|
820557
|
lø02-04 2022
|
14:30
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
820558
|
lø02-04 2022
|
15:00
|
|
|
Glamsbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
820561
|
lø02-04 2022
|
15:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
|
820559
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
820560
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Munke Mose
|
|
|
|
820562
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
|
820568
|
to07-04 2022
|
18:15
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
820564
|
lø09-04 2022
|
15:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
820567
|
lø09-04 2022
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
UHT
|
|
|
820566
|
sø10-04 2022
|
11:00
|
|
|
Roerslev Stadion
|
|
|
|
|
820569
|
to14-04 2022
|
11:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
820572
|
fr15-04 2022
|
11:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
820573
|
fr15-04 2022
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
820570
|
lø16-04 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
820571
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Munke Mose
|
|
|
|
820577
|
lø23-04 2022
|
15:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
820578
|
lø23-04 2022
|
15:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
820580
|
lø23-04 2022
|
15:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
820575
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
820576
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
820579
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
820585
|
fr29-04 2022
|
18:45
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
|
|
820582
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
|
|
|
|
820583
|
lø30-04 2022
|
15:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
820584
|
lø30-04 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
820581
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
820586
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
820587
|
fr06-05 2022
|
18:45
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
820592
|
fr06-05 2022
|
18:45
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
820588
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
820590
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
820591
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
820589
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
820563
|
ti10-05 2022
|
18:45
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
820597
|
fr13-05 2022
|
11:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
820598
|
fr13-05 2022
|
11:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
820595
|
lø14-05 2022
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
820596
|
lø14-05 2022
|
15:15
|
|
|
Skellerup Sportsplads
|
|
|
|
820593
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Munke Mose
|
|
|
|
820594
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
820601
|
fr20-05 2022
|
18:45
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
820628
|
lø21-05 2022
|
15:00
|
|
|
Munke Mose
|
|
|
|
820629
|
lø21-05 2022
|
15:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
820630
|
lø21-05 2022
|
15:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
820600
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
820599
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
820631
|
fr27-05 2022
|
18:45
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
820633
|
fr27-05 2022
|
18:45
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
|
|
820635
|
fr27-05 2022
|
18:45
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
820632
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
820634
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
820636
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
820565
|
to02-06 2022
|
18:45
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
820574
|
to02-06 2022
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
|
|
820640
|
fr10-06 2022
|
18:45
|
|
|
Munke Mose
|
|
|
|
820642
|
fr10-06 2022
|
18:45
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
820637
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
|
|
820638
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Glamsbjerg Stadion
|
|
|
|
820639
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
820641
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
|
|
820643
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
|
|
|
820644
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
|
|
|
820645
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
820646
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
820647
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
820648
|
fr17-06 2022
|
18:45
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
Playoffkampen mellem nr. 4 og nr. 11 i Albaniserien afvikles på neutral bane onsdag den 22. juni.
I tilfælde af ingen fynske nedrykkere fra Danmarksserien, vil playoffkampen udgå. Nr. 4 rykker derfor direkte op i Albaniserien.