U14 Drenge 2 (08) Forår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
879259
02-04 2022
10:00 Raklev GI Store Heddinge BK Røsnæshallen
1
-
2
02. apr 2022
10:00
Raklev GI
1
Store Heddinge BK
2
879261
02-04 2022
11:30 Ørslev GIF (V) Gevninge IF Ørslev Stadion
2
-
2
02. apr 2022
11:30
Ørslev GIF (V)
2
Gevninge IF
2
879262
03-04 2022
10:15 Albertslund IF Herfølge BK Albertslund Stadion Kunstgræs
4
-
4
03. apr 2022
10:15
Albertslund IF
4
Herfølge BK
4
879258
03-04 2022
11:00 Ringsted IF Taastrup FC Ringsted Stadion
2
-
1
03. apr 2022
11:00
Ringsted IF
2
Taastrup FC
1
879260
ma04-04 2022
18:00 Sorø Freja Himmelev-Veddelev BK Sorø Stadion
5
-
2
04. apr 2022
18:00
Sorø Freja
5
Himmelev-Veddelev BK
2
879266
fr08-04 2022
18:45 Himmelev-Veddelev BK Raklev GI Himmelev Idrætspark
2
-
1
08. apr 2022
18:45
Himmelev-Veddelev BK
2
Raklev GI
1
879265
09-04 2022
10:00 Store Heddinge BK Ringsted IF St. Heddinge Stadion
0
-
1
09. apr 2022
10:00
Store Heddinge BK
0
Ringsted IF
1
879267
09-04 2022
10:00 Herfølge BK Sorø Freja Herfølge Stadion
1
-
2
09. apr 2022
10:00
Herfølge BK
1
Sorø Freja
2
879264
10-04 2022
11:30 Taastrup FC Ørslev GIF (V) NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
0
10. apr 2022
11:30
Taastrup FC
3
Ørslev GIF (V)
0
879268
ti19-04 2022
17:30 Gevninge IF Taastrup FC Trælleruphallen
2
-
2
19. apr 2022
17:30
Gevninge IF
2
Taastrup FC
2
879272
on20-04 2022
18:30 Albertslund IF Sorø Freja Albertslund Stadion
8
-
0
20. apr 2022
18:30
Albertslund IF
8
Sorø Freja
0
879271
to21-04 2022
18:00 Ørslev GIF (V) Store Heddinge BK Ørslev Stadion
1
-
3
21. apr 2022
18:00
Ørslev GIF (V)
1
Store Heddinge BK
3
879270
23-04 2022
10:00 Raklev GI Herfølge BK Røsnæshallen
4
-
1
23. apr 2022
10:00
Raklev GI
4
Herfølge BK
1
879269
23-04 2022
11:00 Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion
3
-
1
23. apr 2022
11:00
Ringsted IF
3
Himmelev-Veddelev BK
1
879274
on27-04 2022
18:30 Store Heddinge BK Gevninge IF St. Heddinge Stadion
4
-
1
27. apr 2022
18:30
Store Heddinge BK
4
Gevninge IF
1
879276
fr29-04 2022
18:30 Himmelev-Veddelev BK Ørslev GIF (V) Himmelev Idrætspark
1
-
2
29. apr 2022
18:30
Himmelev-Veddelev BK
1
Ørslev GIF (V)
2
879307
30-04 2022
10:00 Herfølge BK Ringsted IF Herfølge Stadion
0
-
3
30. apr 2022
10:00
Herfølge BK
0
Ringsted IF
3
879275
30-04 2022
11:00 Sorø Freja Raklev GI Sorø Stadion
2
-
3
30. apr 2022
11:00
Sorø Freja
2
Raklev GI
3
879273
01-05 2022
11:30 Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park - Kunstgræs
6
-
2
01. maj 2022
11:30
Taastrup FC
6
Albertslund IF
2
879308
ti03-05 2022
17:45 Gevninge IF Himmelev-Veddelev BK Trælleruphallen
4
-
3
03. maj 2022
17:45
Gevninge IF
4
Himmelev-Veddelev BK
3
879341
07-05 2022
11:30 Ørslev GIF (V) Herfølge BK Ørslev Stadion
1
-
2
07. maj 2022
11:30
Ørslev GIF (V)
1
Herfølge BK
2
879309
08-05 2022
11:15 Ringsted IF Sorø Freja Ringsted Stadion
3
-
1
08. maj 2022
11:15
Ringsted IF
3
Sorø Freja
1
879310
ma09-05 2022
17:00 Taastrup FC Store Heddinge BK NyBolig Park
2
-
1
09. maj 2022
17:00
Taastrup FC
2
Store Heddinge BK
1
879343
ti10-05 2022
18:00 Raklev GI Ringsted IF Røsnæshallen
1
-
2
10. maj 2022
18:00
Raklev GI
1
Ringsted IF
2
879344
14-05 2022
10:00 Store Heddinge BK Albertslund IF St. Heddinge Stadion
5
-
6
14. maj 2022
10:00
Store Heddinge BK
5
Albertslund IF
6
879346
15-05 2022
11:00 Himmelev-Veddelev BK Taastrup FC Himmelev Idrætspark
4
-
3
15. maj 2022
11:00
Himmelev-Veddelev BK
4
Taastrup FC
3
879347
ma16-05 2022
19:00 Herfølge BK Gevninge IF Herfølge Stadion
5
-
2
16. maj 2022
19:00
Herfølge BK
5
Gevninge IF
2
879345
ti17-05 2022
18:30 Sorø Freja Ørslev GIF (V) Sorø Stadion
5
-
0
17. maj 2022
18:30
Sorø Freja
5
Ørslev GIF (V)
0
879263
on18-05 2022
18:00 Gevninge IF Albertslund IF Trælleruphallen
4
-
2
18. maj 2022
18:00
Gevninge IF
4
Albertslund IF
2
879350
to19-05 2022
18:00 Store Heddinge BK Himmelev-Veddelev BK St. Heddinge Stadion
1
-
3
19. maj 2022
18:00
Store Heddinge BK
1
Himmelev-Veddelev BK
3
879351
to19-05 2022
18:30 Ørslev GIF (V) Raklev GI Ørslev Stadion
2
-
3
19. maj 2022
18:30
Ørslev GIF (V)
2
Raklev GI
3
879352
22-05 2022
11:00 Albertslund IF Ringsted IF Albertslund Stadion
5
-
3
22. maj 2022
11:00
Albertslund IF
5
Ringsted IF
3
879349
22-05 2022
13:00 Taastrup FC Herfølge BK NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
5
22. maj 2022
13:00
Taastrup FC
4
Herfølge BK
5
879355
on25-05 2022
18:30 Sorø Freja Taastrup FC Sorø Stadion
0
-
1
25. maj 2022
18:30
Sorø Freja
0
Taastrup FC
1
879353
29-05 2022
11:00 Ringsted IF Ørslev GIF (V) Ringsted Stadion
3
-
0
29. maj 2022
11:00
Ringsted IF
3
Ørslev GIF (V)
0
879356
29-05 2022
11:00 Albertslund IF Himmelev-Veddelev BK Albertslund Stadion
4
-
1
29. maj 2022
11:00
Albertslund IF
4
Himmelev-Veddelev BK
1
879354
ma30-05 2022
18:30 Raklev GI Gevninge IF Røsnæshallen
3
-
4
30. maj 2022
18:30
Raklev GI
3
Gevninge IF
4
879357
ti31-05 2022
19:00 Herfølge BK Store Heddinge BK Herfølge Stadion
2
-
1
31. maj 2022
19:00
Herfølge BK
2
Store Heddinge BK
1
879700
04-06 2022
13:30 Store Heddinge BK Sorø Freja St. Heddinge Stadion
4
-
2
04. jun 2022
13:30
Store Heddinge BK
4
Sorø Freja
2
879342
on08-06 2022
18:30 Albertslund IF Raklev GI Albertslund Stadion
4
-
0
08. jun 2022
18:30
Albertslund IF
4
Raklev GI
0
879348
on08-06 2022
18:30 Gevninge IF Sorø Freja Trælleruphallen
6
-
1
08. jun 2022
18:30
Gevninge IF
6
Sorø Freja
1
879702
11-06 2022
10:00 Himmelev-Veddelev BK Herfølge BK Himmelev Idrætspark
2
-
7
11. jun 2022
10:00
Himmelev-Veddelev BK
2
Herfølge BK
7
879701
11-06 2022
11:30 Ørslev GIF (V) Albertslund IF Ørslev Stadion
2
-
4
11. jun 2022
11:30
Ørslev GIF (V)
2
Albertslund IF
4
879358
11-06 2022
12:30 Gevninge IF Ringsted IF Trælleruphallen
7
-
2
11. jun 2022
12:30
Gevninge IF
7
Ringsted IF
2
879699
ma20-06 2022
18:30 Taastrup FC Raklev GI NyBolig Park
7
-
3
20. jun 2022
18:30
Taastrup FC
7
Raklev GI
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 18. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind