MENU

U15 Piger 2 (07) Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
902408
02-04 2022
Kl. 10:00
Ølstykke-Jyllinge Oversidder Ølstykke Stadion
902406
03-04 2022
Kl. 13:00
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
902407
03-04 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Herstedøster IC Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
4
-
4
902413
09-04 2022
Kl. 10:00
Damsø-Hellas Oversidder Vanløse Idrætspark
902432
09-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Taastrup FC
902433
09-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder FC Rudersdal
902438
to
21-04 2022
Kl. 18:00
Snekkersten IF Damsø-Hellas Snekkersten Idrætscenter
1
-
0
902442
23-04 2022
Kl. 10:00
Ølstykke-Jyllinge FC Rudersdal Ølstykke Stadion
2
-
13
902436
23-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
902437 ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
905395
ti
26-04 2022
Kl. 18:15
Herstedøster IC Damsø-Hellas Herstedøster Stadion
2
-
0
905404
30-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Snekkersten IF
905405
30-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
902443
30-04 2022
Kl. 12:00
Humlebæk BK Ølstykke-Jyllinge Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
902405
ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Damsø-Hellas NyBolig Park
2
-
1
902412 to
05-05 2022
Kl. 18:00
Humlebæk BK Snekkersten IF Humlebæk Stadion
2
-
2
905407
07-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder FC Rudersdal
905406
08-05 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
905409
08-05 2022
Kl. 12:30
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter
905413
on
11-05 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Snekkersten IF Rundforbi Stadion
5
-
2
905414
14-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Humlebæk BK
905415
14-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Herstedøster IC
902404
14-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Humlebæk BK
905411 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
902410
ti
17-05 2022
Kl. 18:15
Herstedøster IC Ølstykke-Jyllinge Herstedøster Stadion
5
-
0
905403 on
18-05 2022
Kl. 18:30
FC Rudersdal Taastrup FC Rundforbi Stadion
10
-
3
905418
21-05 2022
Kl. 10:00
Damsø-Hellas Oversidder Vanløse Idrætspark
905420
21-05 2022
Kl. 10:00
Ølstykke-Jyllinge Oversidder Ølstykke Stadion
905417
22-05 2022
Kl. 11:30
Humlebæk BK Oversidder Humlebæk Stadion
905419
22-05 2022
Kl. 12:30
Snekkersten IF Taastrup FC Snekkersten Idrætscenter
4
-
3
905416 ti
24-05 2022
Kl. 18:15
Herstedøster IC FC Rudersdal Herstedøster Stadion
2
-
4
905408 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Humlebæk BK Damsø-Hellas Humlebæk Stadion
Udehold taberdømt
905494
28-05 2022
Kl. 10:00
Ølstykke-Jyllinge Oversidder Ølstykke Stadion
905497
28-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Damsø-Hellas
905421
28-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder Snekkersten IF
905423
29-05 2022
Kl. 13:00
FC Rudersdal Humlebæk BK Rundforbi Stadion
Udehold taberdømt
905412
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Damsø-Hellas Ølstykke-Jyllinge Vanløse Idrætspark
6
-
0
905422
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC Herstedøster IC NyBolig Park
2
-
3
902434 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Humlebæk BK Herstedøster Stadion
4
-
0
905410
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Ølstykke-Jyllinge Taastrup FC Ølstykke Stadion
3
-
4
905500
11-06 2022
Kl. 10:00
Damsø-Hellas FC Rudersdal Vanløse Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
905503
12-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
905498
12-06 2022
Kl. 11:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
905501
12-06 2022
Kl. 12:30
Snekkersten IF Ølstykke-Jyllinge Snekkersten Idrætscenter
6
-
0
905499 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Humlebæk BK Taastrup FC Humlebæk Stadion
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Lørdag den 18. juni kl. 14.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Log ind