Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. mar 2022
18:00
MB
8
B. Frem
1
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
18:30
Nykøbing FC
2
Nakskov
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:00
Haslev FC
1
NAB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:00
Møns FK
2
Herlufsholm GF
6
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
11:00
Oversidder
ØUB
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:30
NAB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2022
18:30
Nakskov
0
MB
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
18:30
B. Frem
4
Møns FK
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
Herlufsholm GF
0
Haslev FC
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
ØUB
2
Nykøbing FC
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
18:30
NAB
2
Herlufsholm GF
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
11:00
MB
3
ØUB
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Haslev FC
10
B. Frem
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
15:00
Oversidder
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:45
Nykøbing FC
0
MB
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
ØUB
8
Møns FK
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2022
18:00
B. Frem
0
NAB
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
12:00
Herlufsholm GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
18:00
Herlufsholm GF
9
B. Frem
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
NAB
3
Nakskov
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:30
Haslev FC
4
ØUB
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:00
Møns FK
2
Nykøbing FC
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
15:00
Oversidder
MB
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:30
Nakskov
0
Herlufsholm GF
7
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
ØUB
NAB
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
18:45
Nykøbing FC
1
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
11:00
B. Frem
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
MB
9
Møns FK
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:30
NAB
9
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:00
Haslev FC
2
MB
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:00
B. Frem
4
Nakskov
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
11:00
Herlufsholm GF
1
ØUB
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
15:00
Oversidder
Møns FK
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:45
Nykøbing FC
1
Herlufsholm GF
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
10:00
ØUB
4
B. Frem
3
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Møns FK
1
Haslev FC
14
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
15:00
Oversidder
Nakskov
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
11:00
Møns FK
Nakskov
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:00
Nakskov
0
ØUB
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
18:30
NAB
9
Møns FK
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
Herlufsholm GF
5
MB
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
10:00
B. Frem
7
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
Haslev FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
Nakskov
1
Haslev FC
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
11:00
MB
1
NAB
3
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2