Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. mar 2022
12:00
Vildbjerg SF
1
Aulum IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:30
Hodsager UF
7
Borbjerg Skave Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
15:00
Herrup Tvis Fodbold
3
Mejrup GU
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
15:00
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Vinderup IK
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
19:00
Borbjerg Skave Fodbold
2
Herrup Tvis Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
Vinderup IK
3
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:30
Aulum IF
2
Hodsager UF
3
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
Herrup Tvis Fodbold
4
Aulum IF
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:30
Hodsager UF
2
Vinderup IK
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
Mejrup GU
Borbjerg Skave Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
15:00
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
Vinderup IK
0
Herrup Tvis Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
Vildbjerg SF
2
Hodsager UF
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:45
Aulum IF
1
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
11:00
Borbjerg Skave Fodbold
3
Mejdal-Halgård Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:00
Herrup Tvis Fodbold
3
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:30
Hodsager UF
2
Mejdal-Halgård Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
Borbjerg Skave Fodbold
0
Aulum IF
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
14:00
Mejrup GU
0
Vinderup IK
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Mejrup GU
9
Mejdal-Halgård Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:30
Vinderup IK
1
Borbjerg Skave Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:00
Vildbjerg SF
5
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:30
Hodsager UF
Herrup Tvis Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
15:00
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Aulum IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
Mejrup GU
Hodsager UF
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:30
Borbjerg Skave Fodbold
0
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:45
Aulum IF
5
Vinderup IK
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
Herrup Tvis Fodbold
9
Mejdal-Halgård Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Aulum IF
3
Vildbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:00
Vinderup IK
3
Mejdal-Halgård Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Borbjerg Skave Fodbold
4
Hodsager UF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
14:00
Mejrup GU
2
Herrup Tvis Fodbold
9
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:30
Hodsager UF
1
Aulum IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:00
Herrup Tvis Fodbold
4
Borbjerg Skave Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
Vildbjerg SF
1
Vinderup IK
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
1
Mejrup GU
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
Vinderup IK
0
Hodsager UF
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
Aulum IF
0
Herrup Tvis Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
12:00
Vildbjerg SF
Mejdal-Halgård Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
13:00
Borbjerg Skave Fodbold
Mejrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:30
Hodsager UF
4
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Mejrup GU
0
Aulum IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Mejdal-Halgård Fodbold
2
Borbjerg Skave Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
19:00
Herrup Tvis Fodbold
2
Vinderup IK
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:30
Vinderup IK
3
Mejrup GU
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:30
Mejdal-Halgård Fodbold
0
Hodsager UF
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:00
Vildbjerg SF
1
Herrup Tvis Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Aulum IF
3
Borbjerg Skave Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
Borbjerg Skave Fodbold
2
Vinderup IK
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Herrup Tvis Fodbold
3
Hodsager UF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Aulum IF
Mejdal-Halgård Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
14:00
Mejrup GU
1
Vildbjerg SF
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
19:00
Vinderup IK
6
Aulum IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:30
Hodsager UF
Mejrup GU
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
10:30
Vildbjerg SF
5
Borbjerg Skave Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Mejdal-Halgård Fodbold
3
Herrup Tvis Fodbold
2
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her