|
537783
|
fr25-03 2022
|
19:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537786
|
fr25-03 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
|
537785
|
lø26-03 2022
|
16:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
537784
|
sø27-03 2022
|
14:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
|
|
537790
|
ti29-03 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Kunstbane 1
|
|
|
|
537788
|
to31-03 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
|
537789
|
fr01-04 2022
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
537787
|
sø03-04 2022
|
14:00
|
|
|
Langsøskolens Stadion
|
|
|
|
537880
|
to07-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
537792
|
fr08-04 2022
|
18:30
|
|
|
Søholt Idrætspark
|
|
|
|
|
537879
|
fr08-04 2022
|
19:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
537791
|
lø09-04 2022
|
11:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537883
|
ti12-04 2022
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
537884
|
ti12-04 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537882
|
to14-04 2022
|
10:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
537881
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
537888
|
to21-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
537886
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
537887
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætspark
|
|
|
|
537885
|
lø23-04 2022
|
11:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537890
|
to28-04 2022
|
18:30
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
537892
|
to28-04 2022
|
19:00
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
537889
|
lø30-04 2022
|
11:30
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537891
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537893
|
to05-05 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
537894
|
to05-05 2022
|
19:00
|
|
|
Langsøskolens Stadion
|
|
|
|
537895
|
fr06-05 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætspark
|
|
|
|
537896
|
lø07-05 2022
|
16:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
537899
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537900
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
537897
|
lø14-05 2022
|
16:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
537898
|
sø15-05 2022
|
14:00
|
|
|
Langsøskolens Stadion
|
|
|
|
537902
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
537901
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537903
|
fr20-05 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætspark
|
|
|
|
537904
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
537907
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
537908
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
|
|
|
537905
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537906
|
to26-05 2022
|
19:00
|
|
|
Langsøskolens Stadion
|
HHT
|
|
|
537911
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
|
|
|
537909
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537910
|
to02-06 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
537912
|
to02-06 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætspark
|
|
|
|
537913
|
fr03-06 2022
|
18:30
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
537915
|
ti07-06 2022
|
18:30
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
537916
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537914
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
Langsøskolens Stadion
|
|
|
|
537917
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Søholt Idrætspark
|
|
|
|
537918
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Langsøskolens Stadion
|
|
|
|
537919
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
LM Transport Arena (Ans)
|
UHT
|
|
|
537920
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
537921
|
fr17-06 2022
|
19:00
|
|
|
Fårvang Stadion
|
|
|
|
537924
|
fr17-06 2022
|
19:00
|
|
|
Lemming Stadion
|
|
|
|
537922
|
sø19-06 2022
|
13:00
|
|
|
Søholt Idrætsanlæg
|
|
|
|
537923
|
sø19-06 2022
|
13:00
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her