MENU

Herrer Serie 3 - Forår 2022, Pulje 31 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
678124
26-03 2022
Kl. 13:30
Sparkær IF Hersom/Bjerregrav IF Sparkær Stadion
3
-
0
678121
26-03 2022
Kl. 15:30
Sallingsund FC Ørslevkloster IF Interfjord Park Glyngøre
1
-
3
678122
26-03 2022
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Borup IF Røddinghus
1
-
1
678125
27-03 2022
Kl. 15:00
Mønsted IF Højslev Station IF Siwert Park (Mønsted)
4
-
2
678128
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Ørslevkloster IF Mønsted IF Ørslevkloster Stadion
0
-
1
678127
02-04 2022
Kl. 13:00
Højslev Station IF Sparkær IF Højslev Stadion
2
-
6
678129
02-04 2022
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Tjele Vest Sport Bjerregrav Stadion
1
-
0
678126
02-04 2022
Kl. 15:30
Borup IF Sallingsund FC Låstrup Stadion
1
-
1
678135
fr
08-04 2022
Kl. 19:00
Mønsted IF Borup IF Siwert Park (Mønsted)
1
-
1
678138
09-04 2022
Kl. 13:00
Højslev Station IF Ørslevkloster IF Højslev Stadion
1
-
5
678136
09-04 2022
Kl. 13:30
Sparkær IF Tjele Vest Sport Sparkær Stadion
6
-
1
678130
09-04 2022
Kl. 15:30
Sallingsund FC Hersom/Bjerregrav IF Interfjord Park Glyngøre
1
-
4
678141
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Ørslevkloster IF Sparkær IF Ørslevkloster Stadion
1
-
3
678140
to
14-04 2022
Kl. 13:30
Borup IF Højslev Station IF Låstrup Stadion
4
-
1
678142
to
14-04 2022
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Mønsted IF Bjerregrav Stadion
0
-
2
678139
to
14-04 2022
Kl. 19:00
Tjele Vest Sport Sallingsund FC Røddinghus
1
-
1
678145
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Mønsted IF Tjele Vest Sport Siwert Park (Mønsted)
2
-
2
678147
23-04 2022
Kl. 13:00
Højslev Station IF Hersom/Bjerregrav IF Højslev Stadion
1
-
2
678144
23-04 2022
Kl. 15:00
Ørslevkloster IF Borup IF Ørslevkloster Stadion
2
-
2
678143
23-04 2022
Kl. 15:30
Sallingsund FC Sparkær IF Interfjord Park Glyngøre
0
-
2
678155
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Sparkær IF Borup IF Sparkær Stadion
3
-
0
678156
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Hersom/Bjerregrav IF Ørslevkloster IF Bjerregrav Stadion
1
-
1
678157
30-04 2022
Kl. 16:00
Højslev Station IF Tjele Vest Sport Højslev Stadion
2
-
1
678148
ma
02-05 2022
Kl. 19:15
Sallingsund FC Mønsted IF Dagli' Brugsen Durup Idrætspark
0
-
1
678158
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Højslev Station IF Sallingsund FC Højslev Stadion
4
-
0
678160
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Borup IF Hersom/Bjerregrav IF Låstrup Stadion
3
-
1
678166
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Mønsted IF Sparkær IF Siwert Park (Mønsted)
6
-
2
678167
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Ørslevkloster IF Tjele Vest Sport Ørslevkloster Stadion
2
-
1
678173
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Højslev Station IF Mønsted IF Højslev Stadion
1
-
2
678168
to
12-05 2022
Kl. 19:30
Ørslevkloster IF Sallingsund FC Ørslevkloster Stadion
Udehold taberdømt
678169
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Borup IF Tjele Vest Sport Låstrup Stadion
1
-
2
678172
14-05 2022
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Sparkær IF Bjerregrav Stadion
0
-
6
678182
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Mønsted IF Ørslevkloster IF Siwert Park (Mønsted)
2
-
1
678181
21-05 2022
Kl. 13:30
Sparkær IF Højslev Station IF Sparkær Stadion
1
-
2
678183
21-05 2022
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Hersom/Bjerregrav IF Løvel Stadion
1
-
2
678174
21-05 2022
Kl. 16:00
Sallingsund FC Borup IF Interfjord Park Glyngøre
0
-
6
678186
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Borup IF Mønsted IF Låstrup Stadion
3
-
3
678190
on
25-05 2022
Kl. 19:15
Ørslevkloster IF Højslev Station IF Ørslevkloster Stadion
3
-
0
678184 to
26-05 2022
Kl. 15:30
Hersom/Bjerregrav IF Sallingsund FC Bjerregrav Stadion
0
-
1
678188
to
26-05 2022
Kl. 19:00
Tjele Vest Sport Sparkær IF Løvel Stadion
5
-
5
678198
28-05 2022
Kl. 13:00
Højslev Station IF Borup IF Højslev Stadion
3
-
3
678201
29-05 2022
Kl. 13:00
Sparkær IF Ørslevkloster IF Sparkær Stadion
1
-
1
678192
29-05 2022
Kl. 15:30
Sallingsund FC Tjele Vest Sport Dagli' Brugsen Durup Idrætspark
1
-
3
678218
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Borup IF Ørslevkloster IF Låstrup Stadion
1
-
0
678203
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Mønsted IF Hersom/Bjerregrav IF Siwert Park (Mønsted)
6
-
1
678221
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Hersom/Bjerregrav IF Højslev Station IF Bjerregrav Stadion
1
-
2
678216
ma
06-06 2022
Kl. 15:30
Sparkær IF Sallingsund FC Sparkær Stadion
4
-
1
678220
ma
06-06 2022
Kl. 16:00
Tjele Vest Sport Mønsted IF Løvel Stadion
2
-
8
678225
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Ørslevkloster IF Hersom/Bjerregrav IF Ørslevkloster Stadion
0
-
1
678223
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Mønsted IF Sallingsund FC Siwert Park (Mønsted)
6
-
1
678224
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Borup IF Sparkær IF Låstrup Stadion
2
-
3
678226
fr
10-06 2022
Kl. 19:15
Tjele Vest Sport Højslev Station IF Løvel Stadion
2
-
2
678228
fr
17-06 2022
Kl. 19:00
Sallingsund FC Højslev Station IF Interfjord Park Glyngøre
0
-
7
678230
fr
17-06 2022
Kl. 19:00
Sparkær IF Mønsted IF Sparkær Stadion
1
-
1
678229
18-06 2022
Kl. 13:30
Hersom/Bjerregrav IF Borup IF Bjerregrav Stadion
2
-
6
678231
18-06 2022
Kl. 13:30
Tjele Vest Sport Ørslevkloster IF Løvel Stadion
4
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Playoff kampe S2/S3 - se mere her

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Bedste nr. 6 undgår play-off: Sjørring B (pulje 30). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: FS Midtthy (pulje 30).

Log ind