MENU

M+32 2 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
713870
ti
19-04 2022
Kl. 20:30
FB Prespa Jens Jessens Vej
6
-
3
713869 on
20-04 2022
Kl. 19:40
Husum Bk B.93 Husumparken
2
-
4
713873 on
20-04 2022
Kl. 20:00
Oversidder Rikken
713871 on
20-04 2022
Kl. 20:15
GVI AC Iben GVI. Nymosen
0
-
0
713872 to
21-04 2022
Kl. 20:15
Oversidder CSC
713874 ma
25-04 2022
Kl. 20:15
CSC Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
713875 on
27-04 2022
Kl. 20:15
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
713960 on
27-04 2022
Kl. 20:15
AC Iben FB Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
4
713961 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Rikken GVI Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
3
713959
01-05 2022
Kl. 12:00
Prespa Husum Bk Ryparken Idrætsanlæg
3
-
3
713962
ma
02-05 2022
Kl. 19:30
CSC B.93 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
713964 ti
03-05 2022
Kl. 20:30
FB Rikken Jens Jessens Vej
0
-
6
713963 on
04-05 2022
Kl. 19:40
Husum Bk AC Iben Husumparken
1
-
2
713965 to
05-05 2022
Kl. 20:00
Oversidder Prespa
713966
07-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder GVI
713992
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
CSC Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
713969 ti
10-05 2022
Kl. 20:15
GVI FB GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
713967 on
11-05 2022
Kl. 20:15
B.93 Oversidder B 93 Svanemølleanlæg.
713970 to
12-05 2022
Kl. 18:00
AC Iben Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
713968
15-05 2022
Kl. 12:00
Prespa CSC Ryparken Idrætsanlæg
0
-
6
713973 ma
16-05 2022
Kl. 19:40
Husum Bk GVI Husumparken
2
-
2
713974 on
18-05 2022
Kl. 20:15
B.93 Prespa B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
713975 on
18-05 2022
Kl. 20:30
Oversidder Rikken
713976 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder FB
713972 to
19-05 2022
Kl. 20:15
CSC AC Iben Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
713971 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Rikken Husum Bk Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
713979 on
25-05 2022
Kl. 20:15
GVI Oversidder GVI. Nymosen
713980 to
26-05 2022
Kl. 18:00
AC Iben B.93 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
713981
fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Rikken CSC Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
713978
29-05 2022
Kl. 14:00
Prespa Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
713982 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
CSC GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
713977 ti
31-05 2022
Kl. 20:30
FB Husum Bk Jens Jessens Vej
3
-
1
713983 on
01-06 2022
Kl. 20:15
B.93 Rikken B 93 Svanemølleanlæg.
Hjemmehold taberdømt
713986 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder Husum Bk
713985 to
02-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder FB
713984
05-06 2022
Kl. 12:00
Prespa AC Iben Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
713988 ti
07-06 2022
Kl. 20:30
FB CSC Jens Jessens Vej
1
-
1
713989 on
08-06 2022
Kl. 20:15
GVI B.93 GVI. Nymosen
5
-
0
713990 to
09-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder AC Iben
713991 fr
10-06 2022
Kl. 20:00
Rikken Prespa Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
713987
11-06 2022
Kl. 14:00
Husum Bk Oversidder Husumparken
713993 on
15-06 2022
Kl. 20:15
B.93 FB B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
4
713996 to
16-06 2022
Kl. 18:00
AC Iben Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
713995 to
16-06 2022
Kl. 20:00
Oversidder Oversidder
713994
19-06 2022
Kl. 12:00
Prespa GVI Ryparken Idrætsanlæg
0
-
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind