MENU

8-M+40 2 - Forår, Pulje 5 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
444113 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Hvalsø IF (2) Ishøj Idrætsplads
1
-
4
444112 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Ishøj IF
444114 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Reerslev IF Roskilde Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
444196 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (2) Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
444120
to
21-04 2022
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Karlslunde IF (1) Himmelev Idrætspark
3
-
3
444121
to
21-04 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Taastrup FC (2) Ishøj Idrætscenter
2
-
4
444198 to
21-04 2022
Kl. 20:00
Vestegnen FK Roskilde Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
444197
24-04 2022
Kl. 10:00
Reerslev IF Torslunde-Ishøj IF Reerslev Skole
2
-
2
444203
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Hvalsø IF (2) NyBolig Park
3
-
8
444205
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Karlslunde IF (1) Roskilde Boldklub Karlslunde Stadion
1
-
3
444199
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Ishøj IF Himmelev Kunstgræsbane
1
-
3
444200 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Reerslev IF
444202 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Vestegnen FK Ishøj Idrætsplads
0
-
3
444207 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (2) Himmelev-Veddelev BK Hvalsø ny Idrætsplads
7
-
1
444209
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Reerslev IF Taastrup FC (2) Reerslev Skole
2
-
1
444208 on
04-05 2022
Kl. 19:45
Roskilde Boldklub Torslunde-Ishøj IF Roskilde Idrætspark
1
-
5
444115 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Himmelev-Veddelev BK NyBolig Park
Udehold taberdømt
444206 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Karlslunde IF (1) Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
444213 to
05-05 2022
Kl. 20:00
Vestegnen FK Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
444715
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Vestegnen FK NyBolig Park
1
-
4
444716 ma
09-05 2022
Kl. 19:15
Karlslunde IF (1) Torslunde-Ishøj IF Karlslunde Stadion
1
-
3
444215
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Reerslev IF Himmelev Kunstgræsbane
5
-
3
444231 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Roskilde Boldklub
444232 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Hvalsø IF (2) Ishøj Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
444116 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Karlslunde IF (1) Vestegnen FK Karlslunde Stadion
3
-
9
444717 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætsplads
444718 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (2) Karlslunde IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads
6
-
0
444719
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub Taastrup FC (2) Roskilde Idrætspark
3
-
2
444720 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Reerslev IF Ishøj IF Reerslev Skole
2
-
1
444721
to
19-05 2022
Kl. 20:00
Vestegnen FK Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
444739 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (2) Reerslev IF Hvalsø ny Idrætsplads
8
-
2
444740
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Torslunde-Ishøj IF NyBolig Park
4
-
0
444741 ma
23-05 2022
Kl. 19:30
Karlslunde IF (1) Oversidder Karlslunde Stadion
444722
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Roskilde Boldklub Himmelev Kunstgræsbane
2
-
3
444738 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Vestegnen FK Ishøj Idrætscenter
3
-
4
444743 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Torslunde-Ishøj IF Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætsplads
6
-
1
444745 ma
30-05 2022
Kl. 19:30
Karlslunde IF (1) Reerslev IF Karlslunde Stadion
1
-
3
444742 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC (2)
444744 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub Ishøj IF Roskilde Idrætspark
1
-
5
444746 to
02-06 2022
Kl. 20:00
Vestegnen FK Hvalsø IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
2
444751
05-06 2022
Kl. 10:00
Reerslev IF Vestegnen FK Reerslev Skole
4
-
3
444749 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Hvalsø IF (2) Roskilde Boldklub Hvalsø ny Idrætsplads
Udehold taberdømt
444747 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Kunstgræsbane
444750
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Karlslunde IF (1) NyBolig Park
4
-
3
444748 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Ishøj IF Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 2  - Vinder pulje 5

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind