MENU

U14 Drenge 3 (08) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
880305
02-04 2022
Kl. 11:00
BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
880303
02-04 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC TFC Odsherred Rishøj Stadion
5
-
1
880304
02-04 2022
Kl. 13:45
Tuse IF Albertslund BS 72 Tuse Kunstgræs 2020
10
-
1
880301
03-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder BK Friheden
880302 on
06-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder Kirke Hyllinge IF
880306
09-04 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Avarta Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
880307
09-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Tuse IF Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
5
880308
10-04 2022
Kl. 10:30
Kirke Hyllinge IF Oversidder Kirke Hyllinge Stadion
880309
10-04 2022
Kl. 11:00
TFC Odsherred Oversidder Vig Idrætscenter
Udehold taberdømt
880310
10-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Køge Nord FC
880313 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
880315
23-04 2022
Kl. 11:00
BK Avarta Køge Nord FC Espelundens Idrætsanlæg
0
-
7
880311
23-04 2022
Kl. 12:15
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
5
-
3
880314
24-04 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Kirke Hyllinge IF Tuse Kunstgræs 2020
1
-
7
880312
24-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder TFC Odsherred
880319
30-04 2022
Kl. 10:00
TFC Odsherred Tuse IF Vig Idrætscenter
1
-
1
880316
30-04 2022
Kl. 12:00
BK Friheden BK Avarta Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
880318
30-04 2022
Kl. 12:00
Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
880320
01-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
880317
01-05 2022
Kl. 14:30
Kirke Hyllinge IF Albertslund BS 72 Kirke Hyllinge Stadion
7
-
1
880321
07-05 2022
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 TFC Odsherred Sportspladsen i Syd
3
-
1
880325
07-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
880324
08-05 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Oversidder Tusehallen
880322
08-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Køge Nord FC
880326 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
880330
14-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder Albertslund BS 72
880327
15-05 2022
Kl. 10:30
Kirke Hyllinge IF BK Avarta Kirke Hyllinge Stadion
6
-
0
880329
15-05 2022
Kl. 11:00
TFC Odsherred BK Friheden Vig Idrætscenter
2
-
0
880328
to
19-05 2022
Kl. 18:00
Køge Nord FC Tuse IF Rishøj Stadion
10
-
1
880323
to
19-05 2022
Kl. 18:30
BK Friheden Kirke Hyllinge IF Langhøjskolen
1
-
2
880335
21-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta Oversidder Espelundens Idrætsanlæg
880332
21-05 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Oversidder Langhøjskolen
880331
21-05 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Køge Nord FC Sportspladsen i Syd
2
-
6
880333
22-05 2022
Kl. 10:30
Kirke Hyllinge IF TFC Odsherred Kirke Hyllinge Stadion
8
-
2
880334
22-05 2022
Kl. 10:30
Tuse IF Oversidder Tusehallen
880337 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Albertslund BS 72
880340
28-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta TFC Odsherred Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
880341
29-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Kirke Hyllinge IF
880336
29-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Tuse IF
880339
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Køge Nord FC BK Friheden Rishøj Stadion
7
-
0
881391
11-06 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Oversidder Langhøjskolen
880342
11-06 2022
Kl. 12:45
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
881392
12-06 2022
Kl. 10:30
Kirke Hyllinge IF Køge Nord FC Kirke Hyllinge Stadion
4
-
2
881394
12-06 2022
Kl. 10:30
Tuse IF BK Avarta Tusehallen
5
-
0
881395
12-06 2022
Kl. 11:00
TFC Odsherred Oversidder Vig Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind