|
631017
|
fr25-03 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
631016
|
lø26-03 2022
|
11:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
|
631018
|
sø27-03 2022
|
14:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
|
631019
|
ma28-03 2022
|
19:00
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
|
|
631023
|
lø02-04 2022
|
12:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631022
|
lø02-04 2022
|
14:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
|
631021
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631020
|
sø03-04 2022
|
13:30
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631024
|
to07-04 2022
|
18:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
631026
|
fr08-04 2022
|
18:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
|
631027
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631025
|
sø10-04 2022
|
15:30
|
|
|
Ringkøbing Kunstgræsbane
|
|
|
|
631030
|
to14-04 2022
|
12:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
631029
|
to14-04 2022
|
13:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631028
|
ma18-04 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
631031
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631032
|
to21-04 2022
|
18:15
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
631035
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631033
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
631034
|
sø24-04 2022
|
13:30
|
|
|
Green Arena (Ringkøbing)
|
|
|
|
631037
|
fr29-04 2022
|
18:30
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
631039
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
631036
|
sø01-05 2022
|
12:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
631038
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631041
|
fr06-05 2022
|
18:30
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631043
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
631040
|
sø08-05 2022
|
13:30
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631042
|
sø08-05 2022
|
16:30
|
|
|
Green Arena (Ringkøbing)
|
|
|
|
631046
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631045
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631044
|
lø14-05 2022
|
14:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
631047
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631051
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
631049
|
fr20-05 2022
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
631048
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
631050
|
sø22-05 2022
|
13:30
|
|
|
Green Arena (Ringkøbing)
|
|
|
|
631052
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631054
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
631055
|
to26-05 2022
|
12:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
631053
|
to26-05 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631056
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
631057
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631058
|
sø29-05 2022
|
16:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
631059
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
Green Arena (Ringkøbing)
|
|
|
|
631060
|
to02-06 2022
|
19:00
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
631063
|
lø04-06 2022
|
14:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631061
|
ma06-06 2022
|
13:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631062
|
ti07-06 2022
|
20:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
631065
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Skjern Idrætspark
|
|
|
|
631066
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Grindsted Stadion
|
|
|
|
631067
|
lø11-06 2022
|
13:30
|
|
|
BK Klittens Idrætsanlæg
|
|
|
|
631064
|
sø12-06 2022
|
16:30
|
|
|
Green Arena (Ringkøbing)
|
|
|
|
631070
|
fr17-06 2022
|
18:30
|
|
|
REMA 1000 Park, Aulum
|
|
|
|
631069
|
fr17-06 2022
|
19:00
|
|
|
Give Stadion
|
|
|
|
631068
|
sø19-06 2022
|
14:30
|
|
|
Brande Stadion
|
|
|
|
631071
|
sø19-06 2022
|
14:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
Bedste nr. 6 undgår play-off: Ribe BK (pulje 11). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: Haderslev FK (pulje 11).
Playoff kampe JS2/S1 - se mere her
Playoff kampe S1/S2 - se mere her