MENU

U19 Drenge Øst 1 Forår (03) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
209564
fr
25-03 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK B 1903 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 1
209563
27-03 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Jægersborg BK Holbæk Sportsby
3 - 4
209565
27-03 2022
Kl. 12:00
Frem A27 Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
7 - 1
209568
27-03 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
3 - 2
209566
27-03 2022
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark
0 - 0
209567
27-03 2022
Kl. 14:00
Farum 2 KFUM BK, Roskilde Farum Park
2 - 3
210533
03-04 2022
Kl. 10:00
A27 Hørsholm-Usserød IK Dragør Bk
2 - 1
210529
03-04 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Bagsværd BK Karlslunde Stadion
4 - 2
212020
03-04 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Holbæk B&I Frederiksberg IP, kunst
4 - 1
209572
03-04 2022
Kl. 14:00
B 1903 Frem B1903
1 - 6
212021
03-04 2022
Kl. 16:15
Jægersborg BK Farum 2 Gentofte Sportspark
5 - 2
212025
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK B 1903 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 0
212029
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Jægersborg BK Greve Idræts Center
0 - 1
212022
fr
08-04 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby
0 - 1
212024
10-04 2022
Kl. 12:00
Frem Bagsværd BK Valby IP, Stadion, kunst
3 - 0
212023
10-04 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
5 - 1
212028
10-04 2022
Kl. 14:00
Farum 2 FA 2000 Farum Park
4 - 4
209569
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center
1 - 0
212101
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 0
212117
23-04 2022
Kl. 14:00
A27 Farum 2 Vestamager Idrætsanlæg
0 - 0
212134
24-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Greve Fodbold Frederiksberg IP, kunst
5 - 1
212031
24-04 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Frem Karlslunde Stadion
0 - 2
212135
24-04 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK KFUM BK, Roskilde Gentofte Sportspark
3 - 2
212030
24-04 2022
Kl. 14:00
B 1903 Holbæk B&I B1903
0 - 1
212136
01-05 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Bagsværd BK Holbæk Sportsby
5 - 1
212145
01-05 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter
1 - 1
212907
01-05 2022
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Frem Hørsholm Idrætspark
2 - 0
212926
01-05 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Karlslunde IF Gentofte Sportspark
6 - 0
212928
01-05 2022
Kl. 14:00
Farum 2 B 1903 Farum Park
1 - 5
212938
01-05 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold A27 Greve Idræts Center
1 - 2
212942
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Karlslunde IF Hørsholm-Usserød IK Karlslunde Stadion
1 - 4
212945 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK Farum 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 0
212939
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
B 1903 Greve Fodbold B1903
2 - 1
212947
08-05 2022
Kl. 12:00
Frem Holbæk B&I Frem, Valby IP
2 - 3
212948
08-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Jægersborg BK Frederiksberg IP, kunst
2 - 0
212946
08-05 2022
Kl. 16:00
A27 KFUM BK, Roskilde Dragør Bk
5 - 0
213097
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Bagsværd BK Greve Idræts Center
3 - 0
212949
15-05 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK Holbæk Sportsby
4 - 0
213078
15-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Karlslunde IF Frederiksberg IP, kunst
6 - 0
213051
15-05 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde B 1903 Lillevang Idrætscenter
1 - 1
213079
15-05 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK A27 Gentofte Sportspark
3 - 1
213096
15-05 2022
Kl. 14:00
Farum 2 Frem Farum Park
3 - 4
213103
to
19-05 2022
Kl. 19:15
Bagsværd BK KFUM BK, Roskilde Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 4
213464
21-05 2022
Kl. 14:00
A27 FA 2000 Dragør Bk
1 - 7
213465
22-05 2022
Kl. 12:00
Frem Greve Fodbold Frem, Valby IP
3 - 1
213099
22-05 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF Holbæk B&I Karlslunde Stadion
0 - 4
213467
22-05 2022
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Farum 2 Hørsholm Idrætspark
4 - 0
213098
22-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 Jægersborg BK B1903
2 - 2
210540
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Greve Fodbold Holbæk Sportsby
5 - 0
213487
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Bagsværd BK FA 2000 Bagsværd Stadion
1 - 4
213489
29-05 2022
Kl. 12:00
Frem Jægersborg BK Frem, Valby IP
1 - 4
213478
29-05 2022
Kl. 14:00
Farum 2 Karlslunde IF Farum Park
3 - 2
213479
29-05 2022
Kl. 14:00
B 1903 A27 B1903
3 - 1
213468
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark
2 - 5
216587
05-06 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Frem Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
215656
05-06 2022
Kl. 13:00
KFUM BK, Roskilde Holbæk B&I Lillevang Idrætscenter
3 - 2
215657
05-06 2022
Kl. 13:00
Karlslunde IF B 1903 Karlslunde Stadion
2 - 1
216016
05-06 2022
Kl. 14:00
A27 Bagsværd BK Vestamager Idrætsanlæg
3 - 2
226947
05-06 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Farum 2 Greve Idræts Center
6 - 0
216590
12-06 2022
Kl. 14:00
Jægersborg BK Hørsholm-Usserød IK Gentofte Sportspark
4 - 0
226948
19-06 2022
Kl. 12:00
Farum 2 Holbæk B&I Farum Park
0 - 1
226949
19-06 2022
Kl. 12:00
FA 2000 B 1903 Frederiksberg IP, kunst
6 - 1
226950
19-06 2022
Kl. 12:00
A27 Karlslunde IF Dragør Bk
4 - 3
226952
19-06 2022
Kl. 12:00
Jægersborg BK Bagsværd BK Gentofte Sportspark
4 - 0
226953
19-06 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Frem Lillevang Idrætscenter
1 - 4
226954
19-06 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK Greve Idræts Center
0 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato

Log ind