Herre S1-kval - Forår 2022, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
821133
02-04 2022
15:00 OKS Oversidder OKSON-Park
02. apr 2022
15:00
OKS
Oversidder
821134
02-04 2022
15:00 Marienlyst Langeskov IF Marienlystcentret
3
-
5
02. apr 2022
15:00
Marienlyst
3
Langeskov IF
5
821135
02-04 2022
15:00 Søndersø BK Fjordager IF Søndersø Stadion
5
-
1
02. apr 2022
15:00
Søndersø BK
5
Fjordager IF
1
821136
02-04 2022
15:00 Chang KFUM.s BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
6
-
1
02. apr 2022
15:00
Chang
6
KFUM.s BK
1
821137
02-04 2022
15:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Munkebo Bold- og Idrætsklub Intersport Arena Otterup
0
-
2
02. apr 2022
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
Munkebo Bold- og Idrætsklub
2
821138
02-04 2022
16:15 Næsby BK Skamby/Hårslev ALPI Arena Næsby
4
-
2
02. apr 2022
16:15
Næsby BK
4
Skamby/Hårslev
2
821142
fr08-04 2022
18:30 Fjordager IF Chang Fjordager IF.s anlæg
0
-
0
08. apr 2022
18:30
Fjordager IF
0
Chang
0
821143
09-04 2022
15:00 Langeskov IF Søndersø BK Langeskov Stadion
1
-
0
09. apr 2022
15:00
Langeskov IF
1
Søndersø BK
0
821144
09-04 2022
15:00 Oversidder Skamby/Hårslev
09. apr 2022
15:00
Oversidder
Skamby/Hårslev
821139
10-04 2022
11:00 OKS Marienlyst OKSON-Park
1
-
2
10. apr 2022
11:00
OKS
1
Marienlyst
2
821145
fr15-04 2022
11:00 Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
15. apr 2022
11:00
Marienlyst
Oversidder
821147
fr15-04 2022
11:00 Chang Langeskov IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
3
15. apr 2022
11:00
Chang
2
Langeskov IF
3
821148
16-04 2022
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Fjordager IF Intersport Arena Otterup
3
-
1
16. apr 2022
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Fjordager IF
1
821153
fr22-04 2022
18:45 KFUM.s BK Skamby/Hårslev KFUM-parken
0
-
3
22. apr 2022
18:45
KFUM.s BK
0
Skamby/Hårslev
3
821156
fr22-04 2022
18:45 Oversidder Munkebo Bold- og Idrætsklub
22. apr 2022
18:45
Oversidder
Munkebo Bold- og Idrætsklub
821151
23-04 2022
15:00 OKS Chang OKSON-Park
0
-
4
23. apr 2022
15:00
OKS
0
Chang
4
821152
24-04 2022
11:00 Marienlyst Søndersø BK Marienlystcentret
2
-
3
24. apr 2022
11:00
Marienlyst
2
Søndersø BK
3
821155
24-04 2022
11:00 Langeskov IF Otterup Bold- og Idrætsklub Langeskov Stadion
1
-
2
24. apr 2022
11:00
Langeskov IF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
821150
ti26-04 2022
18:45 Skamby/Hårslev Munkebo Bold- og Idrætsklub Skamby Stadion
2
-
1
26. apr 2022
18:45
Skamby/Hårslev
2
Munkebo Bold- og Idrætsklub
1
821154
on27-04 2022
18:30 Fjordager IF Næsby BK Fjordager IF.s anlæg
1
-
2
27. apr 2022
18:30
Fjordager IF
1
Næsby BK
2
821159
fr29-04 2022
18:45 Otterup Bold- og Idrætsklub OKS Intersport Arena Otterup
3
-
2
29. apr 2022
18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
OKS
2
821160
30-04 2022
12:00 Næsby BK Langeskov IF ALPI Arena Næsby
HHT
30. apr 2022
12:00
Næsby BK
Langeskov IF
HHT
821161
30-04 2022
15:00 Skamby/Hårslev Fjordager IF Hårslev Stadion
0
-
2
30. apr 2022
15:00
Skamby/Hårslev
0
Fjordager IF
2
821162
30-04 2022
15:00 Munkebo Bold- og Idrætsklub KFUM.s BK Munkebo Idrætscenter
4
-
1
30. apr 2022
15:00
Munkebo Bold- og Idrætsklub
4
KFUM.s BK
1
821157
30-04 2022
15:00 Søndersø BK Oversidder Søndersø Stadion
30. apr 2022
15:00
Søndersø BK
Oversidder
821158
30-04 2022
15:00 Chang Marienlyst Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
1
30. apr 2022
15:00
Chang
2
Marienlyst
1
821163
fr06-05 2022
18:45 OKS Næsby BK OKSON-Park
2
-
4
06. maj 2022
18:45
OKS
2
Næsby BK
4
821164
fr06-05 2022
18:45 Marienlyst Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlystcentret
2
-
1
06. maj 2022
18:45
Marienlyst
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
821166
07-05 2022
15:00 Fjordager IF Munkebo Bold- og Idrætsklub Fjordager IF.s anlæg
1
-
3
07. maj 2022
15:00
Fjordager IF
1
Munkebo Bold- og Idrætsklub
3
821167
07-05 2022
15:00 Langeskov IF Skamby/Hårslev Langeskov Stadion
5
-
1
07. maj 2022
15:00
Langeskov IF
5
Skamby/Hårslev
1
821168
07-05 2022
15:00 Oversidder KFUM.s BK
07. maj 2022
15:00
Oversidder
KFUM.s BK
821140
on11-05 2022
18:45 Munkebo Bold- og Idrætsklub Næsby BK Munkebo Idrætscenter
3
-
2
11. maj 2022
18:45
Munkebo Bold- og Idrætsklub
3
Næsby BK
2
821170
14-05 2022
15:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Søndersø BK Intersport Arena Otterup
1
-
3
14. maj 2022
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
Søndersø BK
3
821169
15-05 2022
11:00 Chang Oversidder Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
15. maj 2022
11:00
Chang
Oversidder
821173
15-05 2022
11:00 Munkebo Bold- og Idrætsklub Langeskov IF Munkebo Idrætscenter
3
-
1
15. maj 2022
11:00
Munkebo Bold- og Idrætsklub
3
Langeskov IF
1
821174
15-05 2022
11:00 KFUM.s BK Fjordager IF KFUM-parken
3
-
4
15. maj 2022
11:00
KFUM.s BK
3
Fjordager IF
4
821171
15-05 2022
15:00 Næsby BK Marienlyst ALPI Arena Næsby
1
-
4
15. maj 2022
15:00
Næsby BK
1
Marienlyst
4
821172
to19-05 2022
18:30 Skamby/Hårslev OKS Hårslev Stadion
2
-
6
19. maj 2022
18:30
Skamby/Hårslev
2
OKS
6
821179
fr20-05 2022
18:45 Langeskov IF KFUM.s BK Langeskov Stadion
UHT
20. maj 2022
18:45
Langeskov IF
KFUM.s BK
UHT
821176
22-05 2022
11:00 Marienlyst Skamby/Hårslev Marienlystcentret
UHT
22. maj 2022
11:00
Marienlyst
Skamby/Hårslev
UHT
821177
22-05 2022
11:00 Søndersø BK Næsby BK Søndersø Stadion
UHT
22. maj 2022
11:00
Søndersø BK
Næsby BK
UHT
821178
22-05 2022
11:00 Chang Otterup Bold- og Idrætsklub Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
5
-
1
22. maj 2022
11:00
Chang
5
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
821180
22-05 2022
11:00 Oversidder Fjordager IF
22. maj 2022
11:00
Oversidder
Fjordager IF
821175
ti24-05 2022
18:30 OKS Munkebo Bold- og Idrætsklub OKSON-Park
7
-
2
24. maj 2022
18:30
OKS
7
Munkebo Bold- og Idrætsklub
2
821141
on25-05 2022
18:45 KFUM.s BK Otterup Bold- og Idrætsklub KFUM-parken
1
-
5
25. maj 2022
18:45
KFUM.s BK
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
821182
fr27-05 2022
18:45 Næsby BK Chang ALPI Arena Næsby
HHT
27. maj 2022
18:45
Næsby BK
Chang
HHT
821183
fr27-05 2022
18:45 Skamby/Hårslev Søndersø BK Skamby Stadion
1
-
2
27. maj 2022
18:45
Skamby/Hårslev
1
Søndersø BK
2
821186
fr27-05 2022
18:45 Fjordager IF Langeskov IF Fjordager IF.s anlæg
3
-
1
27. maj 2022
18:45
Fjordager IF
3
Langeskov IF
1
821181
28-05 2022
15:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena Otterup
28. maj 2022
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Oversidder
821184
28-05 2022
15:00 Munkebo Bold- og Idrætsklub Marienlyst Munkebo Idrætscenter
1
-
1
28. maj 2022
15:00
Munkebo Bold- og Idrætsklub
1
Marienlyst
1
821185
29-05 2022
11:00 KFUM.s BK OKS KFUM-parken
HHT
29. maj 2022
11:00
KFUM.s BK
OKS
HHT
821146
to02-06 2022
19:30 Søndersø BK OKS Søndersø Stadion
3
-
0
02. jun 2022
19:30
Søndersø BK
3
OKS
0
821149
ma06-06 2022
10:00 Næsby BK KFUM.s BK ALPI Arena Næsby
UHT
06. jun 2022
10:00
Næsby BK
KFUM.s BK
UHT
821187
fr10-06 2022
18:45 OKS Fjordager IF OKSON-Park
2
-
5
10. jun 2022
18:45
OKS
2
Fjordager IF
5
821190
fr10-06 2022
18:45 Chang Skamby/Hårslev Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4
-
1
10. jun 2022
18:45
Chang
4
Skamby/Hårslev
1
821188
11-06 2022
15:00 Marienlyst KFUM.s BK Marienlystcentret
UHT
11. jun 2022
15:00
Marienlyst
KFUM.s BK
UHT
821189
11-06 2022
15:00 Søndersø BK Munkebo Bold- og Idrætsklub Søndersø Stadion
0
-
2
11. jun 2022
15:00
Søndersø BK
0
Munkebo Bold- og Idrætsklub
2
821191
11-06 2022
15:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Næsby BK Intersport Arena Otterup
UHT
11. jun 2022
15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
Næsby BK
UHT
821192
11-06 2022
15:00 Oversidder Langeskov IF
11. jun 2022
15:00
Oversidder
Langeskov IF
821165
ti14-06 2022
18:30 Søndersø BK Chang Søndersø Stadion
1
-
1
14. jun 2022
18:30
Søndersø BK
1
Chang
1
821193
fr17-06 2022
18:45 Næsby BK Oversidder ALPI Arena Næsby
17. jun 2022
18:45
Næsby BK
Oversidder
821194
fr17-06 2022
18:45 Skamby/Hårslev Otterup Bold- og Idrætsklub Skamby Stadion
2
-
4
17. jun 2022
18:45
Skamby/Hårslev
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
821195
fr17-06 2022
18:45 Munkebo Bold- og Idrætsklub Chang Munkebo Idrætscenter
0
-
1
17. jun 2022
18:45
Munkebo Bold- og Idrætsklub
0
Chang
1
821196
fr17-06 2022
18:45 KFUM.s BK Søndersø BK KFUM-parken
3
-
3
17. jun 2022
18:45
KFUM.s BK
3
Søndersø BK
3
821197
fr17-06 2022
18:45 Fjordager IF Marienlyst Fjordager IF.s anlæg
1
-
0
17. jun 2022
18:45
Fjordager IF
1
Marienlyst
0
821198
fr17-06 2022
18:45 Langeskov IF OKS Langeskov Stadion
2
-
1
17. jun 2022
18:45
Langeskov IF
2
OKS
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

28.03.22: Marslev G&IF trukket.

 

Log ind