MENU

U14 Drenge 3 (08) Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
881400
02-04 2022
Kl. 10:00
Solrød FC Borup IF Solrød Idrætscenter
1
-
4
881410
02-04 2022
Kl. 10:30
Høng GF B. 73, Slagelse Gørlevhallen
7
-
1
881396
02-04 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Karlslunde IF Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
881398
03-04 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF AIK 65 Strøby Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
881412
09-04 2022
Kl. 10:45
Borup IF Høng GF Borup Stadion
0
-
4
881419
09-04 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
2
881426
10-04 2022
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Vallensbæk IF Stadion Vest
2
-
4
881414
10-04 2022
Kl. 12:00
IF Frem Bjæverskov Brøndbyernes IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4
-
6
881413
10-04 2022
Kl. 14:00
Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion, Kunstgræs
5
-
1
881434
23-04 2022
Kl. 10:00
Solrød FC IF Frem Bjæverskov Solrød Idrætscenter
0
-
5
881427
23-04 2022
Kl. 10:45
Borup IF Karlslunde IF Borup Stadion
5
-
4
881432
23-04 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF AIK 65 Strøby Fodbold Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
881435
23-04 2022
Kl. 15:00
Høng GF Vallensbæk IF Gørlevhallen
2
-
1
881433
24-04 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold B. 73, Slagelse Greve Idræts Center
1
-
3
881438
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
0
-
5
881439
30-04 2022
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Solrød FC Strøbyhallen
4
-
1
881437
01-05 2022
Kl. 11:00
IF Frem Bjæverskov Borup IF Bjæverskov Stadion
4
-
2
881440
01-05 2022
Kl. 12:00
B. 73, Slagelse Brøndbyernes IF Stadion Vest
1
-
1
881436
01-05 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Høng GF Karlslunde Stadion
Hjemmehold taberdømt
881451
07-05 2022
Kl. 10:00
Solrød FC B. 73, Slagelse Solrød Idrætscenter
0
-
3
881457
07-05 2022
Kl. 10:30
Høng GF Greve Fodbold Hønghallen
6
-
5
881447
07-05 2022
Kl. 10:45
Borup IF AIK 65 Strøby Fodbold Borup Stadion
4
-
1
881449
07-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
4
-
2
881522
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Karlslunde IF Strøbyhallen
6
-
5
881521
15-05 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
881519
15-05 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
3
-
3
881520
15-05 2022
Kl. 11:00
IF Frem Bjæverskov Høng GF Bjæverskov Stadion
3
-
0
881450
ti
17-05 2022
Kl. 18:15
Karlslunde IF IF Frem Bjæverskov Karlslunde Stadion
0
-
2
881397
to
19-05 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold IF Frem Bjæverskov Greve Idræts Center
10
-
4
881527
21-05 2022
Kl. 10:00
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
2
-
2
881528
21-05 2022
Kl. 10:30
Høng GF Brøndbyernes IF Hønghallen
3
-
2
881526
21-05 2022
Kl. 10:30
IF Frem Bjæverskov AIK 65 Strøby Fodbold Bjæverskov Stadion
4
-
1
881524
21-05 2022
Kl. 12:15
Borup IF Vallensbæk IF Borup Stadion
3
-
3
881525
on
25-05 2022
Kl. 18:00
Karlslunde IF B. 73, Slagelse Karlslunde Stadion
1
-
3
881533
28-05 2022
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse IF Frem Bjæverskov Stadion Vest
2
-
0
881532
28-05 2022
Kl. 10:30
Høng GF AIK 65 Strøby Fodbold Hønghallen
5
-
1
881529
28-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Solrød FC Brøndby Stadion
6
-
3
881530
29-05 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Borup IF Greve Idræts Center
4
-
7
881531
on
01-06 2022
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter
8
-
4
881523
on
01-06 2022
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse Borup IF Stadion Vest
3
-
0
881537
11-06 2022
Kl. 10:00
Solrød FC Høng GF Solrød Idrætscenter
1
-
1
881538
11-06 2022
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold B. 73, Slagelse Strøbyhallen
3
-
1
881534
11-06 2022
Kl. 10:45
Borup IF Brøndbyernes IF Borup Stadion
10
-
1
881536
11-06 2022
Kl. 11:00
IF Frem Bjæverskov Vallensbæk IF Bjæverskov Stadion
3
-
1
881535
11-06 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion
7
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:  

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind