VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 6 (2021)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
919548 10:45 Allerød Fodbold Klub 3 Hareskov IF
10:45
Allerød Fodbold Klub 3
Hareskov IF
919549 10:45 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 3
10:45
Gladsaxe-Hero BK
Herlev IF 3
919550 11:10 Hareskov IF Herlev IF 3
11:10
Hareskov IF
Herlev IF 3
919551 11:10 Allerød Fodbold Klub 3 Gladsaxe-Hero BK
11:10
Allerød Fodbold Klub 3
Gladsaxe-Hero BK
919552 11:35 Allerød Fodbold Klub 3 Herlev IF 3
11:35
Allerød Fodbold Klub 3
Herlev IF 3
919553 11:35 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK
11:35
Hareskov IF
Gladsaxe-Hero BK
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
919560 10:00 Vanløse IF 6 FB 1 1
10:00
Vanløse IF 6
FB 1
919561 10:00 Nørrebro United 2 Stefan 2 1
10:00
Nørrebro United 2
Stefan 2
919562 10:25 FB 1 Stefan 2 1
10:25
FB 1
Stefan 2
919563 10:25 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2 1
10:25
Vanløse IF 6
Nørrebro United 2
919564 10:50 Vanløse IF 6 Stefan 2 1
10:50
Vanløse IF 6
Stefan 2
919565 10:50 FB 1 Nørrebro United 2 1
10:50
FB 1
Nørrebro United 2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
919554 10:00 IF Bytoften 2 Brønshøj BK 1
10:00
IF Bytoften 2
Brønshøj BK 1
919555 10:00 Vanløse IF 5 BK Fix 3
10:00
Vanløse IF 5
BK Fix 3
919556 10:25 Brønshøj BK 1 BK Fix 3
10:25
Brønshøj BK 1
BK Fix 3
919557 10:25 IF Bytoften 2 Vanløse IF 5
10:25
IF Bytoften 2
Vanløse IF 5
919558 10:50 IF Bytoften 2 BK Fix 3
10:50
IF Bytoften 2
BK Fix 3
919559 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 5
10:50
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
919566 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 IF Bytoften 2
10:00
Allerød Fodbold Klub 3
IF Bytoften 2
919567 10:00 FB 1 Stefan 2
10:00
FB 1
Stefan 2
919617 10:25 IF Bytoften 2 Stefan 2 1
10:25
IF Bytoften 2
Stefan 2
919871 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 FB 1
10:25
Allerød Fodbold Klub 3
FB 1
919872 10:50 IF Bytoften 2 FB 1 1
10:50
IF Bytoften 2
FB 1
919873 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Stefan 2
10:50
Allerød Fodbold Klub 3
Stefan 2
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
919910 10:00 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 6
10:00
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 6
919911 10:00 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK
10:00
Hareskov IF
Gladsaxe-Hero BK
919874 10:00 Vanløse IF 5 BK Fix 3
10:00
Vanløse IF 5
BK Fix 3
919875 10:00 Nørrebro United 2 Herlev IF 3
10:00
Nørrebro United 2
Herlev IF 3
919876 10:25 BK Fix 3 Herlev IF 3
10:25
BK Fix 3
Herlev IF 3
919907 10:25 Vanløse IF 5 Nørrebro United 2
10:25
Vanløse IF 5
Nørrebro United 2
919912 10:25 Vanløse IF 6 Gladsaxe-Hero BK
10:25
Vanløse IF 6
Gladsaxe-Hero BK
919913 10:25 Brønshøj BK 1 Hareskov IF
10:25
Brønshøj BK 1
Hareskov IF
919914 10:50 Vanløse IF 6 Hareskov IF
10:50
Vanløse IF 6
Hareskov IF
919915 10:50 Brønshøj BK 1 Gladsaxe-Hero BK
10:50
Brønshøj BK 1
Gladsaxe-Hero BK
919908 10:50 BK Fix 3 Nørrebro United 2
10:50
BK Fix 3
Nørrebro United 2
919909 10:50 Vanløse IF 5 Herlev IF 3
10:50
Vanløse IF 5
Herlev IF 3
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
919916 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Gladsaxe-Hero BK Kunstgræsbane 1A
10:00
Allerød Fodbold Klub 3
Gladsaxe-Hero BK
919917 10:00 BK Fix 3 Stefan 2 Kunstgræsbane 1B
10:00
BK Fix 3
Stefan 2
919918 10:25 Gladsaxe-Hero BK Stefan 2 Kunstgræsbane 1A
10:25
Gladsaxe-Hero BK
Stefan 2
920072 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 BK Fix 3 Kunstgræsbane 1B
10:25
Allerød Fodbold Klub 3
BK Fix 3
920073 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Stefan 2 Kunstgræsbane 1B
10:50
Allerød Fodbold Klub 3
Stefan 2
920074 10:50 Gladsaxe-Hero BK BK Fix 3 Kunstgræsbane 1A
10:50
Gladsaxe-Hero BK
BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
920454 10:00 IF Bytoften 2 Vanløse IF 5 Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:00
IF Bytoften 2
Vanløse IF 5
920455 10:00 Vanløse IF 6 Herlev IF 3 Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:00
Vanløse IF 6
Herlev IF 3
920456 10:25 Vanløse IF 5 Herlev IF 3 Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:25
Vanløse IF 5
Herlev IF 3
920457 10:25 IF Bytoften 2 Vanløse IF 6 Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:25
IF Bytoften 2
Vanløse IF 6
920458 10:50 IF Bytoften 2 Herlev IF 3 Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:50
IF Bytoften 2
Herlev IF 3
920459 10:50 Vanløse IF 5 Vanløse IF 6 Bane 5B - (Gl. Kunst)
10:50
Vanløse IF 5
Vanløse IF 6
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
920075 10:00 Brønshøj BK 1 FB 1
10:00
Brønshøj BK 1
FB 1
920076 10:00 Hareskov IF Nørrebro United 2
10:00
Hareskov IF
Nørrebro United 2
920077 10:25 FB 1 Nørrebro United 2
10:25
FB 1
Nørrebro United 2
920078 10:25 Brønshøj BK 1 Hareskov IF
10:25
Brønshøj BK 1
Hareskov IF
920079 10:50 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 2
10:50
Brønshøj BK 1
Nørrebro United 2
920080 10:50 FB 1 Hareskov IF
10:50
FB 1
Hareskov IF
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Gladsaxe skole 1 Ræveholmen 1 2860 Søborg
920466 10:00 IF Bytoften 2 FB 1 1
10:00
IF Bytoften 2
FB 1
920467 10:00 Gladsaxe-Hero BK BK Fix 3
10:00
Gladsaxe-Hero BK
BK Fix 3
920468 10:25 FB 1 BK Fix 3
10:25
FB 1
BK Fix 3
920469 10:25 IF Bytoften 2 Gladsaxe-Hero BK 1
10:25
IF Bytoften 2
Gladsaxe-Hero BK
920470 10:50 IF Bytoften 2 BK Fix 3 1
10:50
IF Bytoften 2
BK Fix 3
920471 10:50 FB 1 Gladsaxe-Hero BK
10:50
FB 1
Gladsaxe-Hero BK
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
920460 10:00 Brønshøj BK 1 Hareskov IF 1
ANN
10:00
Brønshøj BK 1
Hareskov IF
ANN
920461 10:00 Stefan 2 Herlev IF 3 1
ANN
10:00
Stefan 2
Herlev IF 3
ANN
920462 10:25 Hareskov IF Herlev IF 3 1
ANN
10:25
Hareskov IF
Herlev IF 3
ANN
920463 10:25 Brønshøj BK 1 Stefan 2 1
ANN
10:25
Brønshøj BK 1
Stefan 2
ANN
920464 10:50 Brønshøj BK 1 Herlev IF 3 1
ANN
10:50
Brønshøj BK 1
Herlev IF 3
ANN
920465 10:50 Hareskov IF Stefan 2 1
ANN
10:50
Hareskov IF
Stefan 2
ANN
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
920472 11:30 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 5 1
11:30
Allerød Fodbold Klub 3
Vanløse IF 5
920473 11:30 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2 1
11:30
Vanløse IF 6
Nørrebro United 2
920474 11:55 Vanløse IF 5 Nørrebro United 2 1
11:55
Vanløse IF 5
Nørrebro United 2
920475 11:55 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 6 1
11:55
Allerød Fodbold Klub 3
Vanløse IF 6
920476 12:20 Allerød Fodbold Klub 3 Nørrebro United 2 1
12:20
Allerød Fodbold Klub 3
Nørrebro United 2
920477 12:20 Vanløse IF 5 Vanløse IF 6 1
12:20
Vanløse IF 5
Vanløse IF 6
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5A - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
920490 10:00 FB 1 Hareskov IF Bane 5A - (Gl. Kunst)
10:00
FB 1
Hareskov IF
920491 10:00 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 3 Bane 5A - (Gl. Kunst)
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Herlev IF 3
920492 10:25 Hareskov IF Herlev IF 3 Bane 5A - (Gl. Kunst)
10:25
Hareskov IF
Herlev IF 3
920493 10:25 FB 1 Gladsaxe-Hero BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
10:25
FB 1
Gladsaxe-Hero BK
920494 10:50 FB 1 Herlev IF 3 Bane 5A - (Gl. Kunst)
10:50
FB 1
Herlev IF 3
920495 10:50 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
10:50
Hareskov IF
Gladsaxe-Hero BK
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
920484 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Brønshøj BK 1
10:00
Allerød Fodbold Klub 3
Brønshøj BK 1
920485 10:00 Vanløse IF 5 Stefan 2
10:00
Vanløse IF 5
Stefan 2
920486 10:25 Brønshøj BK 1 Stefan 2
10:25
Brønshøj BK 1
Stefan 2
920487 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 5
10:25
Allerød Fodbold Klub 3
Vanløse IF 5
920488 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Stefan 2
10:50
Allerød Fodbold Klub 3
Stefan 2
920489 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 5
10:50
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
920478 10:00 IF Bytoften 2 Vanløse IF 6 1
10:00
IF Bytoften 2
Vanløse IF 6
920479 10:00 BK Fix 3 Nørrebro United 2
10:00
BK Fix 3
Nørrebro United 2
920480 10:25 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2
10:25
Vanløse IF 6
Nørrebro United 2
920481 10:25 IF Bytoften 2 BK Fix 3 1
10:25
IF Bytoften 2
BK Fix 3
920482 10:50 IF Bytoften 2 Nørrebro United 2 1
10:50
IF Bytoften 2
Nørrebro United 2
920483 10:50 Vanløse IF 6 BK Fix 3
10:50
Vanløse IF 6
BK Fix 3
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
920496 10:00 Gladsaxe-Hero BK Nørrebro United 2 Kunstgræsbane 1A
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Nørrebro United 2
920497 10:00 Stefan 2 Herlev IF 3 Kunstgræsbane 1B
10:00
Stefan 2
Herlev IF 3
920498 10:25 Nørrebro United 2 Herlev IF 3 Kunstgræsbane 1B
10:25
Nørrebro United 2
Herlev IF 3
920932 10:25 Gladsaxe-Hero BK Stefan 2 Kunstgræsbane 1A
10:25
Gladsaxe-Hero BK
Stefan 2
920933 10:50 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 3 Kunstgræsbane 1A
10:50
Gladsaxe-Hero BK
Herlev IF 3
920934 10:50 Nørrebro United 2 Stefan 2 Kunstgræsbane 1B
10:50
Nørrebro United 2
Stefan 2
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Birkevang 1 Birkevang 17 3500 Værløse
920935 09:00 IF Bytoften 2 Vanløse IF 5 1
09:00
IF Bytoften 2
Vanløse IF 5
920936 09:00 FB 1 Hareskov IF
09:00
FB 1
Hareskov IF
920937 09:25 Vanløse IF 5 Hareskov IF
09:25
Vanløse IF 5
Hareskov IF
920938 09:25 IF Bytoften 2 FB 1 1
09:25
IF Bytoften 2
FB 1
920939 09:50 IF Bytoften 2 Hareskov IF 1
09:50
IF Bytoften 2
Hareskov IF
920940 09:50 Vanløse IF 5 FB 1
09:50
Vanløse IF 5
FB 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
920941 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Brønshøj BK 1 1
10:00
Allerød Fodbold Klub 3
Brønshøj BK 1
920942 10:00 Vanløse IF 6 BK Fix 3 1
10:00
Vanløse IF 6
BK Fix 3
920943 10:25 Brønshøj BK 1 BK Fix 3 1
10:25
Brønshøj BK 1
BK Fix 3
920944 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 6 1
10:25
Allerød Fodbold Klub 3
Vanløse IF 6
920945 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 BK Fix 3 1
10:50
Allerød Fodbold Klub 3
BK Fix 3
920946 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 6 1
10:50
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 6
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Allerød Idrætspark Møllemosevej 5 3450 Allerød
920947 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 IF Bytoften 2
10:00
Allerød Fodbold Klub 3
IF Bytoften 2
920948 10:00 Vanløse IF 6 Herlev IF 3
10:00
Vanløse IF 6
Herlev IF 3
920949 10:25 IF Bytoften 2 Herlev IF 3 1
10:25
IF Bytoften 2
Herlev IF 3
920950 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 6
10:25
Allerød Fodbold Klub 3
Vanløse IF 6
920951 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Herlev IF 3
10:50
Allerød Fodbold Klub 3
Herlev IF 3
920952 10:50 IF Bytoften 2 Vanløse IF 6 1
10:50
IF Bytoften 2
Vanløse IF 6
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter Grøndal, kunst 5M D Hvidkildevej 64 2400 København NV
920953 10:00 Hareskov IF BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Grøndal, kunst 5M D
10:00
Hareskov IF
BK Fix 3
920954 10:00 Nørrebro United 2 Stefan 2 Grøndal, kunst 5M C
10:00
Nørrebro United 2
Stefan 2
920955 10:25 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Stefan 2 Grøndal, kunst 5M D
10:25
BK Fix 3
Stefan 2
920956 10:25 Hareskov IF Nørrebro United 2 Grøndal, kunst 5M C
10:25
Hareskov IF
Nørrebro United 2
920957 10:50 Hareskov IF Stefan 2 Grøndal, kunst 5M C
10:50
Hareskov IF
Stefan 2
920958 10:50 BK Fix 3 Nørrebro United 2 Grøndal, kunst 5M D
10:50
BK Fix 3
Nørrebro United 2
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
920959 10:00 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 5
10:00
Brønshøj BK 1
Vanløse IF 5
920960 10:00 FB 1 Gladsaxe-Hero BK
10:00
FB 1
Gladsaxe-Hero BK
920961 10:25 Vanløse IF 5 Gladsaxe-Hero BK
10:25
Vanløse IF 5
Gladsaxe-Hero BK
920962 10:25 Brønshøj BK 1 FB 1
10:25
Brønshøj BK 1
FB 1
920963 10:50 Brønshøj BK 1 Gladsaxe-Hero BK
10:50
Brønshøj BK 1
Gladsaxe-Hero BK
920964 10:50 Vanløse IF 5 FB 1
10:50
Vanløse IF 5
FB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind