MENU

Serie 6 - Forår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
777689
02-04 2022
Kl. 12:00
Sierslev FC Faxe Ladeplads IF Sierslev Sportsplads
4
-
2
777687
03-04 2022
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Hundige BK (1) Ørslev Stadion
Udehold taberdømt
777688
03-04 2022
Kl. 11:00
Roholte BK Benløse IF (1) Roholte Stadion
1
-
7
777690
03-04 2022
Kl. 11:00
Hårlev BK Køge Nord FC Hårlev BK
1
-
7
777686
03-04 2022
Kl. 13:15
Næstved FC 77 DLF Terslev Dyrskuepladsen
0
-
5
777685 to
07-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Køge BK
Udehold taberdømt
777692 fr
08-04 2022
Kl. 19:00
DLF Terslev Ørslev GIF (V) Terslev Stadion
Udehold taberdømt
777693
09-04 2022
Kl. 13:00
Benløse IF (1) Næstved FC 77 Benløsehallen Kunstgræs
10
-
1
777696
09-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK (1) Oversidder Hundige Boldfælled
777694
10-04 2022
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Roholte BK Faxe Ladeplads Stadion
6
-
0
777695
10-04 2022
Kl. 13:00
Køge BK Hårlev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7
-
0
777691
10-04 2022
Kl. 14:00
Køge Nord FC Sierslev FC Rishøj Stadion
7
-
0
854120
fr
15-04 2022
Kl. 13:00
DLF Terslev Benløse IF (1) Terslev Stadion
7
-
0
854122
16-04 2022
Kl. 12:00
Sierslev FC Køge BK Sierslev Sportsplads
5
-
2
777697 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
1
-
3
777698 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Oversidder Ørslev Stadion
854121 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Roholte BK Køge Nord FC Roholte Stadion
Hjemmehold taberdømt
854123 ma
18-04 2022
Kl. 11:00
Hårlev BK Hundige BK (1) Hårlev BK
8
-
3
854125 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Hårlev BK
854126
23-04 2022
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Ørslev GIF (V) Benløsehallen
5
-
0
854129
23-04 2022
Kl. 13:00
Hundige BK (1) Sierslev FC Hundige Boldfælled
11
-
8
854124
24-04 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC Næstved FC 77 Rishøj Stadion
Udehold taberdømt
854128
ma
25-04 2022
Kl. 18:45
Køge BK Roholte BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
854127 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Faxe Ladeplads IF DLF Terslev Faxe Stadion
0
-
5
854132
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
DLF Terslev Køge Nord FC Terslev Stadion
3
-
0
854135
30-04 2022
Kl. 12:00
Sierslev FC Oversidder Sierslev Sportsplads
854130
01-05 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Køge BK Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
854131
01-05 2022
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Hårlev BK Ørslev Stadion
1
-
1
854134
01-05 2022
Kl. 11:00
Benløse IF (1) Faxe Ladeplads IF Benløsehallen
1
-
1
854133 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Roholte BK Hundige BK (1) Roholte Stadion
9
-
2
854151 to
05-05 2022
Kl. 18:30
Hårlev BK Sierslev FC Hårlev BK
2
-
2
854137 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Roholte BK
854153
07-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK (1) Næstved FC 77 Hundige Boldfælled
5
-
3
854150
08-05 2022
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
2
-
3
854136
08-05 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC Benløse IF (1) Rishøj Stadion
1
-
2
854152
08-05 2022
Kl. 13:00
Køge BK DLF Terslev Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
854158
14-05 2022
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Køge BK Benløsehallen
Udehold taberdømt
854159
15-05 2022
Kl. 10:00
Faxe Ladeplads IF Køge Nord FC Faxe Ladeplads Stadion
4
-
3
854157
15-05 2022
Kl. 11:00
Roholte BK Hårlev BK Roholte Stadion
7
-
3
854154
15-05 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Oversidder Dyrskuepladsen
854155
15-05 2022
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Sierslev FC Ørslev Stadion
4
-
2
854156
15-05 2022
Kl. 13:15
DLF Terslev Hundige BK (1) Terslev Stadion
12
-
0
854161 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder DLF Terslev
854162
21-05 2022
Kl. 12:00
Sierslev FC Roholte BK Sierslev Sportsplads
1
-
7
854165
21-05 2022
Kl. 13:00
Hundige BK (1) Benløse IF (1) Hundige Boldfælled
Udehold taberdømt
854160
22-05 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC Ørslev GIF (V) Rishøj Stadion
2
-
2
854164
22-05 2022
Kl. 13:00
Køge BK Faxe Ladeplads IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
854171 to
26-05 2022
Kl. 12:30
Faxe Ladeplads IF Hundige BK (1) Faxe Ladeplads Stadion
4
-
4
854169
fr
27-05 2022
Kl. 19:00
DLF Terslev Hårlev BK Terslev Stadion
5
-
1
854170
28-05 2022
Kl. 13:00
Benløse IF (1) Oversidder Benløsehallen
854166
28-05 2022
Kl. 14:00
Køge Nord FC Køge BK Rishøj Stadion Kunst
Udehold taberdømt
854167
29-05 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Sierslev FC Dyrskuepladsen
4
-
4
854168
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Roholte BK Ørslev Stadion
4
-
0
854163 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Hårlev BK Næstved FC 77 Hårlev BK
3
-
0
854172 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Faxe Ladeplads IF
854174
04-06 2022
Kl. 13:00
Sierslev FC DLF Terslev Sierslev Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
854177
04-06 2022
Kl. 13:00
Hundige BK (1) Køge Nord FC Hundige Boldfælled
4
-
2
854173
05-06 2022
Kl. 11:00
Roholte BK Næstved FC 77 Roholte Stadion
6
-
4
854175
05-06 2022
Kl. 11:00
Hårlev BK Benløse IF (1) Hårlev BK
4
-
3
854176
05-06 2022
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Køge BK Ørslev Stadion
Udehold taberdømt
854182 to
09-06 2022
Kl. 18:30
Faxe Ladeplads IF Hårlev BK Faxe Ladeplads Stadion
5
-
4
854181
11-06 2022
Kl. 10:00
Benløse IF (1) Sierslev FC Benløsehallen
3
-
4
854180
11-06 2022
Kl. 13:00
DLF Terslev Roholte BK Terslev Stadion
Udehold taberdømt
854178
11-06 2022
Kl. 15:00
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
854179
12-06 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
5
-
2
854183
12-06 2022
Kl. 11:00
Køge BK Hundige BK (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler onsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind