MENU

U19 Drenge 2 (03-04) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
859173
02-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859174
02-04 2022
Kl. 14:35
FC Ballerup Herlev IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
8 - 1
859176
03-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
859183 fr
08-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder IF Frem Bjæverskov
859184 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
859182
09-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
859181
09-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder FC Ballerup
859190 on
13-04 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov B. 73, Slagelse Bjæverskov Stadion
1 - 2
859189 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
859186
16-04 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
859188
16-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder MB
859185
17-04 2022
Kl. 12:00
FC Ballerup Oversidder Højagerskolen
859187
17-04 2022
Kl. 13:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Stadion (Kunst)
859178
on
20-04 2022
Kl. 19:00
IF Frem Bjæverskov MB Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4 - 3
859195 fr
22-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859196 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
859192
23-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder IF Frem Bjæverskov
859193
23-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Solrød FC
859191
24-04 2022
Kl. 13:00
MB FC Ballerup MB's anlæg
2 - 4
859194
24-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Herlev IF
859177 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
859198 on
27-04 2022
Kl. 19:30
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter
4 - 2
859197
30-04 2022
Kl. 12:00
FC Ballerup Oversidder Højagerskolen
859201
30-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859199
01-05 2022
Kl. 13:00
Herlev IF MB Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 1
859200
01-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder B. 73, Slagelse
859202
01-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
859407 on
04-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Herlev IF
859406 on
04-05 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
859405 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Solrød FC
859403 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
MB Oversidder MB's anlæg
859404
07-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859179
08-05 2022
Kl. 12:00
MB Oversidder MB's anlæg
859412 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder IF Frem Bjæverskov
859180 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Herlev IF Solrød FC Herlev IF Stadion (Kunst)
3 - 3
859413
14-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859409
15-05 2022
Kl. 12:00
FC Ballerup Oversidder Højagerskolen
859411
15-05 2022
Kl. 13:00
Herlev IF B. 73, Slagelse Herlev IF Stadion (Kunst)
3 - 4
859414
15-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder MB
859418
15-05 2022
Kl. 14:00
IF Frem Bjæverskov FC Ballerup Bjæverskov Stadion
1 - 5
859410
15-05 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
859419 on
18-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859175
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter
1 - 1
859420 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Oversidder Stadion Vest
859416
21-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Herlev IF
859415
22-05 2022
Kl. 11:00
MB Solrød FC MB's anlæg
7 - 4
859417
22-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
859422
28-05 2022
Kl. 12:00
FC Ballerup Oversidder Højagerskolen
859423
28-05 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
859425
28-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859421
29-05 2022
Kl. 11:00
MB Oversidder MB's anlæg
859426
29-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder B. 73, Slagelse
859440 on
01-06 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
859441 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse MB Stadion Vest
Udehold taberdømt
859428
04-06 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
859427
04-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859429
05-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder FC Ballerup
859430
05-06 2022
Kl. 15:00
Oversidder Herlev IF
859424
05-06 2022
Kl. 15:00
Herlev IF IF Frem Bjæverskov Herlev IF Stadion (Kunst)
2 - 2
859408
on
08-06 2022
Kl. 19:00
B. 73, Slagelse FC Ballerup Stadion Vest
0 - 2
859447 fr
10-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder B. 73, Slagelse
859446 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder IF Frem Bjæverskov
859442 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
MB Oversidder MB's anlæg
859445
11-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
859443
12-06 2022
Kl. 12:00
FC Ballerup Solrød FC Højagerskolen
Udehold taberdømt
859444
12-06 2022
Kl. 13:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Stadion (Kunst)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Finale:
Søndag den 19. juni kl. 11:45 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind