MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
763665
02-04 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Jyllinge FC Ølsted Idrætsanlæg
0
-
2
763661
02-04 2022
Kl. 14:15
Oversidder Blovstrød IF (1)
763664
02-04 2022
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Kirke Hyllinge IF Gryden kunstgræs
Udehold taberdømt
763663
03-04 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK ORI-Fodbold Stenløse Stadion
7
-
2
763666
03-04 2022
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold FC Hornsherred Dalby Stadion
0
-
0
763672
to
07-04 2022
Kl. 18:15
ORI-Fodbold Oversidder Oppe-Sundby Stadion
763670
to
07-04 2022
Kl. 18:30
Jyllinge FC Slagslunde-Ganløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
4
763667
09-04 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Ølsted IF Skibby Stadion
2
-
0
763668
09-04 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Stenløse BK Gundsølillehallen
3
-
2
763671
09-04 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF (1) Dalby IF / HFK fodbold Blovstrød idrætsanlæg
Udehold taberdømt
763669
ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Kirke Hyllinge IF Gørløse SI Kirke Hyllinge Stadion
2
-
1
763677
16-04 2022
Kl. 11:00
Ølsted IF Blovstrød IF (1) Ølsted Idrætsanlæg
0
-
3
763676
16-04 2022
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Hornsherred Gryden
1
-
1
763678
17-04 2022
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold Dalby Stadion
0
-
4
763674
ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
763673
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Jyllinge FC Gørløse SI Spraglehøj Idrætsanlæg
8
-
1
763675
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Kirke Hyllinge IF Gundsølillehallen
2
-
0
763684
to
21-04 2022
Kl. 18:45
ORI-Fodbold Ølsted IF Oppe-Sundby Stadion
6
-
2
763681
23-04 2022
Kl. 11:45
Kirke Hyllinge IF Stenløse BK Kirke Hyllinge Stadion
1
-
2
763682
23-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
763679
23-04 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Gørløse SI Møllegårdhallen
5
-
1
763683
23-04 2022
Kl. 15:30
Blovstrød IF (1) Slagslunde-Ganløse IF Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
763688
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF ORI-Fodbold Gryden
5
-
1
763689
to
28-04 2022
Kl. 19:15
Kirke Hyllinge IF Jyllinge FC Kirke Hyllinge Stadion
1
-
1
763690
30-04 2022
Kl. 12:00
Ølsted IF Oversidder Ølsted Idrætsanlæg
763687
30-04 2022
Kl. 15:00
Gundsølille SGIF FC Hornsherred Gundsølillehallen
3
-
0
763686
01-05 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Dalby IF / HFK fodbold Stenløse Stadion
5
-
1
763685
01-05 2022
Kl. 15:30
Gørløse SI Blovstrød IF (1) Gørløse Stadion
3
-
3
763693
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
6
-
0
763696
to
05-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Gørløse SI Oppe-Sundby Stadion
0
-
1
763691
07-05 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Kirke Hyllinge IF Skibby Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
763692
07-05 2022
Kl. 14:15
Oversidder Slagslunde-Ganløse IF
763695
07-05 2022
Kl. 15:30
Blovstrød IF (1) Gundsølille SGIF Blovstrød idrætsanlæg
2
-
0
763662
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Gørløse SI Gundsølille SGIF Gørløse Stadion
0
-
3
763701
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF Blovstrød IF (1) Kirke Hyllinge Stadion
0
-
14
763702
to
12-05 2022
Kl. 18:45
Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
1
763699
14-05 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ORI-Fodbold Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
763697
14-05 2022
Kl. 14:00
Gørløse SI Oversidder Gørløse Stadion
763698
15-05 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Ølsted IF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
763694 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Ølsted IF Dalby Stadion
4
-
2
763708
to
19-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Kirke Hyllinge IF Oppe-Sundby Stadion
1
-
2
763680 to
19-05 2022
Kl. 19:15
Oversidder Dalby IF / HFK fodbold
763705
21-05 2022
Kl. 11:00
Ølsted IF Slagslunde-Ganløse IF Ølsted Idrætsanlæg
0
-
8
763703
21-05 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Stenløse BK Møllegårdhallen
8
-
1
763706
21-05 2022
Kl. 13:00
Dalby IF / HFK fodbold Gørløse SI Dalby Stadion
2
-
2
763704
21-05 2022
Kl. 14:15
Oversidder Gundsølille SGIF
763707
21-05 2022
Kl. 15:30
Blovstrød IF (1) Jyllinge FC Blovstrød idrætsanlæg
5
-
3
763700
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Slagslunde-Ganløse IF Dalby IF / HFK fodbold Gryden
5
-
0
763716 on
25-05 2022
Kl. 19:15
Kirke Hyllinge IF Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
763717
to
26-05 2022
Kl. 11:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
763710
28-05 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Blovstrød IF (1) Skibby Stadion Kunstgræs
0
-
3
763715
28-05 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Dalby IF / HFK fodbold Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
763711
28-05 2022
Kl. 14:00
Gørløse SI Ølsted IF Gørløse Stadion
Udehold taberdømt
763714
29-05 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
2
-
5
763727
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
2
-
1
763718 on
01-06 2022
Kl. 19:15
Oversidder Jyllinge FC
763720
04-06 2022
Kl. 11:00
Ølsted IF Gundsølille SGIF Ølsted Idrætsanlæg
0
-
12
763721
04-06 2022
Kl. 13:00
Dalby IF / HFK fodbold Kirke Hyllinge IF Dalby Stadion
Udehold taberdømt
763719
04-06 2022
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Gørløse SI Gryden
4
-
2
763722
05-06 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Blovstrød IF (1) Stenløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
763784 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Jyllinge FC Dalby IF / HFK fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
4
763783
11-06 2022
Kl. 11:00
Kirke Hyllinge IF Ølsted IF Kirke Hyllinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
763728
11-06 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Oversidder Skibby Stadion Kunstgræs
763781
11-06 2022
Kl. 12:00
Gørløse SI Stenløse BK Gørløse Stadion
1
-
6
763782
11-06 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Slagslunde-Ganløse IF Gundsølillehallen
5
-
1
763785
11-06 2022
Kl. 15:00
Blovstrød IF (1) ORI-Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
8
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind