MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
777117
02-04 2022
Kl. 12:00
Nødebo IF Ølstykke FC Nødebo Stadion
1
-
4
777116
03-04 2022
Kl. 12:00
Tikøb IF Ålholm IF Pedella Park Kunstgræs
1
-
2
777113
03-04 2022
Kl. 16:00
Oversidder Annisse IF
777112
ma
04-04 2022
Kl. 19:30
Esrum IF Blistrup SI Nellerupgård Stadion Kunstgræs
2
-
2
777114
ma
04-04 2022
Kl. 19:30
Frederikssund IK (1) Fredensborg BI (2) Frederikssund Stadion
11
-
2
777122
09-04 2022
Kl. 13:00
Blistrup SI Nødebo IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
3
-
0
777120
10-04 2022
Kl. 10:00
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
777119
10-04 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Frederikssund IK (1) Vejby Idrætsplads
5
-
2
777139
16-04 2022
Kl. 12:00
Nødebo IF Fredensborg BI (2) Nødebo Stadion
11
-
1
777135
16-04 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK (1) Esrum IF Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
777138
16-04 2022
Kl. 16:00
Tikøb IF Blistrup SI Tikøb Gl. Stadion
5
-
3
777137 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF Ølstykke FC Brødeskov Stadion Kunst
5
-
2
777134 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Ålholm IF
777136 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Store Lyngby IF Annisse Stadion
9
-
0
777140 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
777143
23-04 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF Annisse IF Ålholmskolen
Udehold taberdømt
777145
23-04 2022
Kl. 12:00
Fredensborg BI (2) Tikøb IF Fredensborg Stadion
2
-
4
777144
23-04 2022
Kl. 13:00
Blistrup SI Brødeskov IF Blistruphallen
0
-
10
777142
24-04 2022
Kl. 10:00
Store Lyngby IF Frederikssund IK (1) St. Lyngby Stadion
2
-
3
777141
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Esrum IF Nødebo IF Esrum Stadion
1
-
7
777227
30-04 2022
Kl. 16:00
Tikøb IF Esrum IF Tikøb Gl. Stadion
5
-
1
777226
01-05 2022
Kl. 10:00
Store Lyngby IF Ålholm IF St. Lyngby Stadion
Hjemmehold taberdømt
777225
01-05 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF Fredensborg BI (2) Brødeskov Stadion Kunst
15
-
1
777224
01-05 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Ølstykke FC Annisse Stadion
Udehold taberdømt
777222
01-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Blistrup SI
777223
01-05 2022
Kl. 14:00
Frederikssund IK (1) Nødebo IF Frederikssund Stadion
1
-
4
777121 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Ålholm IF Brødeskov IF Ålholmskolen
3
-
3
777228
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Store Lyngby IF Ølstykke Stadion
8
-
1
777233
07-05 2022
Kl. 12:00
Fredensborg BI (2) Oversidder Fredensborg Stadion
777232
07-05 2022
Kl. 13:00
Blistrup SI Annisse IF Blistruphallen
2
-
5
777231
07-05 2022
Kl. 13:15
Nødebo IF Tikøb IF Nødebo Stadion
Udehold taberdømt
777230
07-05 2022
Kl. 16:00
Ålholm IF Frederikssund IK (1) Ålholmskolen
2
-
4
777229 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Esrum IF Brødeskov IF Esrum Stadion
0
-
7
777118
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Tikøb IF Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
777235
14-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK (1) Tikøb IF Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
777237
15-05 2022
Kl. 11:00
Brødeskov IF Nødebo IF Brødeskov Stadion Kunst
6
-
1
777238
15-05 2022
Kl. 12:00
Store Lyngby IF Blistrup SI St. Lyngby Stadion
3
-
3
777234
15-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Esrum IF
777236
15-05 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Fredensborg BI (2) Annisse Stadion
Udehold taberdømt
777115 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Brødeskov IF Store Lyngby IF Brødeskov Stadion
3
-
1
777240 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Frederikssund IK (1) Ølstykke Stadion
7
-
1
777123 to
19-05 2022
Kl. 19:30
Fredensborg BI (2) Esrum IF Fredensborg Stadion
2
-
3
777245
21-05 2022
Kl. 12:00
Fredensborg BI (2) Store Lyngby IF Fredensborg Stadion
2
-
5
777243
21-05 2022
Kl. 13:00
Nødebo IF Oversidder Nødebo Stadion
777244
21-05 2022
Kl. 13:00
Blistrup SI Ålholm IF Blistruphallen
1
-
8
777241 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Esrum IF Annisse IF Esrum Stadion
Hjemmehold taberdømt
777242
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Tikøb IF Brødeskov IF Tikøb Gl. Stadion
3
-
1
777246
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Blistrup SI Ølstykke Stadion
11
-
1
777248 to
26-05 2022
Kl. 11:00
Frederikssund IK (1) Brødeskov IF Frederikssund Stadion
0
-
8
777251
28-05 2022
Kl. 12:00
Ålholm IF Fredensborg BI (2) Hillerød Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
777250
29-05 2022
Kl. 10:00
Store Lyngby IF Esrum IF St. Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
777247
29-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Tikøb IF
777249
29-05 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Nødebo IF Annisse Stadion
0
-
3
777239 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Ålholm IF Ølstykke Stadion
2
-
3
777253 on
01-06 2022
Kl. 20:40
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
777254
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Tikøb IF Annisse IF Tikøb Gl. Stadion
2
-
3
777256 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK (1) Blistrup SI Frederikssund Stadion
5
-
1
777255
04-06 2022
Kl. 12:00
Nødebo IF Store Lyngby IF Nødebo Stadion
Udehold taberdømt
777257
04-06 2022
Kl. 12:00
Fredensborg BI (2) Ølstykke FC Fredensborg Stadion
9
-
5
777252
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Esrum IF Ålholm IF Esrum Stadion
3
-
3
777258 to
09-06 2022
Kl. 18:30
Ølstykke FC Esrum IF Ølstykke Stadion
Udehold taberdømt
777262
11-06 2022
Kl. 14:00
Ålholm IF Nødebo IF Ålholmskolen
2
-
3
777261
12-06 2022
Kl. 10:00
Store Lyngby IF Tikøb IF St. Lyngby Stadion
Udehold taberdømt
777259
12-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder Frederikssund IK (1)
777260
12-06 2022
Kl. 12:00
Annisse IF Brødeskov IF Annisse Stadion
1
-
9
777263
12-06 2022
Kl. 13:00
Blistrup SI Fredensborg BI (2) Blistruphallen
6
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind