MENU

U17 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2022, Pulje 401 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
455365
fr
11-03 2022
Kl. 19:00
Randers Freja Hornbæk SF Randers Stadion, kunstgræs
3 - 0
455366
13-03 2022
Kl. 13:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg
2 - 0
455369
19-03 2022
Kl. 10:45
Hald Ege Efterskole AaB Hald Ege Efterskole Kunstgræs
1 - 1
455377
20-03 2022
Kl. 12:15
Nørresundby FB Randers Freja NFB Kunstgræs Lindholm
4 - 5
455370
20-03 2022
Kl. 13:00
Oversidder Aalborg KFUM
455387
27-03 2022
Kl. 10:45
Hald Ege Efterskole Oversidder Hald Ege Efterskole Kunstgræs
455384
27-03 2022
Kl. 12:00
FS Holstebro Nørresundby FB Holstebro Kunstgræsbane
7 - 0
455386
27-03 2022
Kl. 13:00
AaB Randers Freja AaB's Anlæg
0 - 4
455385
27-03 2022
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Hornbæk SF Aalborg KFUM Kunstgræs
1 - 3
455389
fr
01-04 2022
Kl. 17:00
Hornbæk SF Hald Ege Efterskole Volkswagen Park Randers (kunst)
2 - 2
455388
03-04 2022
Kl. 12:00
Randers Freja FS Holstebro Randers Stadion, kunstgræs
2 - 0
455400
03-04 2022
Kl. 12:15
Nørresundby FB Aalborg KFUM NFB Kunstgræs Lindholm
0 - 3
455391 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder AaB
455367
on
06-04 2022
Kl. 18:00
Aalborg KFUM Hald Ege Efterskole Aalborg KFUM Kunstgræs
0 - 2
455403
09-04 2022
Kl. 11:00
Aalborg KFUM Randers Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3 - 2
455401
09-04 2022
Kl. 12:00
FS Holstebro AaB Idrætscenter Vest
4 - 1
455402
09-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder Hornbæk SF
455404
10-04 2022
Kl. 13:00
Hald Ege Efterskole Nørresundby FB Hald Ege Efterskole Kunstgræs
6 - 0
455405
ma
18-04 2022
Kl. 12:00
FS Holstebro Aalborg KFUM Staby Efterskoles Kunstgræsbane
2 - 1
455597
ma
18-04 2022
Kl. 12:15
Randers Freja Hald Ege Efterskole Randers Stadion
0 - 1
455407
ma
18-04 2022
Kl. 19:00
AaB Hornbæk SF AaB's Anlæg
2 - 0
455409 on
20-04 2022
Kl. 18:30
Nørresundby FB Oversidder Lindholm Høje Stadion
456765
23-04 2022
Kl. 11:00
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3 - 0
456778
23-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Randers Freja
456764
23-04 2022
Kl. 13:30
Hornbæk SF Nørresundby FB Volkswagen Park Randers (kunst)
5 - 1
456785
fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Hornbæk SF Randers Freja Volkswagen Park Randers (kunst)
1 - 1
456784
30-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder FS Holstebro
456789
01-05 2022
Kl. 13:00
Nørresundby FB AaB Lindholm Høje Stadion
2 - 3
456815
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
AaB Hald Ege Efterskole AaB's Anlæg
2 - 2
456816
07-05 2022
Kl. 13:00
Aalborg KFUM Oversidder Nordjyske Bank Arena (KFUM)
456817
08-05 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Nørresundby FB Randers Stadion
2 - 0
456814
on
11-05 2022
Kl. 18:45
FS Holstebro Hornbæk SF Idrætscenter Vest
2 - 1
456819
fr
13-05 2022
Kl. 18:00
Hornbæk SF Aalborg KFUM Volkswagen Park Randers (kunst)
2 - 0
456826
14-05 2022
Kl. 12:00
Randers Freja AaB Randers Stadion
2 - 1
456827
14-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Hald Ege Efterskole
456818
15-05 2022
Kl. 13:00
Nørresundby FB FS Holstebro Lindholm Høje Stadion
0 - 3
455363 on
18-05 2022
Kl. 19:00
FS Holstebro Oversidder Idrætscenter Vest
456830
21-05 2022
Kl. 13:00
AaB Oversidder AaB's Anlæg
456828
22-05 2022
Kl. 12:00
FS Holstebro Randers Freja Idrætscenter Vest
3 - 1
456831
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Nørresundby FB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5 - 1
456833
29-05 2022
Kl. 15:30
Hornbæk SF Oversidder Volkswagen Park Randers (kunst)
456832
29-05 2022
Kl. 18:00
AaB FS Holstebro AaB's Anlæg
1 - 0
456969
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Nørresundby FB Hald Ege Efterskole Lindholm Høje Stadion
0 - 3
456804
fr
03-06 2022
Kl. 18:15
Hald Ege Efterskole Aalborg KFUM Hald Ege Efterskole Kunstgræs
1 - 3
455368
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Hornbæk SF FS Holstebro Volkswagen Park Randers (kunst)
2 - 2
455598
ti
07-06 2022
Kl. 18:45
Hald Ege Efterskole FS Holstebro Holstebro Kunstgræsbane
2 - 3
456968
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Randers Freja Aalborg KFUM Randers Stadion
1 - 1
456971
fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Hornbæk SF AaB Volkswagen Park Randers (kunst)
2 - 0
456970
11-06 2022
Kl. 11:00
Aalborg KFUM FS Holstebro Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5 - 0
457273
12-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Nørresundby FB
457274
12-06 2022
Kl. 13:30
Hald Ege Efterskole Randers Freja Hald Ege Efterskole Kunstgræs
2 - 0
456829
on
15-06 2022
Kl. 19:00
Hald Ege Efterskole Hornbæk SF Hald Ege Efterskole Kunstgræs
6 - 2
457280
fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Nørresundby FB Hornbæk SF Lindholm Høje Stadion
1 - 2
457276
18-06 2022
Kl. 11:00
FS Holstebro Hald Ege Efterskole Idrætscenter Vest
2 - 2
938968
18-06 2022
Kl. 11:00
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg
0 - 0
938971
19-06 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Oversidder Randers Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Find info om rækken her.

Forårets U17 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.

Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.

Log ind