|
775987
|
fr01-04 2022
|
17:30
|
|
|
Firhøj Stadion
|
|
|
|
775985
|
fr01-04 2022
|
18:00
|
|
|
Mørkøv Kunstgræs
|
|
|
|
|
775988
|
fr01-04 2022
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
|
775986
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
775984
|
lø02-04 2022
|
15:00
|
|
|
Kongeengen
|
UHT
|
|
|
775989
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Asnæs Stadion
|
|
|
|
|
775991
|
to07-04 2022
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
775990
|
lø09-04 2022
|
12:30
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
776009
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
776008
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
|
776007
|
sø10-04 2022
|
11:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
776010
|
sø10-04 2022
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
776014
|
ti12-04 2022
|
18:00
|
|
|
Firhøj Stadion
|
|
|
|
776015
|
ti12-04 2022
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
776011
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
776013
|
on13-04 2022
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
776012
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
776016
|
ma18-04 2022
|
11:00
|
|
|
Asnæs Stadion
|
|
|
|
776017
|
lø23-04 2022
|
11:45
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
776021
|
lø23-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
776020
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
776018
|
lø23-04 2022
|
14:15
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
776019
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
776022
|
sø24-04 2022
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
776025
|
to28-04 2022
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
776023
|
fr29-04 2022
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
776028
|
fr29-04 2022
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
776026
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
Firhøj Stadion
|
|
|
|
776024
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
776027
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
776029
|
lø07-05 2022
|
11:45
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
776033
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
776031
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
776030
|
lø07-05 2022
|
16:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
776034
|
sø08-05 2022
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
776035
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
776038
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Firhøj Stadion
|
|
|
|
776036
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
UHT
|
|
|
776040
|
lø14-05 2022
|
14:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
776039
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
776032
|
ma16-05 2022
|
18:30
|
|
|
Asnæs Stadion
|
|
|
|
776043
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
776050
|
lø21-05 2022
|
13:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
776042
|
lø21-05 2022
|
16:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
776044
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Asnæs Stadion
|
|
|
|
776051
|
sø22-05 2022
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
776037
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
776041
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
776059
|
to26-05 2022
|
11:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
776052
|
lø28-05 2022
|
11:45
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
UHT
|
|
|
776058
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
|
|
|
776061
|
lø28-05 2022
|
14:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
|
776060
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
776053
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
776066
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Asnæs Stadion
|
|
|
|
776065
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Svebølle Stadion
|
|
|
|
776064
|
fr03-06 2022
|
19:00
|
|
|
Firhøj Stadion
|
|
|
|
776067
|
lø04-06 2022
|
13:00
|
|
|
Gislinge Stadion
|
UHT
|
|
|
776063
|
lø04-06 2022
|
15:00
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
776068
|
sø05-06 2022
|
15:00
|
|
|
Hagested Idrætsplads
|
|
|
|
776074
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
776071
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
776070
|
fr10-06 2022
|
18:30
|
|
|
Jernløse Hallen
|
|
|
|
776072
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Undløse Stadion
|
|
|
|
776069
|
lø11-06 2022
|
11:45
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
776073
|
lø11-06 2022
|
14:00
|
|
|
Jyderup Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.