MENU

Herrer Serie 4 - Forår 2022, Pulje 76 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
561676
fr
25-03 2022
Kl. 18:20
HOG Hinnerup (2) Fuglebakken KFUM (6) Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
2 - 4
561674
27-03 2022
Kl. 12:30
VRI Søften GF NES Park
5 - 2
561675
27-03 2022
Kl. 14:00
FC Åben Modus VSK Aarhus (1) VSK Aarhus
2 - 1
561680
03-04 2022
Kl. 11:00
VSK Aarhus (1) VRI Vejlby/Risskov Centret
2 - 1
561677
03-04 2022
Kl. 13:00
Søften GF Aarhus Fremad (2) Søften Idrætsanlæg
4 - 3
561678
ma
04-04 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM (6) FC Åben Modus Ellehøjskolen
5 - 5
561673
on
06-04 2022
Kl. 18:00
Aarhus Fremad (2) Katrinebjergs AF Riisvangen Stadion
1 - 3
561684
fr
08-04 2022
Kl. 18:20
HOG Hinnerup (2) Søften GF Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
2 - 0
561683
10-04 2022
Kl. 12:00
Aarhus Fremad (2) VSK Aarhus (1) Riisvangen Stadion
1 - 1
561686
10-04 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM (6) Katrinebjergs AF Ellehøjskolen
4 - 0
561685
10-04 2022
Kl. 14:00
FC Åben Modus VRI Katrinebjergskolen
2 - 4
561679
ma
11-04 2022
Kl. 18:00
Katrinebjergs AF HOG Hinnerup (2) Skovvangsskolen
0 - 4
561798 fr
15-04 2022
Kl. 18:00
FC Åben Modus Katrinebjergs AF Katrinebjergskolen
7 - 0
561688
ma
18-04 2022
Kl. 13:00
Søften GF Fuglebakken KFUM (6) Søften Idrætsanlæg
2 - 1
561689 ma
18-04 2022
Kl. 18:00
Katrinebjergs AF FC Åben Modus Skovvangsskolen
1 - 6
561691
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
VSK Aarhus (1) HOG Hinnerup (2) Vejlby/Risskov Centret
1 - 1
561695
fr
22-04 2022
Kl. 18:20
HOG Hinnerup (2) VRI Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
2 - 6
561692 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Aarhus Fremad (2) FC Åben Modus Riisvangen Stadion
0 - 4
561694
23-04 2022
Kl. 14:00
Katrinebjergs AF Søften GF Skovvangsskolen
0 - 1
561696
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM (6) VSK Aarhus (1) Ellehøjskolen
2 - 2
561687
on
27-04 2022
Kl. 20:00
VRI Aarhus Fremad (2) NES Park
1 - 1
561699
30-04 2022
Kl. 15:00
VSK Aarhus (1) Katrinebjergs AF Vejlby/Risskov Centret
4 - 4
561700
01-05 2022
Kl. 12:30
VRI Fuglebakken KFUM (6) NES Park
2 - 1
561697
01-05 2022
Kl. 14:00
Aarhus Fremad (2) HOG Hinnerup (2) Riisvangen Stadion
6 - 1
561698
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
FC Åben Modus Søften GF Søften Idrætsanlæg
4 - 2
561704
07-05 2022
Kl. 11:00
HOG Hinnerup (2) FC Åben Modus E. Trasborg Park
0 - 2
561702
08-05 2022
Kl. 13:00
Søften GF VSK Aarhus (1) Søften Idrætsanlæg
2 - 0
561705
08-05 2022
Kl. 17:00
Katrinebjergs AF VRI Skovvangsskolen
1 - 0
561701
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM (6) Aarhus Fremad (2) Ellehøjskolen
1 - 1
561773 on
11-05 2022
Kl. 18:30
VSK Aarhus (1) FC Åben Modus Vejlby/Risskov Centret
2 - 3
561706
14-05 2022
Kl. 14:00
Katrinebjergs AF Aarhus Fremad (2) Skovvangsskolen
3 - 0
561707
15-05 2022
Kl. 13:00
Søften GF VRI Søften Idrætsanlæg
1 - 3
561777
ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM (6) HOG Hinnerup (2) Ellehøjskolen
3 - 1
561779 fr
20-05 2022
Kl. 18:00
FC Åben Modus Fuglebakken KFUM (6) Katrinebjergskolen
1 - 1
561781
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
HOG Hinnerup (2) Katrinebjergs AF Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
2 - 1
561778
22-05 2022
Kl. 12:00
Aarhus Fremad (2) Søften GF Riisvangen Stadion
1 - 2
561782
22-05 2022
Kl. 12:30
VRI VSK Aarhus (1) NES Park
2 - 3
561795
ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Katrinebjergs AF Fuglebakken KFUM (6) Skovvangsskolen
1 - 2
561784
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Søften GF HOG Hinnerup (2) Søften Idrætsanlæg
3 - 0
561783 to
26-05 2022
Kl. 11:00
VSK Aarhus (1) Aarhus Fremad (2) Vejlby/Risskov Centret
7 - 2
561794 to
26-05 2022
Kl. 16:00
VRI FC Åben Modus NES Park
1 - 3
561799
29-05 2022
Kl. 12:00
HOG Hinnerup (2) VSK Aarhus (1) E. Trasborg Park
1 - 3
561797
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM (6) Søften GF Ellehøjskolen
4 - 1
561796
ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Aarhus Fremad (2) VRI Riisvangen Stadion
0 - 0
561802
04-06 2022
Kl. 13:30
Søften GF Katrinebjergs AF Søften Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
561801 ma
06-06 2022
Kl. 14:00
FC Åben Modus Aarhus Fremad (2) Katrinebjergskolen
1 - 0
561804
ma
06-06 2022
Kl. 15:00
VSK Aarhus (1) Fuglebakken KFUM (6) Vejlby/Risskov Centret
2 - 6
561803
on
08-06 2022
Kl. 20:00
VRI HOG Hinnerup (2) NES Park
8 - 1
561805
11-06 2022
Kl. 11:00
HOG Hinnerup (2) Aarhus Fremad (2) E. Trasborg Park
3 - 3
561807
11-06 2022
Kl. 14:00
Katrinebjergs AF VSK Aarhus (1) Skovvangsskolen
2 - 5
561806
12-06 2022
Kl. 13:00
Søften GF FC Åben Modus Søften Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
568570
ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM (6) VRI Ellehøjskolen
0 - 2
568574
to
16-06 2022
Kl. 18:30
FC Åben Modus HOG Hinnerup (2) E. Trasborg Park
4 - 1
568573
to
16-06 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus (1) Søften GF Vejlby/Risskov Centret
5 - 0
568572
18-06 2022
Kl. 17:30
Aarhus Fremad (2) Fuglebakken KFUM (6) Riisvangen Stadion
1 - 2
568575
19-06 2022
Kl. 13:00
VRI Katrinebjergs AF NES Park
7 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 11 bedste nr. 7 forbliver i  serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Log ind