U15 Drenge Mester (07) Forår (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
872134
02-04 2022
11:00 Stenløse BK Frem Hellebæk Stenløse Stadion
0
-
0
02. apr 2022
11:00
Stenløse BK
0
Frem Hellebæk
0
872136
02-04 2022
14:00 IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion
2
-
3
02. apr 2022
14:00
IF Skjold Birkerød
2
Humlebæk BK
3
872135
03-04 2022
12:00 HVB/Gundsølille Vallensbæk IF Himmelev Idrætspark
UMH
03. apr 2022
12:00
HVB/Gundsølille
Vallensbæk IF
UMH
872137
03-04 2022
12:15 Køge BK KFUM BK, Roskilde Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
03. apr 2022
12:15
Køge BK
4
KFUM BK, Roskilde
1
872138
03-04 2022
15:00 Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virumgård kunstgræsbane
7
-
1
03. apr 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK
7
FC Rudersdal
1
872145
on06-04 2022
18:30 Humlebæk BK Stenløse BK Humlebæk Stadion
2
-
1
06. apr 2022
18:30
Humlebæk BK
2
Stenløse BK
1
872140
fr08-04 2022
18:30 B. 73, Slagelse Virum-Sorgenfri BK Stadion Vest
1
-
1
08. apr 2022
18:30
B. 73, Slagelse
1
Virum-Sorgenfri BK
1
872143
fr08-04 2022
18:30 FC Rudersdal Køge BK Rundforbi Stadion
0
-
5
08. apr 2022
18:30
FC Rudersdal
0
Køge BK
5
872144
09-04 2022
11:00 Frem Hellebæk Solrød FC Pedella Park Kunstgræs
1
-
0
09. apr 2022
11:00
Frem Hellebæk
1
Solrød FC
0
872141
10-04 2022
10:00 Vallensbæk IF IF Skjold Birkerød Vallensbæk Idrætscenter kunst
5
-
4
10. apr 2022
10:00
Vallensbæk IF
5
IF Skjold Birkerød
4
872148
ti12-04 2022
18:30 Vallensbæk IF KFUM BK, Roskilde Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
2
12. apr 2022
18:30
Vallensbæk IF
4
KFUM BK, Roskilde
2
872153
on20-04 2022
18:30 Stenløse BK Solrød FC Stenløse Stadion
2
-
3
20. apr 2022
18:30
Stenløse BK
2
Solrød FC
3
872156
23-04 2022
11:00 Frem Hellebæk Køge BK Nordkysthallen
2
-
2
23. apr 2022
11:00
Frem Hellebæk
2
Køge BK
2
872157
23-04 2022
11:00 Humlebæk BK Virum-Sorgenfri BK Humlebæk Stadion
2
-
3
23. apr 2022
11:00
Humlebæk BK
2
Virum-Sorgenfri BK
3
872154
23-04 2022
13:30 KFUM BK, Roskilde IF Skjold Birkerød Lillevang Idrætscenter
3
-
1
23. apr 2022
13:30
KFUM BK, Roskilde
3
IF Skjold Birkerød
1
872152
24-04 2022
16:00 B. 73, Slagelse HVB/Gundsølille Stadion Vest
1
-
0
24. apr 2022
16:00
B. 73, Slagelse
1
HVB/Gundsølille
0
872150
on27-04 2022
18:30 Virum-Sorgenfri BK Frem Hellebæk Virumgård kunstgræsbane
1
-
1
27. apr 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Frem Hellebæk
1
872151
on27-04 2022
18:30 Solrød FC Humlebæk BK Solrød Idrætscenter
1
-
1
27. apr 2022
18:30
Solrød FC
1
Humlebæk BK
1
872146
to28-04 2022
18:30 HVB/Gundsølille FC Rudersdal Himmelev Idrætspark
9
-
0
28. apr 2022
18:30
HVB/Gundsølille
9
FC Rudersdal
0
872160
30-04 2022
12:00 Vallensbæk IF B. 73, Slagelse Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
30. apr 2022
12:00
Vallensbæk IF
2
B. 73, Slagelse
4
872159
30-04 2022
15:00 IF Skjold Birkerød Solrød FC Birkerød Stadion
0
-
3
30. apr 2022
15:00
IF Skjold Birkerød
0
Solrød FC
3
872161
01-05 2022
11:00 Køge BK Humlebæk BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
01. maj 2022
11:00
Køge BK
1
Humlebæk BK
1
872158
01-05 2022
12:00 HVB/Gundsølille Frem Hellebæk Himmelev Idrætspark
2
-
1
01. maj 2022
12:00
HVB/Gundsølille
2
Frem Hellebæk
1
872163
01-05 2022
13:00 Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virumgård kunstgræsbane
6
-
0
01. maj 2022
13:00
Virum-Sorgenfri BK
6
Stenløse BK
0
872142
on04-05 2022
18:30 KFUM BK, Roskilde HVB/Gundsølille Lillevang Idrætscenter
5
-
3
04. maj 2022
18:30
KFUM BK, Roskilde
5
HVB/Gundsølille
3
872166
fr06-05 2022
18:30 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Rundforbi Stadion
2
-
2
06. maj 2022
18:30
FC Rudersdal
2
IF Skjold Birkerød
2
872168
07-05 2022
11:00 Frem Hellebæk Vallensbæk IF Nordkysthallen
5
-
3
07. maj 2022
11:00
Frem Hellebæk
5
Vallensbæk IF
3
872169
07-05 2022
11:00 Humlebæk BK HVB/Gundsølille Humlebæk Stadion
2
-
5
07. maj 2022
11:00
Humlebæk BK
2
HVB/Gundsølille
5
872165
08-05 2022
11:00 Stenløse BK Køge BK Stenløse Stadion
1
-
6
08. maj 2022
11:00
Stenløse BK
1
Køge BK
6
872164
08-05 2022
12:00 B. 73, Slagelse KFUM BK, Roskilde Stadion Vest
5
-
4
08. maj 2022
12:00
B. 73, Slagelse
5
KFUM BK, Roskilde
4
872167
08-05 2022
13:00 Solrød FC Virum-Sorgenfri BK Solrød Idrætscenter
3
-
0
08. maj 2022
13:00
Solrød FC
3
Virum-Sorgenfri BK
0
872175
to12-05 2022
19:00 FC Rudersdal B. 73, Slagelse Rundforbi Stadion
HHT
12. maj 2022
19:00
FC Rudersdal
B. 73, Slagelse
HHT
872174
14-05 2022
13:30 KFUM BK, Roskilde Frem Hellebæk Lillevang Idrætscenter
HHT
14. maj 2022
13:30
KFUM BK, Roskilde
Frem Hellebæk
HHT
872139
15-05 2022
12:00 Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter
3
-
2
15. maj 2022
12:00
Solrød FC
3
B. 73, Slagelse
2
872171
15-05 2022
13:00 IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
2
-
3
15. maj 2022
13:00
IF Skjold Birkerød
2
Virum-Sorgenfri BK
3
872155
on18-05 2022
18:30 FC Rudersdal Vallensbæk IF Rundforbi Stadion
HHT
18. maj 2022
18:30
FC Rudersdal
Vallensbæk IF
HHT
872173
on18-05 2022
19:00 Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
18. maj 2022
19:00
Køge BK
2
Solrød FC
2
872170
to19-05 2022
18:00 HVB/Gundsølille Stenløse BK Himmelev Idrætspark
5
-
0
19. maj 2022
18:00
HVB/Gundsølille
5
Stenløse BK
0
872180
21-05 2022
11:00 Frem Hellebæk FC Rudersdal Nordkysthallen
UHT
21. maj 2022
11:00
Frem Hellebæk
FC Rudersdal
UHT
872181
21-05 2022
11:00 Humlebæk BK KFUM BK, Roskilde Humlebæk Stadion
3
-
2
21. maj 2022
11:00
Humlebæk BK
3
KFUM BK, Roskilde
2
872179
21-05 2022
13:30 Solrød FC HVB/Gundsølille Solrød Idrætscenter
0
-
0
21. maj 2022
13:30
Solrød FC
0
HVB/Gundsølille
0
872176
22-05 2022
12:00 B. 73, Slagelse IF Skjold Birkerød Stadion Vest
5
-
2
22. maj 2022
12:00
B. 73, Slagelse
5
IF Skjold Birkerød
2
872177
22-05 2022
15:00 Stenløse BK Vallensbæk IF Stenløse Stadion
2
-
2
22. maj 2022
15:00
Stenløse BK
2
Vallensbæk IF
2
872178
22-05 2022
15:00 Virum-Sorgenfri BK Køge BK Virumgård kunstgræsbane
2
-
6
22. maj 2022
15:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Køge BK
6
872162
ti24-05 2022
18:30 KFUM BK, Roskilde FC Rudersdal Lillevang Idrætscenter
UHT
24. maj 2022
18:30
KFUM BK, Roskilde
FC Rudersdal
UHT
872183
ti24-05 2022
18:30 HVB/Gundsølille Virum-Sorgenfri BK Himmelev Idrætspark
4
-
0
24. maj 2022
18:30
HVB/Gundsølille
4
Virum-Sorgenfri BK
0
872149
on25-05 2022
18:15 Køge BK B. 73, Slagelse Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
25. maj 2022
18:15
Køge BK
2
B. 73, Slagelse
2
872172
on25-05 2022
18:30 Vallensbæk IF Humlebæk BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
1
25. maj 2022
18:30
Vallensbæk IF
1
Humlebæk BK
1
872192
on25-05 2022
18:30 Solrød FC KFUM BK, Roskilde Solrød Idrætscenter
2
-
0
25. maj 2022
18:30
Solrød FC
2
KFUM BK, Roskilde
0
872187
fr27-05 2022
18:30 FC Rudersdal Humlebæk BK Rundforbi Stadion
HHT
27. maj 2022
18:30
FC Rudersdal
Humlebæk BK
HHT
872186
28-05 2022
13:30 KFUM BK, Roskilde Stenløse BK Lillevang Idrætscenter
7
-
0
28. maj 2022
13:30
KFUM BK, Roskilde
7
Stenløse BK
0
872182
28-05 2022
16:00 B. 73, Slagelse Frem Hellebæk Stadion Vest
1
-
1
28. maj 2022
16:00
B. 73, Slagelse
1
Frem Hellebæk
1
872185
29-05 2022
10:00 Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
29. maj 2022
10:00
Vallensbæk IF
2
Solrød FC
4
872184
29-05 2022
13:30 IF Skjold Birkerød Køge BK Birkerød Stadion
1
-
4
29. maj 2022
13:30
IF Skjold Birkerød
1
Køge BK
4
872147
on01-06 2022
18:00 IF Skjold Birkerød Stenløse BK Birkerød Stadion
5
-
1
01. jun 2022
18:00
IF Skjold Birkerød
5
Stenløse BK
1
872190
on01-06 2022
18:15 Køge BK HVB/Gundsølille Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
01. jun 2022
18:15
Køge BK
4
HVB/Gundsølille
0
872191
on01-06 2022
18:30 Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF Virum Stadion
1
-
2
01. jun 2022
18:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Vallensbæk IF
2
872193
on01-06 2022
19:00 Humlebæk BK B. 73, Slagelse Humlebæk Stadion
1
-
6
01. jun 2022
19:00
Humlebæk BK
1
B. 73, Slagelse
6
872188
04-06 2022
11:00 Stenløse BK FC Rudersdal Stenløse Stadion
UHT
04. jun 2022
11:00
Stenløse BK
FC Rudersdal
UHT
872189
05-06 2022
13:30 IF Skjold Birkerød Frem Hellebæk Birkerød Stadion
2
-
5
05. jun 2022
13:30
IF Skjold Birkerød
2
Frem Hellebæk
5
872194
ti07-06 2022
19:00 B. 73, Slagelse Stenløse BK Stadion Vest
UHT
07. jun 2022
19:00
B. 73, Slagelse
Stenløse BK
UHT
872196
fr10-06 2022
18:30 Vallensbæk IF Køge BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
6
10. jun 2022
18:30
Vallensbæk IF
4
Køge BK
6
872210
fr10-06 2022
18:30 FC Rudersdal Solrød FC Rundforbi Stadion
HHT
10. jun 2022
18:30
FC Rudersdal
Solrød FC
HHT
872211
11-06 2022
11:00 Frem Hellebæk Humlebæk BK Nordkysthallen
6
-
1
11. jun 2022
11:00
Frem Hellebæk
6
Humlebæk BK
1
872197
11-06 2022
13:30 KFUM BK, Roskilde Virum-Sorgenfri BK Lillevang Idrætscenter
4
-
0
11. jun 2022
13:30
KFUM BK, Roskilde
4
Virum-Sorgenfri BK
0
872195
12-06 2022
12:00 HVB/Gundsølille IF Skjold Birkerød Himmelev Idrætspark
7
-
0
12. jun 2022
12:00
HVB/Gundsølille
7
IF Skjold Birkerød
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind