|
874254
|
to31-03 2022
|
17:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
874256
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
|
874255
|
lø02-04 2022
|
13:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
|
874257
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
874258
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
874259
|
on13-04 2022
|
18:15
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
|
874261
|
to21-04 2022
|
18:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
874262
|
fr22-04 2022
|
18:30
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
874260
|
lø23-04 2022
|
09:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
874291
|
ma25-04 2022
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
|
874263
|
lø30-04 2022
|
09:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
874403
|
fr06-05 2022
|
18:30
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
874377
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
874404
|
on11-05 2022
|
17:45
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
874406
|
lø14-05 2022
|
10:00
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
874405
|
sø15-05 2022
|
09:45
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
874378
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
874352
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
874408
|
lø21-05 2022
|
15:00
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
874412
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
874411
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
874410
|
lø28-05 2022
|
11:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
874409
|
ma30-05 2022
|
18:00
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
874407
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
874413
|
ma06-06 2022
|
10:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
874414
|
ti07-06 2022
|
18:30
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
874418
|
on08-06 2022
|
17:45
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
874416
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
874417
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
874415
|
ti14-06 2022
|
18:30
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2