MENU

M+32 1 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
713667
ma
11-04 2022
Kl. 20:35
Skovshoved IF Hekla Gentofte Sportspark Vest
7
-
3
713668
to
21-04 2022
Kl. 18:00
CIK Kastrup Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
713669
to
21-04 2022
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic B 1903 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
6
713666 to
21-04 2022
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Oversidder Gentofte Sportspark Vest
713670 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Viktoria Østerbro IF Ryparken Idrætsanlæg
6
-
0
713674
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Kastrup Skovshoved IF Kastrup IA ved Røllikevej
6
-
1
713672 on
27-04 2022
Kl. 20:15
Oversidder Copenhagen Celtic
713675 on
27-04 2022
Kl. 21:00
Østerbro IF CIK Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
713673
ma
02-05 2022
Kl. 19:45
Hekla FC Græsrødderne Hekla Park
0
-
2
713678
ma
02-05 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF Østerbro IF Gentofte Sportspark Vest
1
-
3
713676 on
04-05 2022
Kl. 20:45
B 1903 Oversidder B1903
713677
to
05-05 2022
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Kastrup Gentofte Sportspark Vest
3
-
3
713680 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Viktoria CIK Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
713682
on
11-05 2022
Kl. 19:45
Hekla B 1903 Hekla Park
2
-
1
713685
on
11-05 2022
Kl. 21:00
Østerbro IF FC Græsrødderne Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
713684
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Kastrup Copenhagen Celtic Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
1
713683 to
12-05 2022
Kl. 20:15
CIK Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
713681
15-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Viktoria
713828 ti
17-05 2022
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Østerbro IF Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
713825
on
18-05 2022
Kl. 20:15
B 1903 Kastrup B1903
2
-
3
713827 on
18-05 2022
Kl. 20:15
Oversidder Hekla
713826 to
19-05 2022
Kl. 20:00
FC Græsrødderne CIK Gentofte Sportspark Vest
Hjemmehold taberdømt
713829 fr
20-05 2022
Kl. 20:00
Viktoria Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
713830
ma
23-05 2022
Kl. 20:15
Skovshoved IF FC Græsrødderne Gentofte Sportspark Vest
1
-
3
713833 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Kastrup Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
713831 on
25-05 2022
Kl. 20:00
Hekla Viktoria Hekla Park
2
-
3
713834
on
25-05 2022
Kl. 21:00
Østerbro IF B 1903 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
713832 to
26-05 2022
Kl. 18:00
CIK Copenhagen Celtic Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
713837 on
01-06 2022
Kl. 19:45
Hekla Kastrup Hekla Park
1
-
1
713835
on
01-06 2022
Kl. 20:15
B 1903 CIK B1903
1
-
1
713836 on
01-06 2022
Kl. 20:15
Oversidder Østerbro IF
713838 to
02-06 2022
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Skovshoved IF Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
3
713839 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Viktoria FC Græsrødderne Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
713860
ma
06-06 2022
Kl. 18:00
Skovshoved IF B 1903 Skovshoved I P
2
-
6
713863 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Østerbro IF Hekla Fælledparken
2
-
0
713671
on
08-06 2022
Kl. 18:45
B 1903 Viktoria B1903
2
-
2
713840 to
09-06 2022
Kl. 20:15
FC Græsrødderne Copenhagen Celtic Gentofte Sportspark Vest
Hjemmehold taberdømt
713862 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Viktoria Kastrup Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
713861
12-06 2022
Kl. 10:00
CIK Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
713865 on
15-06 2022
Kl. 20:15
Oversidder Skovshoved IF
713867 to
16-06 2022
Kl. 18:00
Copenhagen Celtic Viktoria Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
713868
to
16-06 2022
Kl. 19:00
Kastrup Østerbro IF Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
0
713864
to
16-06 2022
Kl. 20:15
B 1903 FC Græsrødderne B1903
2
-
5
713866 fr
17-06 2022
Kl. 19:30
Hekla CIK Hekla Park
Hjemmehold taberdømt
713679
19-06 2022
Kl. 11:00
Hekla Copenhagen Celtic Hekla Park
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind