|
675389
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
675411
|
lø26-03 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
675414
|
sø27-03 2022
|
15:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
|
675415
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Tønder Kunstgræs
|
|
|
|
675416
|
lø02-04 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
675418
|
lø02-04 2022
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
|
675417
|
sø03-04 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Kunstgræsbane
|
|
|
|
675410
|
ti05-04 2022
|
19:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenters Kunstgræsbane
|
|
|
|
675419
|
lø09-04 2022
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
675420
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
|
675423
|
lø09-04 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
675422
|
lø09-04 2022
|
15:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
675428
|
ti12-04 2022
|
18:45
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
675430
|
ti12-04 2022
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
675424
|
to14-04 2022
|
13:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
675429
|
lø16-04 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
|
|
675431
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
676647
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
675525
|
sø24-04 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
|
|
676648
|
ti26-04 2022
|
19:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
676649
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
676650
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
676652
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
676651
|
lø30-04 2022
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
676722
|
to05-05 2022
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
|
|
676721
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Metropolis Arena (kunst)
|
|
|
|
676653
|
lø07-05 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
676720
|
sø08-05 2022
|
16:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
676724
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
676726
|
lø14-05 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
676725
|
lø14-05 2022
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
676723
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
|
|
676727
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
676728
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
676730
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
676729
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
676733
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
676734
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
|
|
676731
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
676732
|
on25-05 2022
|
20:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
676735
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
676737
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
676738
|
sø29-05 2022
|
17:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
676736
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
676740
|
fr03-06 2022
|
19:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
676739
|
lø04-06 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
676741
|
ma06-06 2022
|
18:00
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
|
676742
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
676744
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Marskhallen
|
|
|
|
676746
|
lø11-06 2022
|
14:30
|
|
|
Grænse Stadion
|
|
|
|
676745
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Aabenraa Stadion
|
|
|
|
676743
|
to16-06 2022
|
19:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
676747
|
lø18-06 2022
|
13:30
|
|
|
Thøisen Murerfirma Arena - Augustenborg
|
|
|
|
676748
|
lø18-06 2022
|
13:30
|
|
|
Klosterhallen
|
|
|
|
676749
|
lø18-06 2022
|
13:30
|
|
|
Løjt Idrætsanlæg
|
|
|
|
676750
|
lø18-06 2022
|
13:30
|
|
|
Aarsbjerg Idrætscenter
|
|
|
Playoff kampe S1/S2 - se mere her
Playoff kampe S2/S3 - se mere her
Bedste nr. 6 undgår play-off: Aarhus 1900 (pulje 19). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: Gauerslund IF (pulje 21).