MENU

U17 Drenge 3 (05) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
866517
03-04 2022
Kl. 11:00
FIF/KBK Hillerød Kirke Hyllinge IF Brødeskov Stadion Kunst
7 - 4
866518
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Kirke Hyllinge IF Bramsnæs FB Kirke Hyllinge Stadion
0 - 1
866644
to
07-04 2022
Kl. 18:30
Føllenslev-Særslev IF Ramløse IF Firhøj Stadion
5 - 1
866643
10-04 2022
Kl. 11:00
FC Hornsherred FIF/KBK Hillerød Skibby Stadion Kunstgræs
2 - 7
866515
ma
11-04 2022
Kl. 18:00
Bramsnæs FB Føllenslev-Særslev IF Bramsnæsvighallen
10 - 1
866647
to
21-04 2022
Kl. 18:30
Føllenslev-Særslev IF FC Hornsherred Firhøj Stadion
1 - 2
866645
24-04 2022
Kl. 12:00
Bramsnæs FB FIF/KBK Hillerød Bramsnæsvighallen
5 - 1
866649
to
28-04 2022
Kl. 17:45
Kirke Hyllinge IF Føllenslev-Særslev IF Kirke Hyllinge Stadion
5 - 0
866648
01-05 2022
Kl. 12:00
Bramsnæs FB FC Hornsherred Bramsnæsvighallen
2 - 1
866650
01-05 2022
Kl. 13:00
FIF/KBK Hillerød Ramløse IF KBK Hillerød Øst-huset
6 - 0
866652 on
04-05 2022
Kl. 18:00
FC Hornsherred Kirke Hyllinge IF Skibby Stadion Kunstgræs
0 - 1
866651
08-05 2022
Kl. 12:00
Ramløse IF Bramsnæs FB Ramløsehallen
0 - 8
866654
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF FIF/KBK Hillerød Kirke Hyllinge Stadion
2 - 2
866655 on
11-05 2022
Kl. 18:30
FC Hornsherred Ramløse IF Møllegårdhallen
Udehold taberdømt
866656
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Føllenslev-Særslev IF Bramsnæs FB Firhøj Stadion
0 - 7
866516
15-05 2022
Kl. 12:00
Ramløse IF FC Hornsherred Ramløsehallen
0 - 11
866646 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Ramløse IF Kirke Hyllinge IF Ramløsehallen
1 - 6
866657
22-05 2022
Kl. 12:00
Bramsnæs FB Kirke Hyllinge IF Bramsnæsvighallen
1 - 2
866659
22-05 2022
Kl. 13:00
FIF/KBK Hillerød FC Hornsherred KBK Hillerød Øst-huset
1 - 4
866658
ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Ramløse IF Føllenslev-Særslev IF Ramløsehallen
10 - 1
866661 on
25-05 2022
Kl. 18:30
FC Hornsherred Føllenslev-Særslev IF Skibby Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
866662
29-05 2022
Kl. 13:00
FIF/KBK Hillerød Bramsnæs FB KBK Hillerød Øst-huset
4 - 3
866660 ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF Ramløse IF Kirke Hyllinge Stadion
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
866664 on
01-06 2022
Kl. 18:00
FC Hornsherred Bramsnæs FB Møllegårdhallen
3 - 1
866665
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Føllenslev-Særslev IF Kirke Hyllinge IF Firhøj Stadion
1 - 5
866663
04-06 2022
Kl. 10:00
Ramløse IF FIF/KBK Hillerød Ramløsehallen
0 - 10
866653
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Føllenslev-Særslev IF FIF/KBK Hillerød Firhøj Stadion
5 - 3
866667 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Kirke Hyllinge IF FC Hornsherred Kirke Hyllinge Stadion
1 - 1
866666
12-06 2022
Kl. 12:00
Bramsnæs FB Ramløse IF Bramsnæsvighallen
Udehold taberdømt
866668
12-06 2022
Kl. 13:00
FIF/KBK Hillerød Føllenslev-Særslev IF KBK Hillerød Øst-huset
10 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) søndag den 19. juni i Ølstykke.

Semifinaler 19. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 19. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind