MENU

Herrer Serie 4 - Forår 2022, Pulje 79 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
574809
26-03 2022
Kl. 17:00
Viby IF (3) Aabyhøj IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
8
-
0
574807
27-03 2022
Kl. 10:00
ASA, Aarhus (1) Prügelknabe IK Koncenton Park (ASA)
2
-
3
574810
03-04 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK BK 07 Rosenvangsskolen
0
-
4
574811
03-04 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM (3) Aabyhøj Stadion
0
-
3
574813
03-04 2022
Kl. 14:00
Hasle B (2) ASA, Aarhus (1) Ellehøjskolen
2
-
2
574812
03-04 2022
Kl. 15:00
JAI, Aarhus Viby IF (3) JAI's Anlæg
1
-
4
574806
on
06-04 2022
Kl. 18:00
BK 07 JAI, Aarhus Ellehøjskolen
0
-
3
575872
09-04 2022
Kl. 12:15
Fuglebakken KFUM (3) ASA, Aarhus (1) Ellehøjskolen
2
-
1
575873
10-04 2022
Kl. 13:30
Aabyhøj IF JAI, Aarhus Aabyhøj Stadion
1
-
8
575870
10-04 2022
Kl. 16:00
BK 07 Hasle B (2) Ellehøjskolen
2
-
2
575876
to
14-04 2022
Kl. 14:00
JAI, Aarhus Fuglebakken KFUM (3) JAI's Anlæg
9
-
1
575875 fr
15-04 2022
Kl. 18:30
Prügelknabe IK Aabyhøj IF Rosenvangsskolen
3
-
3
574808 ma
18-04 2022
Kl. 16:00
Fuglebakken KFUM (3) Hasle B (2) Ellehøjskolen
4
-
5
575871 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Viby IF (3) Prügelknabe IK MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
0
-
3
575880
24-04 2022
Kl. 14:00
Viby IF (3) ASA, Aarhus (1) Viby Idrætspark
7
-
2
575881
24-04 2022
Kl. 14:00
Aabyhøj IF Hasle B (2) Aabyhøj Stadion
1
-
6
575879
ti
26-04 2022
Kl. 18:00
JAI, Aarhus Prügelknabe IK JAI's Anlæg
5
-
1
575878
on
27-04 2022
Kl. 18:00
BK 07 Fuglebakken KFUM (3) Ellehøjskolen
4
-
1
575883
30-04 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (3) Prügelknabe IK Ellehøjskolen
3
-
1
575885
30-04 2022
Kl. 14:00
ASA, Aarhus (1) Aabyhøj IF Koncenton Park (ASA)
3
-
4
575884
01-05 2022
Kl. 14:00
Hasle B (2) JAI, Aarhus Ellehøjskolen
2
-
4
575882
01-05 2022
Kl. 16:00
BK 07 Viby IF (3) Ellehøjskolen
1
-
9
575877
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Hasle B (2) Viby IF (3) Ellehøjskolen
4
-
6
575889
07-05 2022
Kl. 14:00
JAI, Aarhus ASA, Aarhus (1) JAI's Anlæg
1
-
0
575887
08-05 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK Hasle B (2) Rosenvangsskolen
4
-
5
575886
08-05 2022
Kl. 15:30
Aabyhøj IF BK 07 Aabyhøj Stadion
1
-
2
575874
ti
10-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) BK 07 Koncenton Park (ASA)
2
-
2
575888
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF (3) Fuglebakken KFUM (3) Viby Idrætspark
2
-
0
582389
14-05 2022
Kl. 15:30
Aabyhøj IF Viby IF (3) Aabyhøj Stadion
Hjemmehold taberdømt
582317
15-05 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK ASA, Aarhus (1) Rosenvangsskolen
4
-
4
575890
15-05 2022
Kl. 15:00
JAI, Aarhus BK 07 JAI's Anlæg
4
-
0
582322 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Hasle B (2) Fuglebakken KFUM (3) Ellehøjskolen
2
-
3
582419
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Viby IF (3) JAI, Aarhus Viby Idrætspark
3
-
2
582405
21-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (3) Aabyhøj IF Ellehøjskolen
4
-
2
582501
21-05 2022
Kl. 14:00
ASA, Aarhus (1) Hasle B (2) Koncenton Park (ASA)
Udehold taberdømt
582396
22-05 2022
Kl. 16:00
BK 07 Prügelknabe IK Ellehøjskolen
0
-
3
582503 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Hasle B (2) BK 07 Ellehøjskolen
1
-
2
582638
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Fuglebakken KFUM (3) Koncenton Park (ASA)
1
-
3
582643
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
JAI, Aarhus Aabyhøj IF JAI's Anlæg
4
-
2
582631
to
26-05 2022
Kl. 19:00
Prügelknabe IK Viby IF (3) Viby Idrætspark
3
-
3
582662
28-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (3) JAI, Aarhus Ellehøjskolen
0
-
1
582670
29-05 2022
Kl. 12:00
Viby IF (3) Hasle B (2) Viby Idrætspark
3
-
2
582660
29-05 2022
Kl. 13:00
Aabyhøj IF Prügelknabe IK Aabyhøj Stadion
1
-
3
582657
29-05 2022
Kl. 16:00
BK 07 ASA, Aarhus (1) Ellehøjskolen
0
-
3
582756
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Prügelknabe IK JAI, Aarhus Rosenvangsskolen
0
-
3
582679 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM (3) BK 07 Ellehøjskolen
1
-
1
582768
ma
06-06 2022
Kl. 12:00
ASA, Aarhus (1) Viby IF (3) Koncenton Park (ASA)
3
-
2
582780
ma
06-06 2022
Kl. 18:30
Hasle B (2) Aabyhøj IF Ellehøjskolen
2
-
1
582783
11-06 2022
Kl. 16:00
Viby IF (3) BK 07 Viby Idrætspark
Udehold taberdømt
582927
11-06 2022
Kl. 16:15
JAI, Aarhus Hasle B (2) JAI's Anlæg
1
-
2
582857
12-06 2022
Kl. 11:00
Prügelknabe IK Fuglebakken KFUM (3) Rosenvangsskolen
2
-
2
582934
12-06 2022
Kl. 14:30
Aabyhøj IF ASA, Aarhus (1) Aabyhøj Stadion
1
-
4
582947
fr
17-06 2022
Kl. 17:00
Fuglebakken KFUM (3) Viby IF (3) Ellehøjskolen
1
-
4
583007
fr
17-06 2022
Kl. 18:00
JAI, Aarhus ASA, Aarhus (1) JAI's Anlæg
1
-
1
582936
19-06 2022
Kl. 13:00
BK 07 Aabyhøj IF Ellehøjskolen
0
-
4
582942
19-06 2022
Kl. 13:00
Hasle B (2) Prügelknabe IK Rosenvangsskolen
8
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 11 bedste nr. 7 forbliver i  serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Log ind