MENU

U16 Piger 2 (06) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
901979 on
30-03 2022
Kl. 18:00
Vindinge-Tune Oversidder Vindinge Idrætspark
901981
02-04 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
901978
02-04 2022
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Vallensbæk IF Ringsted Stadion
4
-
8
901977 on
06-04 2022
Kl. 18:00
Jernløse/Svebølle AIK 65 Strøby Fodbold Jernløse Hallen
5
-
3
901982
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Roskilde Pigefodbold Kongeengen
0
-
5
901985
10-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Ringsted Pigefodbold
901986
10-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Vindinge-Tune
901987 to
21-04 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF AIK 65 Strøby Fodbold Kongeengen
3
-
4
901999 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Vindinge-Tune Himmelev Idrætspark
1
-
4
901988
23-04 2022
Kl. 10:00
Jernløse/Svebølle Oversidder Jernløse Hallen
901989
23-04 2022
Kl. 10:00
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
901990
24-04 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center
0
-
9
902016 on
27-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Greve Fodbold
902017 on
27-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Jernløse/Svebølle
901983 on
27-04 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
2
901984
01-05 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Jernløse/Svebølle Vallensbæk Idrætscenter
3
-
4
902015
ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Vindinge-Tune Ringsted Pigefodbold Vindinge Idrætspark
2
-
0
902019 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Jernløse/Svebølle Vindinge-Tune Jernløse Hallen
Udehold taberdømt
902022
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Ringsted Pigefodbold Himmelev Idrætspark
9
-
1
902018
07-05 2022
Kl. 10:00
Nykøbing IF Oversidder Kongeengen
902021
08-05 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
902023
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Ringsted Pigefodbold Jernløse/Svebølle Ringsted Stadion
0
-
4
902026 on
11-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold
902027 on
11-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Nykøbing IF
902025
on
11-05 2022
Kl. 18:00
Vindinge-Tune Greve Fodbold Vindinge Idrætspark
4
-
1
902000 on
11-05 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Roskilde Pigefodbold Strøbyhallen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
902024
15-05 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Roskilde Pigefodbold Vallensbæk Idrætscenter
4
-
9
901980
15-05 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Nykøbing IF Greve Idræts Center
4
-
0
902020
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
AIK 65 Strøby Fodbold Vallensbæk IF Strøbyhallen
5
-
6
902032 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Jernløse/Svebølle Himmelev Idrætspark
4
-
0
902029
21-05 2022
Kl. 10:00
AIK 65 Strøby Fodbold Oversidder Strøbyhallen
902014
22-05 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Nykøbing IF Vallensbæk Idrætscenter
5
-
1
902030
22-05 2022
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
902031
22-05 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Ringsted Pigefodbold Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
902035 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Vindinge-Tune AIK 65 Strøby Fodbold Vindinge Idrætspark
Udehold taberdømt
902036
28-05 2022
Kl. 10:00
Roskilde Pigefodbold Oversidder Himmelev Idrætspark
902037
28-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Vallensbæk IF
902033
on
01-06 2022
Kl. 18:00
Jernløse/Svebølle Greve Fodbold Jernløse Hallen
8
-
0
902034
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Ringsted Pigefodbold Nykøbing IF Ringsted Stadion
2
-
1
902028 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Vindinge-Tune Kongeengen
0
-
6
902074
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold Greve Idræts Center
0
-
4
902038 to
09-06 2022
Kl. 18:00
Nykøbing IF Jernløse/Svebølle Kongeengen
0
-
6
902061
to
09-06 2022
Kl. 18:30
Vindinge-Tune Vallensbæk IF Vindinge Idrætspark
3
-
1
902039
11-06 2022
Kl. 16:00
AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted Pigefodbold Strøbyhallen
3
-
5
902075
12-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Søndag den 19. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Log ind