MENU

U19 Drenge Øst 2 Forår (03) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
193230
26-03 2022
Kl. 11:30
Raklev GI KB 2 Røsnæshallen
7
-
1
193204
26-03 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød GVI Birkerød Stadion Kunstgræs
3
-
1
193118
27-03 2022
Kl. 13:00
Lyngby 2 Brønshøj BK Lyngby Stadion
0
-
0
193119
27-03 2022
Kl. 13:00
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
6
-
1
193341
27-03 2022
Kl. 15:00
Køge 2 FFB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
193342
27-03 2022
Kl. 16:00
Vestia Brøndby Strand IK Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
2
193501 fr
01-04 2022
Kl. 19:00
KB 2 Lyngby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
6
193499
02-04 2022
Kl. 11:30
Brøndby Strand IK LSF Langbjergskolen
0
-
3
194264
02-04 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Køge 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
1
193345
02-04 2022
Kl. 12:00
Glostrup IF Skjold Birkerød Glostrup Idrætspark
1
-
4
193500
03-04 2022
Kl. 12:00
GVI Raklev GI GVI. Nymosen
0
-
3
193344
03-04 2022
Kl. 15:00
FFB Vestia Frederikssund Stadion
3
-
1
194274
09-04 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
4
-
5
194272
10-04 2022
Kl. 15:00
FFB Brøndby Strand IK Frederikssund Stadion
8
-
1
194283
to
21-04 2022
Kl. 19:00
Raklev GI Glostrup Røsnæshallen
6
-
2
194323
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
KB 2 Vestia Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
194319
23-04 2022
Kl. 12:00
Glostrup Lyngby 2 Glostrup Idrætspark
0
-
3
194324
23-04 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK FFB Tingbjerg Idrætspark
1
-
6
194322
24-04 2022
Kl. 12:00
GVI Køge 2 GVI. Nymosen
0
-
7
194320
24-04 2022
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK IF Skjold Birkerød Langbjergskolen
1
-
10
194321
24-04 2022
Kl. 13:00
LSF Raklev GI Smørum Idrætscenter
3
-
0
194327
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Raklev GI IF Skjold Birkerød Røsnæshallen
3
-
2
194328
30-04 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Brøndby Strand IK Tingbjerg Idrætspark
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
194330
30-04 2022
Kl. 16:00
Vestia GVI Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
194325
01-05 2022
Kl. 13:00
Lyngby 2 LSF Lyngby Stadion
3
-
3
194326
01-05 2022
Kl. 15:00
FFB KB 2 Frederikssund Stadion
7
-
2
194329
01-05 2022
Kl. 15:00
Køge 2 Glostrup Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
194336
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
KB 2 Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
194335
07-05 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Lyngby 2 Birkerød Stadion
1
-
2
194334
08-05 2022
Kl. 12:00
GVI FFB GVI. Nymosen
1
-
5
194332
08-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Raklev GI Langbjergskolen
2
-
4
194333
08-05 2022
Kl. 13:00
LSF Køge 2 Smørum Idrætscenter
1
-
1
194331
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Glostrup Vestia Glostrup Idrætspark
1
-
3
194341
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Køge 2 IF Skjold Birkerød Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
194340
14-05 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK GVI Tingbjerg Idrætspark
4
-
3
194342
14-05 2022
Kl. 16:00
Vestia LSF Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
3
194339
15-05 2022
Kl. 12:00
KB 2 Brøndby Strand IK Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
4
194337
15-05 2022
Kl. 13:00
Lyngby 2 Raklev GI Lyngby Stadion
5
-
1
194338
15-05 2022
Kl. 15:00
FFB Glostrup Frederikssund Stadion
2
-
4
194348
21-05 2022
Kl. 11:30
Raklev GI Køge 2 Røsnæshallen
2
-
4
194343
21-05 2022
Kl. 12:00
Glostrup Brønshøj BK Glostrup Idrætspark
3
-
2
194347
21-05 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Vestia Birkerød Stadion
6
-
4
194346
22-05 2022
Kl. 12:00
GVI KB 2 GVI. Nymosen
4
-
0
194344
22-05 2022
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Lyngby 2 Langbjergskolen
0
-
5
194345
22-05 2022
Kl. 13:00
LSF FFB Smørum Idrætscenter
5
-
1
194351
28-05 2022
Kl. 12:00
Glostrup GVI Glostrup Idrætspark
6
-
2
194349
28-05 2022
Kl. 13:30
Raklev GI FFB Røsnæshallen
3
-
2
194353
28-05 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Brønshøj BK Birkerød Stadion
1
-
2
194352
29-05 2022
Kl. 13:00
LSF KB 2 Smørum Idrætscenter
9
-
1
194354
29-05 2022
Kl. 13:00
Lyngby 2 Vestia Lyngby Stadion
2
-
0
194350
29-05 2022
Kl. 16:30
Køge 2 Brøndby Strand IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
0
194359
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Brønshøj BK Raklev GI Tingbjerg Idrætspark
2
-
3
194358
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
KB 2 IF Skjold Birkerød Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
194360
04-06 2022
Kl. 16:00
Vestia Køge 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
4
194357
05-06 2022
Kl. 12:00
GVI LSF GVI. Nymosen
2
-
1
194356
05-06 2022
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
1
-
7
194355
05-06 2022
Kl. 15:00
FFB Lyngby 2 Frederikssund Stadion
4
-
2
194271
12-06 2022
Kl. 13:00
Lyngby 2 GVI Lyngby Stadion
2
-
0
194318
12-06 2022
Kl. 14:00
Vestia Brønshøj BK Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
3
194286
12-06 2022
Kl. 15:00
Køge 2 KB 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
3
194366
fr
17-06 2022
Kl. 19:00
Vestia Raklev GI Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
1
194361
19-06 2022
Kl. 12:00
Køge 2 Lyngby 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
8
-
1
194362
19-06 2022
Kl. 12:00
KB 2 Glostrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
194363
19-06 2022
Kl. 12:00
GVI Brøndby Strand IK GVI. Nymosen
6
-
2
194364
19-06 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK LSF Tingbjerg Idrætspark
0
-
5
194365
19-06 2022
Kl. 12:00
FFB IF Skjold Birkerød Frederikssund Stadion
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato


Log ind