MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 8 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
776077
ti
29-03 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB (1) Eggeslevmagle FK Munkesø Stadion
1 - 4
776079
on
30-03 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Høng GF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
776076
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Skælskør B&I (1) Skælskør B&I (2) Skælskør Stadion Kunstgræs
1 - 2
776075
03-04 2022
Kl. 13:00
Tårnborg IF Raklev GI Tårnborghallen
0 - 6
776080
03-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder FC Storebælt
776082
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Skælskør B&I (2) Kalundborg GB (1) Skælskør Stadion
5 - 0
776083
09-04 2022
Kl. 11:00
Vemmelev Boldklub (1) Skælskør B&I (1) Vemmelev Kunstgræs
1 - 3
776081
09-04 2022
Kl. 12:00
FC Storebælt Korsør IF 2018 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 2
776085
09-04 2022
Kl. 13:00
Raklev GI Oversidder Røsnæshallen Kunstgræs
776084
10-04 2022
Kl. 11:00
Høng GF Gørlev IF Gørlevhallen
4 - 1
776086
10-04 2022
Kl. 11:00
Eggeslevmagle FK Tårnborg IF Eggeslevmagle Stadion
5 - 0
776088
ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB (1) Tårnborg IF Munkesø Stadion
7 - 2
776090
ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Gørlev IF FC Storebælt Gørlevhallen Kunst
0 - 1
776091
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Raklev GI Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 2
776087 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Skælskør B&I (1) Høng GF Skælskør Stadion
5 - 3
776089
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Skælskør B&I (2) Vemmelev Boldklub (1) Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 6
776098
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Eggeslevmagle FK Korsør IF 2018 Eggeslevmagle Stadion
3 - 3
776095
23-04 2022
Kl. 11:00
Vemmelev Boldklub (1) Kalundborg GB (1) Vemmelev Kunstgræs
5 - 2
776097
23-04 2022
Kl. 13:00
Raklev GI Gørlev IF Røsnæshallen
4 - 3
776093
23-04 2022
Kl. 15:00
FC Storebælt Skælskør B&I (1) Korsør ny Stadion
2 - 6
776096
24-04 2022
Kl. 11:00
Høng GF Skælskør B&I (2) Gørlevhallen
0 - 2
776101
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Skælskør B&I (2) FC Storebælt Skælskør Stadion
5 - 3
776102
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Gørlev IF Eggeslevmagle FK Gørlevhallen Kunst
0 - 2
776104
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Tårnborg IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 1
776099
01-05 2022
Kl. 11:00
Skælskør B&I (1) Raklev GI Skælskør Stadion
4 - 1
776092
01-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Eggeslevmagle FK
776105
07-05 2022
Kl. 12:30
FC Storebælt Vemmelev Boldklub (1) Korsør ny Stadion
1 - 0
776109
07-05 2022
Kl. 12:30
Raklev GI Skælskør B&I (2) Røsnæshallen
1 - 1
776107
08-05 2022
Kl. 11:00
Høng GF Kalundborg GB (1) Hønghallen
5 - 2
776402
08-05 2022
Kl. 11:00
Eggeslevmagle FK Skælskør B&I (1) Eggeslevmagle Stadion
2 - 3
776106
08-05 2022
Kl. 13:00
Tårnborg IF Gørlev IF Tårnborghallen
1 - 5
776108
08-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Korsør IF 2018
776404
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB (1) Korsør IF 2018 Munkesø Stadion
0 - 0
776103 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Vemmelev Boldklub (1) Høng GF Vemmelev Kunstgræs
0 - 1
776406 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Gørlev IF Oversidder Gørlevhallen Kunst
776405
14-05 2022
Kl. 10:00
Skælskør B&I (2) Eggeslevmagle FK Skælskør Stadion
3 - 5
776407
14-05 2022
Kl. 11:00
Vemmelev Boldklub (1) Raklev GI Vemmelev Kunstgræs
4 - 1
776403
15-05 2022
Kl. 11:00
Skælskør B&I (1) Tårnborg IF Skælskør Stadion
1 - 3
776409
15-05 2022
Kl. 11:00
Høng GF FC Storebælt Hønghallen
1 - 0
776412
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Gørlev IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
6 - 0
776572
fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Raklev GI Høng GF Røsnæshallen
2 - 0
776573 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Eggeslevmagle FK Vemmelev Boldklub (1) Eggeslevmagle Stadion
8 - 0
776410
21-05 2022
Kl. 12:30
FC Storebælt Kalundborg GB (1) Korsør ny Stadion
3 - 4
776411
22-05 2022
Kl. 13:00
Tårnborg IF Skælskør B&I (2) Tårnborghallen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
776500
22-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Skælskør B&I (1)
776577 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Skælskør B&I (2) Oversidder Skælskør Stadion
776579 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Høng GF Eggeslevmagle FK Hønghallen
0 - 3
776578
28-05 2022
Kl. 11:00
Vemmelev Boldklub (1) Tårnborg IF Vemmelev Kunstgræs
8 - 1
776574
28-05 2022
Kl. 12:00
FC Storebælt Raklev GI Korsør ny Stadion
4 - 2
776575
28-05 2022
Kl. 12:00
Skælskør B&I (1) Korsør IF 2018 Skælskør Stadion
1 - 5
776576
28-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB (1) Gørlev IF Munkesø Stadion
6 - 0
776608
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB (1) Raklev GI Munkesø Stadion
3 - 2
776078
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Gørlev IF Vemmelev Boldklub (1) Gørlevhallen Kunst
5 - 2
776609 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Eggeslevmagle FK FC Storebælt Eggeslevmagle Stadion
2 - 1
776581
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Gørlev IF Skælskør B&I (1) Gørlevhallen Kunst
5 - 0
776597
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Skælskør B&I (2) Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 2
776100
04-06 2022
Kl. 12:30
Kalundborg GB (1) Oversidder Munkesø Stadion
776580
05-06 2022
Kl. 13:00
Tårnborg IF Høng GF Tårnborghallen
3 - 0
776598
05-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder Vemmelev Boldklub (1)
776612
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Skælskør B&I (2) Gørlev IF Skælskør Stadion
6 - 1
776773 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Høng GF Oversidder Hønghallen
776613
11-06 2022
Kl. 11:00
Vemmelev Boldklub (1) Korsør IF 2018 Vemmelev Kunstgræs
2 - 1
776610
11-06 2022
Kl. 12:30
FC Storebælt Tårnborg IF Korsør ny Stadion
7 - 0
776842
11-06 2022
Kl. 13:00
Raklev GI Eggeslevmagle FK Røsnæshallen
3 - 4
776611
12-06 2022
Kl. 11:00
Skælskør B&I (1) Kalundborg GB (1) Skælskør Stadion
2 - 2
776094
19-06 2022
Kl. 13:00
Tårnborg IF Oversidder Tårnborghallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind