 08:55 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1 1
175140 Kl. 08:55 BK Friheden 1 BK Fix 2 1
175141 Kl. 09:20 Ørestad IF 1 BK Fix 2 1
175142 Kl. 09:20 BK Friheden 1 AB Tårnby 1 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
175131 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 Kastrup BK 1 Kunst A - 5-mands
175132 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 Nørrebro United 1 Kunst B - 5-mands
175133 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Karlslunde IF 1 Kunst A - 5-mands
175134 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Greve Fodbold 3 Kunst B - 5-mands
175135 Kl. 10:50 Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 3 Kunst A - 5-mands
175136 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 Nørrebro United 1 Kunst B - 5-mands
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
175143 Kl. 13:00 B 1908 3 Fremad Amager 2
175144 Kl. 13:00 Herfølge BK Dragør BK 2
175145 Kl. 13:25 Dragør BK 2 B 1908 3
175146 Kl. 13:25 Fremad Amager 2 Herfølge BK
175148 Kl. 13:50 B 1908 3 Herfølge BK
175149 Kl. 13:50 Fremad Amager 2 Dragør BK 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
175125 Kl. 13:00 Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 2 Kunst 2
175126 Kl. 13:00 BK Fix 3 Hvidovre IF 2 Kunst 2
175127 Kl. 13:25 Hvidovre IF 2 Brøndbyernes IF 1 Kunst 2
175128 Kl. 13:25 Greve Fodbold 2 BK Fix 3 Kunst 2
175129 Kl. 13:50 Brøndbyernes IF 1 BK Fix 3 Kunst 2
175130 Kl. 13:50 Greve Fodbold 2 Hvidovre IF 2 Kunst 2
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
175156 Kl. 09:45 Brøndbyernes IF 1 BK Friheden 1 1
175157 Kl. 09:45 Greve Fodbold 3 Dragør BK 2 1
175158 Kl. 10:10 Dragør BK 2 Brøndbyernes IF 1 1
175159 Kl. 10:10 BK Friheden 1 Greve Fodbold 3 1
175162 Kl. 10:35 Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 3 1
175186 Kl. 10:35 BK Friheden 1 Dragør BK 2 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
175150 Kl. 13:00 B 1908 3 Kastrup BK 1
175151 Kl. 13:00 BK Fix 2 Hvidovre IF 2
175152 Kl. 13:25 Hvidovre IF 2 B 1908 3
175153 Kl. 13:25 Kastrup BK 1 BK Fix 2
175154 Kl. 13:50 B 1908 3 BK Fix 2
175155 Kl. 13:50 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 2
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
175193 Kl. 13:00 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
175194 Kl. 13:00 BK Fix 3 AB Tårnby 1
175195 Kl. 13:25 AB Tårnby 1 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
1
175196 Kl. 13:25 Fremad Amager 2 BK Fix 3
175197 Kl. 13:50 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
BK Fix 3 1
175198 Kl. 13:50 Fremad Amager 2 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
175187 Kl. 11:30 Ørestad IF 1 Greve Fodbold 2 1
175188 Kl. 11:30 Herfølge BK Nørrebro United 1 1
175189 Kl. 11:55 Nørrebro United 1 Ørestad IF 1 1
175190 Kl. 11:55 Greve Fodbold 2 Herfølge BK 1
175191 Kl. 12:20 Ørestad IF 1 Herfølge BK 1
175192 Kl. 12:20 Greve Fodbold 2 Nørrebro United 1 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
175211 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Kastrup BK 1 1
ANN

Kampen annulleret

175212 Kl. 10:00 BK Fix 3 Dragør BK 2 1
ANN

Kampen annulleret

175213 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Ørestad IF 1 1
ANN

Kampen annulleret

175214 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 BK Fix 3 1
ANN

Kampen annulleret

175215 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 BK Fix 3 1
ANN

Kampen annulleret

175216 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 Dragør BK 2 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
175205 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 Fremad Amager 2
175206 Kl. 10:00 BK Fix 2 Nørrebro United 1
175207 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Brøndbyernes IF 1
175208 Kl. 10:25 Fremad Amager 2 BK Fix 2
175209 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 1 BK Fix 2
175210 Kl. 10:50 Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
175217 Kl. 09:00 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Greve Fodbold 2 1
175218 Kl. 09:00 Greve Fodbold 3 AB Tårnby 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
175219 Kl. 09:25 AB Tårnby 1 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
1
175220 Kl. 09:25 Greve Fodbold 2 Greve Fodbold 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
175221 Kl. 09:50 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Greve Fodbold 3 1
175222 Kl. 09:50 Greve Fodbold 2 AB Tårnby 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
175199 Kl. 10:00 Karlslunde IF 1 BK Friheden 1 Kunst A - 5-mands
175200 Kl. 10:00 Herfølge BK Hvidovre IF 2 Kunst B - 5-mands
175201 Kl. 10:25 Hvidovre IF 2 Karlslunde IF 1 Kunst C - 5-mands
175202 Kl. 10:25 BK Friheden 1 Herfølge BK Kunst D - 5-mands
175203 Kl. 10:50 Karlslunde IF 1 Herfølge BK Kunst A - 5-mands
175204 Kl. 10:50 BK Friheden 1 Hvidovre IF 2 Kunst B - 5-mands
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
175229 Kl. 09:45 Brøndbyernes IF 1 Karlslunde IF 1 1
175230 Kl. 09:45 Greve Fodbold 2 BK Friheden 1 1
175231 Kl. 10:10 Karlslunde IF 1 BK Friheden 1 1
175232 Kl. 10:10 Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 2 1
175233 Kl. 10:35 Karlslunde IF 1 Greve Fodbold 2 1
175234 Kl. 10:35 Brøndbyernes IF 1 BK Friheden 1 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Vestamager Idrætsanlæg Kunst Ugandavej 105 2770 Kastrup
175235 Kl. 10:00 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
175236 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 BK Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
175237 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 BK Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
175238 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Greve Fodbold 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
175239 Kl. 10:50 AB Tårnby 1 Greve Fodbold 3 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
175240 Kl. 10:50 Dragør BK 2 BK Fix 2 Vestamager Idrætsanlæg Kunst
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
175223 Kl. 10:00 B 1908 3 Nørrebro United 1
175224 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Kastrup BK 1
175225 Kl. 10:25 B 1908 3 Kastrup BK 1
175226 Kl. 10:25 Fremad Amager 2 Nørrebro United 1
175227 Kl. 10:50 B 1908 3 Fremad Amager 2
175228 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 Nørrebro United 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
175241 Kl. 15:30 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 2 Kunst 2
175255 Kl. 15:30 BK Fix 3 Herfølge BK Kunst 2
175256 Kl. 15:55 Hvidovre IF 2 Herfølge BK Kunst 2
176180 Kl. 15:55 Ørestad IF 1 BK Fix 3 Kunst 2
176181 Kl. 16:20 Hvidovre IF 2 BK Fix 3 Kunst 2
176182 Kl. 16:20 Ørestad IF 1 Herfølge BK Kunst 2
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
156377 Kl. 12:15 Dragør BK 2 Nørrebro United 1 Kalvebod Fælled Skole
176229 Kl. 12:15 Ørestad IF 1 Brøndbyernes IF 1 Kalvebod Fælled Skole
176230 Kl. 12:40 Brøndbyernes IF 1 Nørrebro United 1 Kalvebod Fælled Skole
176391 Kl. 12:40 Ørestad IF 1 Dragør BK 2 Kalvebod Fælled Skole
176392 Kl. 13:05 Brøndbyernes IF 1 Dragør BK 2 Kalvebod Fælled Skole
176393 Kl. 13:05 Ørestad IF 1 Nørrebro United 1 Kalvebod Fælled Skole
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst A - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
176394 Kl. 10:00 B 1908 3 Karlslunde IF 1 Kunst A - 5-mands
176395 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst B - 5-mands
176396 Kl. 10:25 Karlslunde IF 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst A - 5-mands
176397 Kl. 10:25 B 1908 3 AB Tårnby 1 Kunst B - 5-mands
176398 Kl. 10:50 Karlslunde IF 1 AB Tårnby 1 Kunst A - 5-mands
176399 Kl. 10:50 B 1908 3 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
Kunst B - 5-mands
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
176400 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Greve Fodbold 2
176460 Kl. 10:00 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
Herfølge BK 1
176461 Kl. 10:25 Greve Fodbold 2 Herfølge BK
176462 Kl. 10:25 Fremad Amager 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
1
176463 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2 BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
1
176464 Kl. 10:50 Fremad Amager 2 Herfølge BK
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
176465 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 BK Friheden 1 1
176466 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
176467 Kl. 10:25 BK Friheden 1 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
176469 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Greve Fodbold 3 1
176470 Kl. 10:50 BK Friheden 1 Greve Fodbold 3 1
176473 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind