MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 7 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
775987
fr
01-04 2022
Kl. 17:30
Føllenslev-Særslev IF Undløse BK Firhøj Stadion
2
-
1
775985
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Jernløse BK BK Trundholm Mørkøv Kunstgræs
3
-
0
775988
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Jyderup BK Svebølle Stadion
1
-
7
775986
02-04 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Hagested IF Gislinge Stadion
2
-
2
775984
02-04 2022
Kl. 15:00
Nykøbing IF Hørve IF Kongeengen
Udehold taberdømt
775989
03-04 2022
Kl. 11:00
Asnæs BK Tuse IF Asnæs Stadion
1
-
3
775991
to
07-04 2022
Kl. 19:00
BK Trundholm Gislinge BK Vig Idrætscenter
1
-
1
775990
09-04 2022
Kl. 12:30
Tuse IF Svebølle BI 2016 Tuse Kunstgræs 2020
5
-
0
776009
09-04 2022
Kl. 13:30
Hørve IF Asnæs BK Hørve Stadion
0
-
4
776008
09-04 2022
Kl. 14:00
Jyderup BK Føllenslev-Særslev IF Jyderup Stadion
3
-
0
776007
10-04 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Jernløse BK Undløse Stadion
0
-
6
776010
10-04 2022
Kl. 15:00
Hagested IF Nykøbing IF Hagested Idrætsplads
7
-
0
776014
ti
12-04 2022
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Tuse IF Firhøj Stadion
1
-
4
776015 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Hørve IF Svebølle Stadion
1
-
1
776011
on
13-04 2022
Kl. 18:00
Jernløse BK Jyderup BK Jernløse Hallen
4
-
3
776013 on
13-04 2022
Kl. 19:00
BK Trundholm Undløse BK Vig Idrætscenter
2
-
0
776012
16-04 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Nykøbing IF Gislinge Stadion
3
-
0
776016
ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Asnæs BK Hagested IF Asnæs Stadion
2
-
4
776017
23-04 2022
Kl. 11:45
Tuse IF Jernløse BK Tuse Kunstgræs 2020
5
-
3
776021
23-04 2022
Kl. 13:30
Hørve IF Føllenslev-Særslev IF Hørve Stadion
3
-
1
776020
23-04 2022
Kl. 14:00
Jyderup BK BK Trundholm Jyderup Stadion
1
-
3
776018
23-04 2022
Kl. 14:15
Nykøbing IF Asnæs BK Kongeengen
1
-
2
776019
24-04 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Gislinge BK Undløse Stadion
0
-
3
776022
24-04 2022
Kl. 15:00
Hagested IF Svebølle BI 2016 Hagested Idrætsplads
5
-
2
776025
to
28-04 2022
Kl. 19:00
BK Trundholm Tuse IF Vig Idrætscenter
0
-
2
776023
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Hørve IF Jernløse Hallen
3
-
0
776028
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 Nykøbing IF Svebølle Stadion
3
-
5
776026
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Føllenslev-Særslev IF Hagested IF Firhøj Stadion
4
-
7
776024
30-04 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Asnæs BK Gislinge Stadion
0
-
1
776027
01-05 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Jyderup BK Undløse Stadion
1
-
2
776029
07-05 2022
Kl. 11:45
Tuse IF Undløse BK Tuse Kunstgræs 2020
5
-
3
776033
07-05 2022
Kl. 13:30
Hørve IF BK Trundholm Hørve Stadion
3
-
3
776031
07-05 2022
Kl. 14:00
Jyderup BK Gislinge BK Jyderup Stadion
1
-
2
776030
07-05 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF Føllenslev-Særslev IF Kongeengen
2
-
1
776034
08-05 2022
Kl. 15:00
Hagested IF Jernløse BK Hagested Idrætsplads
5
-
0
776035
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Jernløse BK Nykøbing IF Jernløse Hallen
3
-
0
776038 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Føllenslev-Særslev IF Asnæs BK Firhøj Stadion
3
-
2
776036
14-05 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Svebølle BI 2016 Gislinge Stadion
Udehold taberdømt
776040
14-05 2022
Kl. 14:00
Jyderup BK Tuse IF Jyderup Stadion
4
-
1
776039
15-05 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Hørve IF Undløse Stadion
3
-
0
776032 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Asnæs BK Svebølle BI 2016 Asnæs Stadion
5
-
2
776043
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Svebølle BI 2016 Føllenslev-Særslev IF Svebølle Stadion
2
-
1
776050
21-05 2022
Kl. 13:30
Hørve IF Jyderup BK Hørve Stadion
3
-
4
776042
21-05 2022
Kl. 16:00
Nykøbing IF BK Trundholm Kongeengen
0
-
4
776044
22-05 2022
Kl. 11:00
Asnæs BK Jernløse BK Asnæs Stadion
2
-
4
776051
22-05 2022
Kl. 15:00
Hagested IF Undløse BK Hagested Idrætsplads
Udehold taberdømt
776037
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
BK Trundholm Hagested IF Vig Idrætscenter
3
-
2
776041
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Tuse IF Gislinge BK Tuse Kunstgræs 2020
1
-
0
776059 to
26-05 2022
Kl. 11:00
BK Trundholm Asnæs BK Vig Idrætscenter
3
-
1
776052
28-05 2022
Kl. 11:45
Tuse IF Hørve IF Tuse Kunstgræs 2020
Udehold taberdømt
776058
28-05 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Føllenslev-Særslev IF Gislinge Stadion
4
-
2
776061
28-05 2022
Kl. 14:00
Jyderup BK Hagested IF Jyderup Stadion
1
-
2
776060
29-05 2022
Kl. 11:00
Undløse BK Nykøbing IF Undløse Stadion
1
-
4
776053
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Jernløse BK Svebølle BI 2016 Jernløse Hallen
4
-
1
776066
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Asnæs BK Undløse BK Asnæs Stadion
7
-
1
776065
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Svebølle BI 2016 BK Trundholm Svebølle Stadion
3
-
2
776064
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Føllenslev-Særslev IF Jernløse BK Firhøj Stadion
0
-
0
776067
04-06 2022
Kl. 13:00
Gislinge BK Hørve IF Gislinge Stadion
Udehold taberdømt
776063
04-06 2022
Kl. 15:00
Nykøbing IF Jyderup BK Kongeengen
1
-
7
776068
05-06 2022
Kl. 15:00
Hagested IF Tuse IF Hagested Idrætsplads
4
-
1
776074
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Hørve IF Hagested IF Hørve Stadion
0
-
2
776071
to
09-06 2022
Kl. 19:00
BK Trundholm Føllenslev-Særslev IF Vig Idrætscenter
1
-
0
776070 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Jernløse BK Gislinge BK Jernløse Hallen
0
-
0
776072
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Undløse BK Svebølle BI 2016 Undløse Stadion
5
-
1
776069
11-06 2022
Kl. 11:45
Tuse IF Nykøbing IF Tusehallen
7
-
1
776073
11-06 2022
Kl. 14:00
Jyderup BK Asnæs BK Jyderup Stadion
2
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind