MENU

Kvindeserie 2 - Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900744
02-04 2022
Kl. 13:30
FC Rudersdal LSF Rundforbi Stadion
Udehold taberdømt
900745
03-04 2022
Kl. 11:30
Oversidder Brødeskov IF
900746
03-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
900743
03-04 2022
Kl. 15:30
Ølstykke FC FC Hornsherred Ølstykke Stadion Kunstgræs
0
-
2
900894
09-04 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred VTF (Vejby/Tisvilde) Skibby Stadion Kunstgræs
4
-
1
900895
10-04 2022
Kl. 13:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
7
-
1
900747
10-04 2022
Kl. 14:00
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
900897
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Brødeskov IF Taastrup FC Brødeskov Stadion Kunst
11
-
2
900899
23-04 2022
Kl. 13:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
900900
24-04 2022
Kl. 11:30
Oversidder FC Hornsherred
900901
24-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder FC Rudersdal
900898
24-04 2022
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) LSF Vejby Idrætsplads
Udehold taberdømt
900902 ti
26-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
900903
30-04 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Brødeskov IF Skibby Stadion Kunstgræs
6
-
2
900904
30-04 2022
Kl. 13:30
FC Rudersdal Ølstykke FC Rundforbi Stadion
3
-
1
900905
01-05 2022
Kl. 13:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
900906 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
900909
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC FC Hornsherred NyBolig Park
0
-
5
900910
08-05 2022
Kl. 11:30
Oversidder Oversidder
900911
08-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder Ølstykke FC
900907
08-05 2022
Kl. 14:00
Brødeskov IF LSF Brødeskov Stadion Kunst
5
-
2
900760 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
900913
14-05 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Oversidder Møllegårdhallen
900914
14-05 2022
Kl. 13:30
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
900915
15-05 2022
Kl. 13:00
LSF Taastrup FC Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
900912
15-05 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC VTF (Vejby/Tisvilde) Ølstykke Stadion
8
-
0
900742 on
18-05 2022
Kl. 19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Taastrup FC Vejby Idrætsplads
Udehold taberdømt
900896 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder FC Rudersdal
900919
21-05 2022
Kl. 10:00
FC Hornsherred LSF Møllegårdhallen
Udehold taberdømt
900918
21-05 2022
Kl. 13:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
900986
22-05 2022
Kl. 11:30
Oversidder Ølstykke FC
900987
22-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
900917
22-05 2022
Kl. 14:00
Brødeskov IF FC Rudersdal Brødeskov Stadion Kunst
2
-
2
900916 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Brødeskov IF
900989
28-05 2022
Kl. 13:00
Ølstykke FC Brødeskov IF Ølstykke Stadion
6
-
8
900991
29-05 2022
Kl. 12:00
Oversidder LSF
900992 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder FC Hornsherred
900990
on
01-06 2022
Kl. 19:00
FC Rudersdal Taastrup FC Vedbæk Stadion
5
-
4
900993
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Brødeskov IF VTF (Vejby/Tisvilde) Brødeskov Stadion Kunst
7
-
1
900994 to
09-06 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Ølstykke FC NyBolig Park
0
-
2
900988
11-06 2022
Kl. 11:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
900995
11-06 2022
Kl. 14:00
FC Hornsherred FC Rudersdal Skibby Stadion
4
-
1
900996
12-06 2022
Kl. 11:30
Oversidder Oversidder
900997
12-06 2022
Kl. 13:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
900908
on
15-06 2022
Kl. 19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) FC Rudersdal Vejby Idrætsplads
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.

Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind