Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr 2022
18:00
Skibby IK (1)
5
Gørløse SI
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
18:30
Ølsted IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
FIF, Hillerød
1
Lynge-Uggeløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Annisse IF
4
Skibby IK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
8
Ålholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Oversidder
FIF, Hillerød
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Skibby IK (1)
4
Ølsted IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Skibby IK (2)
2
Gørløse SI
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:30
FC Rudersdal
5
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Ølsted IF
2
Skibby IK (2)
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:30
FC Rudersdal
Lynge-Uggeløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
FIF, Hillerød
2
Skibby IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Annisse IF
5
Gørløse SI
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
11:00
Ålholm IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
6
Annisse IF
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Skibby IK (1)
0
Ålholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Skibby IK (2)
3
FIF, Hillerød
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:00
Gørløse SI
1
Ølsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Ålholm IF
3
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Annisse IF
2
Ølsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:30
FC Rudersdal
Skibby IK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
FIF, Hillerød
2
Gørløse SI
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
11:00
Ålholm IF
2
Skibby IK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Ølsted IF
2
FIF, Hillerød
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Oversidder
Annisse IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Skibby IK (1)
3
Lynge-Uggeløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Skibby IK (2)
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
18:00
Gørløse SI
4
Ålholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Skibby IK (2)
UMH
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Oversidder
Skibby IK (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Annisse IF
2
FIF, Hillerød
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:30
FC Rudersdal
1
Gørløse SI
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
11:00
Ålholm IF
Ølsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Ølsted IF
5
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Annisse IF
6
Skibby IK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Skibby IK (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:00
Gørløse SI
Lynge-Uggeløse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
FIF, Hillerød
3
Ålholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Ølsted IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Oversidder
Gørløse SI
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Ålholm IF
4
Annisse IF
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:30
FC Rudersdal
2
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
18:30
Skibby IK (1)
6
Skibby IK (2)
2
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 19. juni i Borup.
Semifinaler 19. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Finale og 3-4 plads 19. juni kl. 12.30 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2