MENU

U15 Drenge 3 (07) Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
873311
02-04 2022
Kl. 11:30
Såby Fodbold Greve Fodbold Lejrehallen Kunstbanen
2 - 1
873312
03-04 2022
Kl. 11:00
Skælskør/ØB Oversidder Kirkeskovskolen
873689
03-04 2022
Kl. 11:00
Raklev GI Køge BK Røsnæshallen Kunstgræs
2 - 2
873695
09-04 2022
Kl. 12:30
Kalundborg GB Skælskør/ØB Munkesø Stadion Kunst
5 - 1
873693
10-04 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
5 - 0
873694
10-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Såby Fodbold
873711 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Såby Fodbold Taastrup FC Såby Stadion
Udehold taberdømt
873700 on
20-04 2022
Kl. 17:30
Lynge-Broby IF Skælskør/ØB Frederiksberg Skole
1 - 5
873698
23-04 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold Kalundborg GB Såby Stadion
4 - 1
873699
23-04 2022
Kl. 12:30
Raklev GI Greve Fodbold Røsnæshallen
4 - 2
873697
24-04 2022
Kl. 13:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
873310
on
27-04 2022
Kl. 18:00
Taastrup FC Hvalsø IF NyBolig Park
1 - 3
873703
30-04 2022
Kl. 10:00
Skælskør/ØB Såby Fodbold Skælskør Stadion Kunstgræs
2 - 1
873705
30-04 2022
Kl. 11:00
Kalundborg GB Taastrup FC Munkesø Stadion
Udehold taberdømt
873701
30-04 2022
Kl. 11:00
Hvalsø IF Lynge-Broby IF Hvalsø ny Idrætsplads
1 - 4
873702
01-05 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
4 - 3
873704
01-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Raklev GI
873710 on
04-05 2022
Kl. 18:45
Lynge-Broby IF Såby Fodbold Frederiksberg Skole
2 - 1
873709
07-05 2022
Kl. 10:30
Raklev GI Kalundborg GB Røsnæshallen
2 - 1
873708
07-05 2022
Kl. 11:00
Hvalsø IF Greve Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 2
873706
08-05 2022
Kl. 13:30
Køge BK Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
873707
08-05 2022
Kl. 13:30
Taastrup FC Skælskør/ØB NyBolig Park
2 - 5
873690
on
11-05 2022
Kl. 18:45
Lynge-Broby IF Kalundborg GB Frederiksberg Skole
0 - 0
873714
15-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hvalsø IF
873712
15-05 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Lynge-Broby IF Greve Idræts Center
1 - 1
873713 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Skælskør/ØB Raklev GI Skælskør Stadion
3 - 2
873720 on
18-05 2022
Kl. 18:45
Lynge-Broby IF Taastrup FC Frederiksberg Skole
5 - 1
873718
22-05 2022
Kl. 13:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
873716
22-05 2022
Kl. 13:30
Køge BK Skælskør/ØB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 3
873717
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Hvalsø IF Kalundborg GB Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 3
873724 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Oversidder Frederiksberg Skole
873722
28-05 2022
Kl. 10:00
Såby Fodbold Køge BK Såby Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
873723
29-05 2022
Kl. 11:00
Skælskør/ØB Hvalsø IF Kirkeskovskolen
3 - 0
873721
29-05 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Raklev GI NyBolig Park
Udehold taberdømt
873715
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Køge BK Munkesø Stadion
3 - 2
873691 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Køge BK Lynge-Broby IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4 - 1
873692
on
01-06 2022
Kl. 18:45
Hvalsø IF Raklev GI Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 1
873719 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Såby Fodbold Raklev GI Såby Stadion
2 - 3
873696
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Køge BK Hvalsø IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0 - 1
873729 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Raklev GI Lynge-Broby IF Røsnæshallen
2 - 6
873725 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Kalundborg GB Greve Fodbold Munkesø Stadion
Udehold taberdømt
873727
11-06 2022
Kl. 11:00
Hvalsø IF Såby Fodbold Hvalsø ny Idrætsplads
Udehold taberdømt
873728
12-06 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Skælskør/ØB Greve Idræts Center
1 - 5
873730
12-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder Kalundborg GB
873726
12-06 2022
Kl. 13:30
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind