MENU

Kvinde S2 - Forår 2022 (11M/9M) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
814042
03-04 2022
Kl.
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
814046
03-04 2022
Kl. 13:30
Stenstrup IF Tårup IF Stenstrup Sportsplads
3
-
2
814043
ma
04-04 2022
Kl. 18:15
Søhus Stige FC Odense Rema 1000 Arena Søhus
1
-
6
814378
to
07-04 2022
Kl. 18:00
FC Odense OKS Dyrskuepladsen
1
-
0
814048 to
07-04 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF Søhus Stige Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
4
814050 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Skamby BK Stenstrup IF Skamby Stadion
3
-
2
814379
10-04 2022
Kl.
Oversidder NØFF (1)
814047
ma
11-04 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev NØFF (1) Ullerslev Stadion
2
-
6
814051 ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF ØB Glamsbjerg Stadion
3
-
4
814380
17-04 2022
Kl.
Søhus Stige Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
814381
ma
18-04 2022
Kl. 18:00
OKS Bogense G & IF OKSON-Park
5
-
2
814384
ma
18-04 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Skamby BK Ullerslev Stadion
4
-
2
814389
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF SUB Ullerslev Glamsbjerg Stadion
0
-
3
814386 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Bogense G & IF ØB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
6
-
7
814387
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige OKS Rema 1000 Arena Søhus
1
-
4
814388 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Skamby BK NØFF (1) Skamby Stadion
6
-
0
814390
to
21-04 2022
Kl. 18:30
FC Odense Stenstrup IF Dyrskuepladsen
1
-
3
814383
23-04 2022
Kl. 15:00
Stenstrup IF Glamsbjerg IF Stenstrup Sportsplads
Udehold taberdømt
814391
24-04 2022
Kl.
Oversidder Tårup IF
814045 to
28-04 2022
Kl. 18:30
ØB Skamby BK ØB.s Anlæg
0
-
4
817637
30-04 2022
Kl. 13:15
Stenstrup IF SUB Ullerslev Stenstrup Sportsplads
12
-
1
814392
01-05 2022
Kl.
OKS Oversidder OKSON-Park
814393
ma
02-05 2022
Kl. 18:30
ØB Søhus Stige ØB.s Anlæg
5
-
1
815984
ma
02-05 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev FC Odense Ullerslev Stadion
0
-
3
815990
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Tårup IF Glamsbjerg Stadion
1
-
6
815988 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige Stenstrup IF Rema 1000 Arena Søhus
Hjemmehold taberdømt
815992
08-05 2022
Kl.
Oversidder Skamby BK
815989
ma
09-05 2022
Kl. 18:15
OKS ØB OKSON-Park
2
-
2
814049
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Tårup IF SUB Ullerslev Frørup Andelskasse Arena
1
-
0
815996 on
11-05 2022
Kl. 18:45
NØFF (1) Bogense G & IF Drigstrup Sognegård
11
-
2
815994
to
12-05 2022
Kl. 18:00
Stenstrup IF OKS Stenstrup Sportsplads
8
-
1
815986 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Tårup IF Skamby BK Frørup Andelskasse Arena
Hjemmehold taberdømt
815993
15-05 2022
Kl.
ØB Oversidder ØB.s Anlæg
814382
15-05 2022
Kl. 13:00
ØB FC Odense ØB.s Anlæg
Udehold taberdømt
815998 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Skamby BK Glamsbjerg IF Skamby Stadion
5
-
3
815997
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Tårup IF FC Odense Frørup Andelskasse Arena
3
-
1
817626
22-05 2022
Kl.
Oversidder Glamsbjerg IF
815999
22-05 2022
Kl. 13:00
Bogense G & IF Tårup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
7
816001
ma
23-05 2022
Kl. 18:15
OKS SUB Ullerslev OKSON-Park
1
-
1
816002
ma
23-05 2022
Kl. 18:30
ØB Stenstrup IF ØB.s Anlæg
0
-
5
817625
ma
23-05 2022
Kl. 18:30
FC Odense Skamby BK Svanereden
2
-
0
816000 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige NØFF (1) Rema 1000 Arena Søhus
1
-
7
814044 on
25-05 2022
Kl. 18:30
OKS Glamsbjerg IF OKSON-Park
Udehold taberdømt
817627
29-05 2022
Kl.
Stenstrup IF Oversidder Stenstrup Sportsplads
817628 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev ØB Ullerslev Stadion
2
-
3
815991
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
NØFF (1) FC Odense Drigstrup Sognegård
1
-
4
817629
on
01-06 2022
Kl. 18:30
NØFF (1) OKS Drigstrup Sognegård
3
-
2
817632 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Glamsbjerg IF FC Odense Glamsbjerg Stadion
Hjemmehold taberdømt
817631 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Skamby BK Bogense G & IF Skamby Stadion
6
-
2
817630
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Tårup IF Søhus Stige Frørup Andelskasse Arena
3
-
0
815985
04-06 2022
Kl. 11:00
NØFF (1) Glamsbjerg IF Drigstrup Sognegård
Udehold taberdømt
815987 ma
06-06 2022
Kl. 15:00
Bogense G & IF SUB Ullerslev Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
8
-
2
815995
on
08-06 2022
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Søhus Stige Ullerslev Stadion
2
-
2
814385 on
08-06 2022
Kl. 19:00
NØFF (1) Tårup IF Drigstrup Sognegård
3
-
5
817633 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Udehold taberdømt
815983
11-06 2022
Kl. 13:00
Stenstrup IF Bogense G & IF Stenstrup Sportsplads
7
-
1
817638
12-06 2022
Kl.
Oversidder FC Odense
817635 ma
13-06 2022
Kl. 18:15
OKS Tårup IF OKSON-Park
0
-
3
817636 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
ØB NØFF (1) ØB.s Anlæg
1
-
9
817634
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige Skamby BK Rema 1000 Arena Søhus
2
-
5
819440 to
16-06 2022
Kl. 19:00
Tårup IF ØB Frørup Andelskasse Arena
7
-
0
819441 fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Skamby BK OKS Skamby Stadion
Udehold taberdømt
819442
18-06 2022
Kl. 10:30
Glamsbjerg IF Søhus Stige Glamsbjerg Stadion
Hjemmehold taberdømt
819439
18-06 2022
Kl. 13:00
NØFF (1) Stenstrup IF Munkebo Idrætscenter
1
-
2
819438
19-06 2022
Kl.
SUB Ullerslev Oversidder Ullerslev Stadion
819443 ti
21-06 2022
Kl. 19:00
FC Odense Bogense G & IF Svanereden
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

10.03.22: NØFF (2) trukket.

23.03.22: FC Odense tilmeldt.

 

Log ind