MENU

U16 Drenge Øst 2 Forår (06) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
198977
09-04 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB B93 Munkesø Stadion
4
-
0
198978
09-04 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Tårnby FF (Ø2) Rønne nord (Viking)
Udehold taberdømt
198979
10-04 2022
Kl. 15:00
KFUM BK, Roskilde Skjold Lillevang Idrætscenter
1
-
2
198980
23-04 2022
Kl. 12:00
Skjold Kalundborg GB Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
198982
23-04 2022
Kl. 15:30
B93 Elite Bornholm B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
3
198981
24-04 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF (Ø2) KFUM BK, Roskilde Vestamager Idrætsanlæg
4
-
2
198983
30-04 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB KFUM BK, Roskilde Munkesø Stadion
3
-
1
198984
30-04 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Skjold Rønne stadion nord, opvisningsbanen
0
-
1
198985
01-05 2022
Kl. 16:00
B93 Tårnby FF (Ø2) B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
198986
07-05 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Tårnby FF (Ø2) Munkesø Stadion
2
-
2
198987
07-05 2022
Kl. 12:00
Skjold B93 Fælledparken
0
-
2
198988
07-05 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde Elite Bornholm Lillevang Idrætscenter
1
-
2
198989
14-05 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Kalundborg GB Rønne nord (Viking)
1
-
2
198990
15-05 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF (Ø2) Skjold Vestamager Idrætsanlæg
4
-
3
198991
15-05 2022
Kl. 14:00
B93 KFUM BK, Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
1
198993
21-05 2022
Kl. 15:30
Tårnby FF (Ø2) Elite Bornholm Vestamager Idrætsanlæg
3
-
0
198992
22-05 2022
Kl. 12:00
Skjold KFUM BK, Roskilde Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
198994
22-05 2022
Kl. 16:00
B93 Kalundborg GB B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
198996
28-05 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm B93 Rønne stadion nord, opvisningsbanen
3
-
2
198998
04-06 2022
Kl. 16:00
Skjold Elite Bornholm Ryparken Idrætsanlæg
3
-
4
198999
05-06 2022
Kl. 12:00
Tårnby FF (Ø2) B93 Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
199002
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Tårnby FF (Ø2) Kalundborg GB Vestamager Idrætsanlæg
2
-
2
199003
on
08-06 2022
Kl. 19:10
B93 Skjold B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
198995
11-06 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Skjold Munkesø Stadion
Udehold taberdømt
199001
11-06 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm KFUM BK, Roskilde Rønne nord (Viking)
Udehold taberdømt
198997
ma
13-06 2022
Kl. 19:45
KFUM BK, Roskilde Tårnby FF (Ø2) Lillevang Idrætscenter
2
-
6
199000
on
15-06 2022
Kl. 19:00
KFUM BK, Roskilde Kalundborg GB Lillevang Idrætscenter
1
-
3
199004
18-06 2022
Kl. 14:30
Kalundborg GB Elite Bornholm Munkesø Stadion
5
-
0
199005
18-06 2022
Kl. 16:00
Skjold Tårnby FF (Ø2) Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
199006
18-06 2022
Kl. 16:00
KFUM BK, Roskilde B93 Lillevang Idrætscenter
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato


Log ind