MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
777589
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Benløse IF (2) Oversidder Benløsehallen Kunstgræs
777586
03-04 2022
Kl. 11:00
Rørby-Værslev IF Køge Union Munkesø Stadion Kunst
Udehold taberdømt
777588
03-04 2022
Kl. 11:00
Lellinge IF Sct. Jørgens IF (1) Lellinge Stadion
1 - 1
777587
03-04 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Hvidebæk IF Kr. Helsinge Sportsplads
4 - 4
777599 to
07-04 2022
Kl. 18:30
Sct. Jørgens IF (1) Kr. Helsinge IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
4 - 3
777600
fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Ruds Vedby IF Benløse IF (2) Ruds Vedby Idrætsplads
2 - 3
777598
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Sorø Freja Gørlevhallen Kunst
3 - 1
777605
17-04 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Oversidder Kr. Helsinge Sportsplads
777602 ma
18-04 2022
Kl. 10:00
Sorø Freja Sct. Jørgens IF (1) Sorø Stadion
Hjemmehold taberdømt
777606
ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Lellinge IF Ruds Vedby IF Lellinge Stadion
4 - 2
777607
ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (2) Køge Union Benløsehallen Kunstgræs
3 - 4
777604
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Hvidebæk IF Munkesø Stadion
4 - 2
777611
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Sct. Jørgens IF (1) Kalundborg GB Nygårdsvej Idrætsanlæg
4 - 10
777612
23-04 2022
Kl. 14:00
Ruds Vedby IF Kr. Helsinge IF Ruds Vedby Idrætsplads
4 - 2
777608
24-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Sorø Freja
777613
24-04 2022
Kl. 12:00
Køge Union Lellinge IF Ellemarkskolens bane
5 - 2
777610
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Rørby-Værslev IF Hvidebæk Stadion
4 - 1
777609
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Benløse IF (2) Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1 - 0
777616 to
28-04 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Oversidder Munkesø Stadion
777615
30-04 2022
Kl. 13:00
Rørby-Værslev IF Benløse IF (2) Rørby Stadion
Udehold taberdømt
777614
01-05 2022
Kl. 10:00
Sorø Freja Ruds Vedby IF Sorø Stadion
4 - 5
777630
01-05 2022
Kl. 11:00
Lellinge IF Korsør IF 2018 Lellinge Stadion
1 - 9
777628
01-05 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Køge Union Kr. Helsinge Sportsplads
Udehold taberdømt
777629
ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Sct. Jørgens IF (1) Hvidebæk Stadion
1 - 0
777585
on
04-05 2022
Kl. 19:00
Sorø Freja Kalundborg GB Sorø Stadion
3 - 9
777635
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Ruds Vedby IF Kalundborg GB Ruds Vedby Idrætsplads
4 - 1
777632 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Kr. Helsinge IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
Udehold taberdømt
777634
07-05 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (2) Lellinge IF Benløsehallen
2 - 2
777631
08-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Hvidebæk IF
777636
08-05 2022
Kl. 12:00
Køge Union Sorø Freja Ellemarkskolens bane
Udehold taberdømt
777639 to
12-05 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Køge Union Munkesø Stadion
Udehold taberdømt
777642 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (1) Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
777638
14-05 2022
Kl. 13:00
Rørby-Værslev IF Lellinge IF Rørby Stadion
Udehold taberdømt
777637
15-05 2022
Kl. 10:00
Sorø Freja Korsør IF 2018 Sorø Stadion
3 - 7
777640
15-05 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Benløse IF (2) Kr. Helsinge Sportsplads
Udehold taberdømt
777591
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Kalundborg GB Rørby-Værslev IF Munkesø Stadion
3 - 5
777641
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Ruds Vedby IF Hvidebæk Stadion
0 - 2
777590 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Lellinge IF
777665
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Ruds Vedby IF Sct. Jørgens IF (1) Ruds Vedby Idrætsplads
1 - 0
777664
21-05 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (2) Sorø Freja Benløsehallen
1 - 3
777643
22-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Rørby-Værslev IF
777645
22-05 2022
Kl. 11:00
Lellinge IF Kr. Helsinge IF Lellinge Stadion
4 - 6
777666
22-05 2022
Kl. 12:00
Køge Union Hvidebæk IF Ellemarkskolens bane
6 - 1
777644
22-05 2022
Kl. 13:00
Korsør IF 2018 Kalundborg GB Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2 - 1
777670
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Benløse IF (2) Munkesø Stadion
3 - 3
777603
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Rørby-Værslev IF Korsør IF 2018 Rørby Stadion
1 - 3
777672 to
26-05 2022
Kl. 11:00
Sct. Jørgens IF (1) Køge Union Nygårdsvej Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
777669
28-05 2022
Kl. 11:15
Rørby-Værslev IF Kr. Helsinge IF Rørby Stadion
17 - 0
777668
29-05 2022
Kl. 10:00
Sorø Freja Lellinge IF Sorø Stadion
3 - 5
777667
29-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Ruds Vedby IF
777601
29-05 2022
Kl. 12:00
Køge Union Korsør IF 2018 Ellemarkskolens bane
5 - 2
777633 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (1) Rørby-Værslev IF Nygårdsvej Idrætsanlæg
1 - 2
777671
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Korsør IF 2018 Hvidebæk Stadion
0 - 2
777676
04-06 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (2) Hvidebæk IF Benløsehallen
0 - 2
777677
04-06 2022
Kl. 13:00
Rørby-Værslev IF Ruds Vedby IF Rørby Stadion
Hjemmehold taberdømt
777675
05-06 2022
Kl. 11:00
Lellinge IF Kalundborg GB Lellinge Stadion
Udehold taberdømt
777678
05-06 2022
Kl. 12:00
Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
777674
05-06 2022
Kl. 12:00
Kr. Helsinge IF Sorø Freja Kr. Helsinge Sportsplads
5 - 4
777673
05-06 2022
Kl. 15:00
Korsør IF 2018 Sct. Jørgens IF (1) Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
Udehold taberdømt
777681
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Kr. Helsinge IF Munkesø Stadion
5 - 2
777584
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Korsør IF 2018 Ruds Vedby IF Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1 - 1
777683 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Sct. Jørgens IF (1) Benløse IF (2) Nygårdsvej Idrætsanlæg
3 - 4
777684 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Ruds Vedby IF Køge Union Ruds Vedby Idrætsplads
Udehold taberdømt
777680
11-06 2022
Kl. 13:00
Sorø Freja Rørby-Værslev IF Sorø Stadion
4 - 1
777679
12-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder Korsør IF 2018
777682
12-06 2022
Kl. 11:00
Hvidebæk IF Lellinge IF Hvidebæk Stadion
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind