MENU

Pokalen 2022/23 (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
485987 1 on
30-03 2022
Kl. 19:00
Saxild IF (S5/166) Århus Expats (S5/164) Saxild Skole
4
-
2
485983
1 ti
05-04 2022
Kl. 18:00
Flamengo Garrinchas (S5/158) GD Bio-Bold (S5/156) Hasle Skole
0
-
3
485984
1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
SHIF (S5/164) Lads GF (S5/146) Rosenvangsskolen
3
-
2
485985
1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Klovborg UF (S5/168) Lindved GF(S5/171) Klovborg Stadion
5
-
0
485988 1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Munkevængets FI (S5/174) Stepping IF (S5/162) Munkevængets Skole
3
-
1
485966
1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Saltum IF (S5/100) Hjortdal UI (S5/102) Nols Stadion
8
-
1
485967 1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Birkelse IF (S5/101) Sørup IF (S5/118) Birkelse Stadion
Udehold taberdømt
485979 1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Ejsing B (S5/138) Linde B (S5/137) Ejsing Stadion
0
-
2
485980 1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Vemb FS (S5/137) Fjelstervang IF (S5/129) Vemb Stadion
2
-
4
485981
1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Vinderslev IF (S5/142) Ravnsbjerg IF (S5/141) Vinderslev Stadion
2
-
0
485982 1 ti
05-04 2022
Kl. 18:30
Aros FC (S5/161) Dynamo Petrobras (S5/163) Skjoldhøjskolen
Hjemmehold taberdømt
485989
1 on
06-04 2022
Kl. 19:15
Esbjerg Fremad (S5/181) OK 89 (S5/184) Veldtofte Idrætspark
5
-
0
485990
1 on
06-04 2022
Kl. 19:30
FCH 6100 (S5/187) Hoptrup/Marstrup IF (S5/188) Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
7
-
0
485968
1 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Skørping IF Frem (S5/118) Vellev IF (S5/135) Skørping Idrætscenter
3
-
2
485986 1 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Virup IF (S5/130) VIH IF Aarhus (S5/154) Virup Skole
Udehold taberdømt
740509
2 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
IF Ceresbyen (S4/81) VH Fodbold (S4/72) HØST Stadion
1
-
4
740497
2 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Gredstedbro B (S4/92) Hjordkær UIF (S4/94) Kongeåhallen
1
-
2
740452
2 ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Skørping IF Frem (S5/118) Klejtrup B (S4/60) Skørping Idrætscenter
4
-
3
740453 2 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Birkelse IF (S5/101) Blenstrup IF (S4/57) Birkelse Stadion
1
-
4
740468
2 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Linde B (S5/137) Hjerm FIF (S4/63) Langhøjskolen
3
-
2
740454
2 ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Bindslev/Tversted IF (S4/48) Bangsbo Freja (S4/49) Bindslev Stadion
3
-
1
740451
2 ti
26-04 2022
Kl. 18:30
Saltum IF (S5/100) Moseby B (S4/53) Nols Stadion
3
-
1
740510
2 ti
26-04 2022
Kl. 18:45
BPI/TSIF (S4/87) Tørring/Ølholm (S4/84) Covia Arena
1
-
0
740511 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Horsens KFUM (S4/85) Torpedo AT (S4/80) Bankagerhallen
Udehold taberdømt
740455 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Gærum IF (S4/49) Tårs/Ugilt IF (S4/48) Gærum Stadion
1
-
3
740456
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Skallerup/Vennebjerg IF (S4/48) Vraa/Børglum IF (S4/50) Skallerup Hallen
2
-
1
740457
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
TSI/Stenum (S4/50) Dybvad/Hørby (S4/51) TSI's Baneanlæg
1
-
2
740458
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
PSI/Serritslev (S4/50) Voersaa IF (S4/51) Serritslev Stadion
1
-
3
740459
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Understed IF (S4/49) Ulsted B (S4/52) Understed IF's Anlæg
0
-
6
740460 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S4/61) Thorup/Klim B (S4/53) Frøstrup Stadion
1
-
2
740461
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Dall/Ferslev IF (S4/55) Aalborg FF á 1337 (S4/56) MILWAUKEE PARK
3
-
4
740462
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Gjøl B (S4/54) Vesterbros IK (S4/52) Gjøl B`s Baner
0
-
2
740463
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
FC Vesterbro, Aalborg (S4/54) FC Ljiljan, Ålborg (S4/55) NUBI's Stadion
2
-
3
740464
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Veddum IF (S4/59) KB 81 Aalborg (S4/56) Veddum Stadion
0
-
1
740465 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup (S4/56) Astrup IF Arden (S4/59) Mellervangsskolen
Udehold taberdømt
740466 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Høvsørevej FC (S4/63) Herrup Tvis Fodbold (S4/64) Bøvling Stadion
6
-
3
740467
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Viborg B67 (S4/65) Eastside Viborg (S4/66) Sportspub Målet Arena
1
-
2
740487 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Fjelstervang IF (S5/129) Aadum IU (S4/89) Fjelstervang Stadion
2
-
1
740488
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Vinderslev IF (S5/142) Karup/Kølvrå 07 (S4/65) Vinderslev Stadion
3
-
0
740489 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Kibæk IF (S4/68) Lem B (S4/67) Kibæk Krydsfelt
Udehold taberdømt
740490
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Vridsted IF (S4/65) Sdr. Rind/Vinkel IF (S4/66) Sparekassen Danmark Arena (Vridsted)
0
-
2
740491 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Tulstrup-Faurholt IK (S4/69) Løgstrup IF (S4/65) Tulstrup Stadion
Hjemmehold taberdømt
740492
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Toftlund IF (S5/170) Darum IF (S4/92) Toftlund Stadion
4
-
1
740493 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
FCH 6100 (S5/187) Team Haderslev KFUM (S4/94) Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
Udehold taberdømt
740494
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Bække SF (S4/91) Vejen SF (S4/93) Bække Stadion
2
-
3
740495
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Esbjerg Fremad (S5/181) Esbjerg Eagles (S4/92) EGF Hallen
6
-
1
740496
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Nr. Nebel IF (S4/90) Ølgod IF (S4/89) Form & Fritid Nørre Nebel
0
-
3
740498
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Virup IF (S5/130) Dynamo Petrobras (S5/163) Virup Skole
5
-
6
740499
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Egebjerg IF (S4/83) Skjold SS (S4/85) Egebjerghallen
1
-
3
740500
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Nim IF (S4/84) Sejs Svejbæk IF (S4/70) Nim Sportsplads
3
-
1
740501 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Klovborg UF (S5/168) Aale UI (S4/84) Klovborg Stadion
Udehold taberdømt
740503 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Munkevængets FI (S5/174) Vonsild FK (S4/88) Munkevængets Skole
0
-
2
740504
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
SHIF (S5/164) FC Bøgeskov (S4/81) Rosenvangsskolen
5
-
2
740505 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
GD Bio-Bold (S5/156) FC Sydbyen (S4/82) Katrinebjergskolen
Udehold taberdømt
740506
2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Saxild IF (S5/166) Kolt/Hasselager IF (S4/82) Saxild Skole
2
-
1
740508 2 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Funder GF (S4/69) GFG Voel (S4/75) Funder EL-VVS Service Arena
Udehold taberdømt
740502
2 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Øster Nykirke IF (S4/84) FC International (S4/86) Vonge Stadion
5
-
1
740507 2 to
28-04 2022
Kl. 18:00
FC Vestkysten Århus (S4/77) FC Åben Modus (S4/76) Skjoldhøjskolen
1
-
2
427541
3 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Skørping IF Frem (S5/118) Doense/Vebbestrup IF (S3/28) Skørping Idrætscenter
1
-
3
427542
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Blenstrup IF (S4/57) Skelund IF (S3/29) Blenstrup Stadion
0
-
4
427543
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Bindslev/Tversted IF (S4/48) Skagen IK (S3/24) Bindslev Stadion
1
-
3
427544
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Skallerup/Vennebjerg IF (S4/48) Tornby IF (S3/24) Skallerup Hallen
0
-
5
427546
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Tårs/Ugilt IF (S4/48) Dybvad/Hørby (S4/51) SCO Park
2
-
1
427547
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Thorup/Klim B (S4/53) Trekroner IF 98 (S3/25) Thorup Stadion
2
-
3
427548
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Voersaa IF (S4/51) Ulsted B (S4/52) Voersaa Stadion
0
-
1
427549
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
FC Ljiljan, Ålborg (S4/55) Aalborgstudenternes IF (S3/27) Kærby Stadion
0
-
1
427550
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Nøvling/Vaarst/Fjellerad (S3/29) Øster Hornum IF (S3/28) Vaarst Stadion
6
-
7
427553
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Aalborg FF á 1337 (S4/56) FK Fjordsiden (S3/27) Herningvej Skole
0
-
1
427554
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Vesterbros IK (S4/52) Nordens Paris FC (S3/27) Vadum Hallen
2
-
1
427555
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
KB 81 Aalborg (S4/56) NUBI (S3/26) Tornhøjskolen
2
-
5
427556 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
IF Haabet, Øster Uttrup (S4/56) Svenstrup-Godthåb IF (S3/28) Mellervangsskolen
1
-
4
427559
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
IK Rosendal (S3/28) Hersom/Bjerregrav IF (S3/31) Rosendal Stadion
11
-
1
427560
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Linde B (S5/137) RLK (S3/32) Langhøjskolen
6
-
5
427561 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Høvsørevej FC (S4/63) FS Midtthy (S3/30) Bøvling Stadion
3
-
0
427564
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Sdr. Rind/Vinkel IF (S4/66) Sjørring B (S3/30) Sdr. Rind Stadion
1
-
3
427565
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Kibæk IF (S4/68) FodboldHoldet Herning (S3/33) Kibæk Krydsfelt
7
-
6
427569 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Fjelstervang IF (S5/129) Herning KFUM (S3/33) Fjelstervang Stadion
1
-
3
427570
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Vinderslev IF (S5/142) Snejbjerg SG&I (S3/34) Vinderslev Stadion
0
-
3
427571
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Ørslevkloster IF (S3/31) Hanstholm IF (S3/30) Ørslevkloster Stadion
3
-
0
427572
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Ølgod IF (S4/89) Videbæk IF (S3/34) Ølgod Idrætsanlæg
5
-
2
427573
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
VH Fodbold (S4/72) IF Midtdjurs (S3/37) Voldum Stadion
0
-
4
427575
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Vonsild FK (S4/88) BPI/TSIF (S4/87) Vonsild Stadion
5
-
4
427580
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Øster Nykirke IF (S4/84) Vejle IH (S3/43) Vonge Stadion
4
-
6
427582
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Vejle FC (S3/42) Vejle Kammeraterne (S3/43) Vestre Stadion
5
-
3
427584 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
SHIF (S5/164) HEI (S3/37) Rosenvangsskolen
Udehold taberdømt
427585 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Funder GF (S4/69) Galten FS (S3/41) Funder EL-VVS Service Arena
0
-
3
427588 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
GD Bio-Bold (S5/156) Saxild IF (S5/166) Saxild Skole
5
-
6
427589
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Nim IF (S4/84) Lund IF (S3/42) Nim Sportsplads
0
-
3
427591
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Klovborg UF (S5/168) FC Hornstrup (S3/43) Klovborg Stadion
1
-
4
427592
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Horsens KFUM (S4/85) Rask Mølle OIF (S3/42) Bankagerhallen
0
-
5
427594
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Skjold SS (S4/85) Østbirk IF (S3/42) Glud Stadion
2
-
5
427595 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
JAI, Aarhus (S3/40) Hørning IF (S3/41) JAI's Anlæg
Udehold taberdømt
427794
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF (S3/37) Prügelknabe IK (S3/40) Lystrup Idrætsanlæg
2
-
1
427796
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Vinding SF (S3/44) Ammitsbøl/Egtved (S3/43) Vinding Kunstgræsbane
3
-
1
427798
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Hjordkær UIF (S4/94) Ravsted UI (S3/47) Hjordkær Stadion
1
-
5
427799
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Toftlund IF (S5/170) Hellevad/Agerskov (S3/47) Toftlund Stadion
2
-
0
427801
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
FCH 6100 (S5/187) Starup UIF (S3/47) Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
5
-
4
427802
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Esbjerg Fremad (S5/181) FC Esbjerg Øst (S3/45) EGF Hallen
1
-
3
427803
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Billund IF (S3/45) Team BFO (S3/34) Billund Idrætscenter
4
-
1
427804 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
BNS (S5/190) FVB (S4/94) V. Sottrup Idrætsanlæg
4
-
2
427805
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Christiansfeld IF (S3/44) Rødekro IF (S3/47) Cuben
4
-
1
427806
3 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Hjerting IF (S3/45) BK-06 Esbjerg (S3/46) BDO Arena Hjertinghus
3
-
4
427579 3 ti
03-05 2022
Kl. 19:20
FC Åben Modus (S4/76) FC Jura (S3/38) Katrinebjergskolen
1
-
2
427797 3 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Dynamo Petrobras (S5/163) Team Leo IF (S3/38) Rosenvangsskolen
1
-
5
427562
3 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Eastside Viborg (S4/66) Nordvestmors BK (S3/30) Overlund Kunststofbane
1
-
5
427563
3 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Løgstrup IF (S4/65) IF Nordmors (S3/30) Seier Park, Løgstrup
0
-
2
520415
4 ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Ulsted B (S4/52) VHG/GS (S2/13) Ulsted El Arena
0
-
2
520411
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Saltum IF (S5/100) Trekroner IF 98 (S3/25) Nols Stadion
7
-
6
520412 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF (S4/49) Skagen IK (S3/24) Ravnshøj IF's Anlæg
0
-
6
520413
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Tornby IF (S3/24) Skibsby-Højene IF (S2/12) Tornby Stadion
0
-
3
520414 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Tårs/Ugilt IF (S4/48) Harken UGF (S2/12) SCO Park
Hjemmehold taberdømt
520416 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Skelund IF (S3/29) Valsgård IF 83 (S2/14) Skelund Stadion
Hjemmehold taberdømt
520417
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
RKG (S2/13) Skalborg SK (S2/14) Bixen Arena
0
-
1
520418
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
NUBI (S3/26) Hals FS (S2/13) NUBI's Stadion
1
-
3
520419
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF (S3/28) Aalborgstudenternes IF (S3/27) Svenstrup Stadion
6
-
2
520420
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Vesterbros IK (S4/52) IF Fremad Nørhalne (S2/12) Vadum Hallen
1
-
5
520421
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Øster Hornum IF (S3/28) Nibe B (S2/14) Øster Hornum Hallen
7
-
6
520422
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF (S3/28) St. Restrup IF (S2/14) Tinghøj Stadion
2
-
1
520423
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
IK Rosendal (S3/28) FK Fjordsiden (S3/27) Rosendal Stadion
12
-
2
520424
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Linde B (S5/137) Høvsørevej FC (S4/63) Langhøjskolen
0
-
3
520425 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Klitmøller IF(S3/30) HVA Sydthy (S2/15) Klitmøller Stadion
Udehold taberdømt
520426
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Nordvestmors BK (S3/30) MorsØ FC (S2/15) Midtmors Sport
6
-
7
520428
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
IF Nordmors (S3/30) Struer Humlum Fodbold (S2/15) Sejerslev Stadion
5
-
0
520429 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Sjørring B (S3/30) Lemvig GF (S2/15) Sjørring Stadion
Udehold taberdømt
520430
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Ørslevkloster IF (S3/31) Borbjerg Skave Fodbold (S2/15) Ørslevkloster Stadion
1
-
0
520431
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Kibæk IF (S4/68) Spjald IF (S2/17) Kibæk Krydsfelt
7
-
6
520432 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Herning KFUM (S3/33) Feldborg/Haderup IF (S2/15) KFUM Idrætscenter
2
-
0
520433
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Vildbjerg SF (S2/17) Team Tangen (S2/15) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
7
-
2
520434
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Snejbjerg SG&I (S3/34) KLG (S2/17) Vestjyllands forsikrings Arena, Snejbjerg
1
-
5
520435 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Vejle IH (S3/43) Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/44) Vejle Idrætshøjskole
Udehold taberdømt
520436
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg (S2/19) Team Leo IF (S3/38) Grønløkke Stadion
5
-
1
520437
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
IF Midtdjurs (S3/37) Skødstrup SF (S2/18) Ryomgård Stadion
1
-
2
520438 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Vonsild FK (S4/88) Seest B (S2/21) Vonsild Stadion
3
-
1
520439 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
SHIF (S5/164) Gauerslund IF (S2/21) Rosenvangsskolen
3
-
5
520440
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
JAI, Aarhus (S3/40) Lystrup IF (S3/37) JAI's Anlæg
2
-
3
520441
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
FC Jura (S3/38) BMI (S2/20) Egelund Idrætscenter
5
-
1
520442 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Galten FS (S3/41) Fårvang IF (S2/17) Sparekassen Danmark Park
3
-
2
520444
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
FC Hornstrup (S3/43) Vejle FC (S3/42) Hornstrup Stadion
3
-
5
520445 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Hedensted IF (DS/3) VRI (DS/4) Hedensted Stadion
Kamp annulleret
520446
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Vinding SF (S3/44) Skibet IF (S2/21) Vinding Kunstgræsbane
1
-
2
520447 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Lund IF (S3/42) FB Fodbold (S2/21) Lund Stadion
Hjemmehold taberdømt
520448
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF (S3/42) Stensballe IK (S2/21) Rask Mølle Stadion
4
-
1
520449 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Bramdrupdam GIF (S2/21) Dalby GF (S2/23) Forum Kolding Bramdrupdam
3
-
4
520451
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
BNS (S5/190) Gråsten B (S2/23) V. Sottrup Idrætsanlæg
0
-
5
520452
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Ravsted UI (S3/47) Bov IF (S2/23) Ravsted Fritidscenter
5
-
1
520453
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Toftlund IF (S5/170) Løjt IF (S2/23) Toftlund Stadion
0
-
4
520454
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
FCH 6100 (S5/187) Vejen SF (S4/93) Sydbyens Kunstgræs (Haderslev)
2
-
6
520455
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
FC Esbjerg Øst (S3/45) Tjæreborg IF (S2/22) Skibhøj Anlæg
5
-
2
520456 4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
BK-06 Esbjerg (S3/46) Spangsbjerg IF (S2/22) Veldtofte Idrætspark
0
-
2
520457
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Billund IF (S3/45) Agerbæk SF/Starup IF (S2/22) Billund Idrætscenter
0
-
3
520458
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Ølgod IF (S4/89) Blåbjerg BK (S2/22) Ølgod Idrætsanlæg
4
-
5
520450
4 ti
10-05 2022
Kl. 19:15
Sønderborg Fremad (S3/47) Midtals IF (S2/23) Bygma Park
4
-
0
139031
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Skagen IK (S3/24) Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/12) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
2
-
5
139032
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Harken UGF (S2/12) Hirtshals B (S1/6) EkspertFugen Arena, Harken
3
-
1
139033 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Hals FS (S2/13) Dronninglund IF (S1/6) Hals Stadion - Spar V Arena
Udehold taberdømt
139035 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM (S1/6) Aalborg Freja (S1/7) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
1
139036
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF (S3/28) LKB/Gistrup (S1/6) Svenstrup Stadion
2
-
1
139037
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Øster Hornum IF (S3/28) IF Fremad Nørhalne (S2/12) Øster Hornum Hallen
4
-
1
139038 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF (S3/28) Hadsund B (S1/7) Tinghøj Stadion
1
-
2
139039
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
VHG/GS (S2/13) Skalborg SK (S2/14) Gandrup Stadion
3
-
1
139040
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
IK Rosendal (S3/28) Valsgård IF 83 (S2/14) Rosendal Stadion
4
-
1
139041
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Galten FS (S3/41) Bjerringbro IF (S2/16) Sparekassen Danmark Park
3
-
5
139042 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Høvsørevej FC (S4/63) Aulum IF (S1/10) Bøvling Stadion
Hjemmehold taberdømt
139043
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Sjørring B (S3/30) MorsØ FC (S2/15) Sjørring Stadion
4
-
6
139044 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Ørslevkloster IF (S3/31) Klitmøller IF(S3/30) Ørslevkloster Stadion
Hjemmehold taberdømt
139045
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
IF Nordmors (S3/30) Højslev Station IF (S1/7) Sejerslev Stadion
3
-
6
139046 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Kibæk IF (S4/68) KLG (S2/17) Kibæk Krydsfelt
9
-
10
139047
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Herning KFUM (S3/33) Brande IF (S1/10) KFUM Idrætscenter
0
-
5
139048
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Vildbjerg SF (S2/17) Skjern GF (S1/10) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6
-
4
139050
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Løjt IF (S2/23) Aabenraa BK (S1/11) Løjt Idrætsanlæg
1
-
3
139051
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Vejen SF (S4/93) Christiansfeld IF (S3/44) Vejen Stadion
4
-
2
139052
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Ravsted UI (S3/47) Gråsten B (S2/23) Ravsted Fritidscenter
4
-
0
139053
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Blåbjerg BK (S2/22) Grindsted GIF (S1/10) Outrup Idrætscenter
2
-
6
139054 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Tarp VNI (S2/22) BV Oksbøl (S1/11) Bryndumvej Idrætshal
Hjemmehold taberdømt
139055
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
FC Esbjerg Øst (S3/45) Spangsbjerg IF (S2/22) Skibhøj Anlæg
1
-
2
139056
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF (S3/37) NB 93, Aarhus (S2/18) Lystrup Idrætsanlæg
5
-
4
139057 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Saxild IF (S5/166) FC Jura (S3/38) Saxild Skole
3
-
1
139058
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Østbirk IF (S3/42) AIA/Tranbjerg (S2/19) Trailergaarden-Gantrup Arena
0
-
3
139059 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Vejle IH (S3/43) Gauerslund IF (S2/21) Vejle Idrætshøjskole
0
-
21
139060
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Vejle FC (S3/42) Bredballe IF (S1/9) Vestre Stadion
3
-
0
139061
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Skibet IF (S2/21) Give Fremad (S1/10) Universal Parken
0
-
2
139062
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Dalby GF (S2/23) FB Fodbold (S2/21) Dalby Stadion
9
-
8
139064
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
FC Skanderborg (S1/9) IFSK (S1/8) Normal Arena, 11-mands (kunst)
5
-
0
139065
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Skødstrup SF (S2/18) Helsted Fremad IF (S1/8) Studstrup Idrætsanlæg
5
-
6
139066 5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
FC Horsens (S1/9) HOG Hinnerup (S1/8) Designa Arena
Udehold taberdømt
139067
5 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (S1/9) Kolind/Perstrup IF (S1/8) AURA Park (Stavtrup)
2
-
1
139034
5 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Saltum IF (S5/100) Brønderslev IF (S1/6) Nols Stadion
6
-
4
139063
5 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Vonsild FK (S4/88) Rask Mølle OIF (S3/42) Vonsild Stadion
1
-
3
139049
5 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Sønderborg Fremad (S3/47) Broager UI (S1/11) Bygma Park
1
-
3
217781
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/12) Frederikshavn fI (JS1/1) Nordjyske Bank Arena Strandby
8
-
9
217782
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
IK Rosendal (S3/28) Hadsund B (S1/7) Rosendal Stadion
4
-
3
217783
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Øster Hornum IF (S3/28) Løgstør IF (JS2/3) Øster Hornum Hallen
5
-
1
217788
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Klitmøller IF(S3/30) MorsØ FC (S2/15) Klitmøller Stadion
2
-
0
217789
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Vildbjerg SF (S2/17) Aulum IF (S1/10) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
2
217792 6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Broager UI (S1/11) Egen UI (JS2/5) Broager Idrætscenter
3
-
0
217793
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Vejen SF (S4/93) Aabenraa BK (S1/11) Vejen Stadion
1
-
4
217794
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Saltum IF (S5/100) Skibsby-Højene IF (S2/12) Nols Stadion
2
-
1
217796
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Ravsted UI (S3/47) Rødding IF (S1/11) Ravsted Fritidscenter
0
-
3
217800
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF (S3/42) Horsens Freja (JS2/5) Rask Mølle Stadion
1
-
2
217801
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF (S3/37) Aarhus Black Vipers (S1/8) Lystrup Idrætsanlæg
3
-
5
217802
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Saxild IF (S5/166) Aabyhøj IF (JS2/4) Saxild Skole
0
-
10
217803 6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Helsted Fremad IF (S1/8) TRIF (JS2/4) Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Hjemmehold taberdømt
217805
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Vejle FC (S3/42) Dalby GF (S2/23) Vestre Stadion
2
-
3
217807
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (S1/9) Viby IF (JS1/2) AURA Park (Stavtrup)
0
-
3
217809 6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
FC Horsens (S1/9) Vatanspor (JS1/2) Designa Arena
0
-
2
217810
6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg (S2/19) Lemming IF (JS2/4) Grønløkke Stadion
10
-
0
217812 6 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 (JS1/2) FC Djursland (JS1/1) Fort Langenæs
Hjemmehold taberdømt
217799
6 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Grindsted GIF (S1/10) Bramming B (JS2/5) Grindsted Stadion
0
-
1
217785 6 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Aalborg KFUM (S1/6) Aalborg Chang (JS1/1) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2
-
0
217787
6 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF (S3/28) Farsø/Ullits IK (JS2/3) Svenstrup Stadion
2
-
3
217797
6 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Agerbæk SF/Starup IF (S2/22) BV Oksbøl (S1/11) Agerbæk Stadion
0
-
2
217798 6 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF (S2/22) Sædding/G IF (JS1/2) Star VVS Arena (Gjesing)
Hjemmehold taberdømt
217791
6 to
02-06 2022
Kl. 19:30
KLG (S2/17) Ølstrup GU (JS2/5) Alpi Hallerne (Lind)
0
-
2
217804 6
04-06 2022
Kl. 13:00
Gauerslund IF (S2/21) Kolding B (JS1/2) Mosevej Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
217786
6 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
VHG/GS (S2/13) Gug B (JS2/3) Vester Hassing Stadion
1
-
3
217790
6 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Bjerringbro IF (S2/16) Højslev Station IF (S1/7) Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter
6
-
7
217806
6 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Give Fremad (S1/10) Fredericia fF (JS1/2) Give Stadion
5
-
3
217784
6 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Hals FS (S2/13) Harken UGF (S2/12) Hals Stadion - Spar V Arena
4
-
1
217811
6 on
08-06 2022
Kl. 19:00
FC Skanderborg (S1/9) Søften GF (JS1/1) Normal Arena, 11-mands (kunst)
7
-
4
308206
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Hals FS (S2/13) Frederikshavn fI (JS1/1) Hals Stadion - Spar V Arena
0
-
8
308208
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Saltum IF (S5/100) Nørresundby FB (DS/4) Nols Stadion
0
-
3
308209
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
IK Rosendal (S3/28) Farsø/Ullits IK (JS2/3) Rosendal Stadion
0
-
2
308210
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Øster Hornum IF (S3/28) Aalborg KFUM (S1/6) Øster Hornum Hallen
2
-
0
308211
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Klitmøller IF(S3/30) Aulum IF (S1/10) Klitmøller Stadion
7
-
6
308212
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Ølstrup GU (JS2/5) Ringkøbing (DS/4) Ølstrup Stadion
0
-
5
308213
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Højslev Station IF (S1/7) Kjellerup IF (DS/4) Højslev Stadion
1
-
4
308214
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Brande IF (S1/10) Hedensted IF (DS/3) Brande Stadion
1
-
3
308215
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
BV Oksbøl (S1/11) Varde (DS/3) Oksbøl Stadion
1
-
2
308216
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Rødding IF (S1/11) Sædding/G IF (JS1/2) Rødding Stadion
1
-
5
308217
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Broager UI (S1/11) Bramming B (JS2/5) Broager Idrætscenter
5
-
3
308218
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Aabenraa BK (S1/11) Kolding B (JS1/2) Aabenraa Stadion
1
-
0
308219
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg (S2/19) FC Skanderborg (S1/9) Grønløkke Stadion
5
-
3
308222
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
TRIF (JS2/4) Viby IF (JS1/2) TRIF Kunstgræsbane
1
-
4
308223 7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Horsens Freja (JS2/5) Odder (DS/4) Fri Bikeshop Arena
Hjemmehold taberdømt
308224
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF (JS2/4) VRI (DS/4) Aabyhøj Stadion
2
-
4
308225
7 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Aarhus Black Vipers (S1/8) ASA, Aarhus (DS/4) Koncenton Park (ASA)
1
-
2
308221 7 ti
14-06 2022
Kl. 19:15
Vatanspor (JS1/2) FC Djursland (JS1/1) Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
Udehold taberdømt
308207 7 ti
21-06 2022
Kl. 18:30
Gug B (JS2/3) Vejgaard B (DS/4) Skjøtt Arena (Gug B)
0
-
2
308220
7 ti
21-06 2022
Kl. 19:00
Dalby GF (S2/23) Give Fremad (S1/10) Dalby Stadion
2
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind