Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar 2022
14:00
Stensballe IK (1)
1
Hovedgård/Søvind
5
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
17:00
FC Skanderborg (2)
Horsens fS
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
18:30
Hatting Motion
1
Horsens B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
18:45
Horsens Freja
2
Stensballe IK (1)
7
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
10:00
Horsens B
2
FC Skanderborg (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
13:00
Horsens fS
2
Egebjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:00
Hovedgård/Søvind
3
Hatting Motion
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2022
18:30
Hatting Motion
7
Horsens Freja
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Egebjerg IF
2
Stensballe IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
15:00
FC Skanderborg (2)
Hovedgård/Søvind
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
18:45
Stensballe IK (1)
2
Hatting Motion
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:45
Horsens Freja
3
FC Skanderborg (2)
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
Horsens B
2
Egebjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
18:30
Hatting Motion
1
Egebjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
Horsens B
0
Hovedgård/Søvind
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
15:00
FC Skanderborg (2)
2
Stensballe IK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Hatting Motion
3
FC Skanderborg (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Hovedgård/Søvind
2
Horsens fS
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:45
Horsens Freja
1
Horsens B
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Egebjerg IF
4
Hovedgård/Søvind
4
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:00
Egebjerg IF
5
Horsens Freja
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Stensballe IK (1)
3
Horsens fS
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
Horsens B
Stensballe IK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
12:00
Hovedgård/Søvind
Horsens Freja
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
13:00
Horsens fS
Hatting Motion
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
15:00
FC Skanderborg (2)
2
Egebjerg IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Horsens fS
2
Horsens B
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
14:00
Hovedgård/Søvind
Stensballe IK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:00
Horsens B
0
Hatting Motion
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:00
Horsens fS
1
FC Skanderborg (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
16:00
Horsens Freja
3
Egebjerg IF
9
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:30
Hatting Motion
2
Hovedgård/Søvind
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
11:00
FC Skanderborg (2)
0
Horsens B
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
Egebjerg IF
Horsens fS
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Stensballe IK (1)
5
Horsens Freja
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Hovedgård/Søvind
FC Skanderborg (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
11:00
Horsens B
Horsens fS
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
Egebjerg IF
2
Horsens B
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
15:00
FC Skanderborg (2)
6
Horsens Freja
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:00
Stensballe IK (1)
0
Egebjerg IF
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:15
Horsens fS
Hovedgård/Søvind
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
20:00
Horsens Freja
1
Hatting Motion
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:45
Horsens Freja
0
Horsens fS
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
Horsens Freja
2
Horsens fS
5
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
Egebjerg IF
9
Hatting Motion
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
14:00
Hovedgård/Søvind
4
Horsens B
5
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Stensballe IK (1)
12
FC Skanderborg (2)
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
Hatting Motion
Stensballe IK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
19:00
Horsens B
9
Horsens Freja
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Hovedgård/Søvind
2
Egebjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:00
Horsens fS
Stensballe IK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
15:00
FC Skanderborg (2)
Hatting Motion
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
18:45
Horsens Freja
0
Hovedgård/Søvind
8
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Hatting Motion
Horsens fS
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Egebjerg IF
FC Skanderborg (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Stensballe IK (1)
1
Horsens B
2
|
De 11 bedste nr. 7 forbliver i serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).
Playoff kampe S3/S4 - se mere her