|
774172
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
774166
|
sø03-04 2022
|
10:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
|
774306
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
|
774307
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
774291
|
sø03-04 2022
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
774311
|
lø09-04 2022
|
15:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
|
774312
|
lø09-04 2022
|
15:45
|
|
|
Tune Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
774310
|
sø10-04 2022
|
11:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
774309
|
sø10-04 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
774586
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
|
774590
|
sø17-04 2022
|
11:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
774585
|
ma18-04 2022
|
10:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
774589
|
ma18-04 2022
|
11:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
774588
|
ma18-04 2022
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
774587
|
to21-04 2022
|
18:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
774605
|
to21-04 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
774595
|
lø23-04 2022
|
15:15
|
|
|
Tune Stadion
|
UHT
|
|
|
774594
|
lø23-04 2022
|
15:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
774592
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
774593
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
774591
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
774608
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
HHT
|
|
|
774606
|
sø01-05 2022
|
10:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
774613
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
774609
|
sø01-05 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
774611
|
sø01-05 2022
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
774165
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
774614
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
774750
|
on04-05 2022
|
19:45
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
774753
|
to05-05 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
774752
|
lø07-05 2022
|
15:15
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
774612
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Osted Stadion
|
UHT
|
|
|
774615
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
774751
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Målfeltet
|
UHT
|
|
|
774584
|
ti10-05 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
UHT
|
|
|
774308
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park
|
UHT
|
|
|
774918
|
sø15-05 2022
|
10:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
774920
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
775417
|
sø15-05 2022
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
775420
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
775425
|
to19-05 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
775424
|
lø21-05 2022
|
15:15
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
775421
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
|
|
775422
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
UHT
|
|
|
775423
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
775426
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
774919
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
HHT
|
|
|
775430
|
to26-05 2022
|
18:30
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
775428
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
775431
|
lø28-05 2022
|
15:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
775429
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
HHT
|
|
|
775419
|
ma30-05 2022
|
19:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
775427
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
|
|
|
775418
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
775437
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Vindinge Idrætspark
|
|
|
|
775436
|
lø04-06 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
HHT
|
|
|
775432
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
775434
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
UHT
|
|
|
775435
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
775433
|
sø05-06 2022
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
HHT
|
|
|
775438
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
775522
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
Osted Stadion
|
UHT
|
|
|
775523
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Målfeltet
|
UHT
|
|
|
775520
|
lø11-06 2022
|
13:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
775524
|
lø11-06 2022
|
15:15
|
|
|
Tune Stadion
|
|
|
|
775521
|
sø12-06 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.