Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2022
20:00
Hørsholm-Usserød IK
6
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Rønneholtparkens FK
1
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
19:00
Espergærde IF
2
FC Rudersdal
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Hornbæk IF
2
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Blovstrød IF
4
Rønneholtparkens FK
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
4
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2022
19:00
FC Rudersdal
8
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
19:35
Hareskov IF
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Hornbæk IF
4
Blovstrød IF
7
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Rønneholtparkens FK
1
Lynge-Uggeløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
Espergærde IF
0
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
20:00
FIF, Hillerød
2
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
6
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
20:00
Allerød Fodbold Klub
1
Rønneholtparkens FK
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
19:00
Blovstrød IF
10
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
20:15
Hørsholm-Usserød IK
3
Hareskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
FC Rudersdal
14
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Blovstrød IF
4
Lynge-Uggeløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Hornbæk IF
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Rønneholtparkens FK
1
FC Rudersdal
8
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Espergærde IF
Hareskov IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
20:00
FIF, Hillerød
0
Hørsholm-Usserød IK
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
4
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
6
Blovstrød IF
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:35
Hareskov IF
3
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
6
Rønneholtparkens FK
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
19:00
FC Rudersdal
6
Hornbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Hornbæk IF
0
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Allerød Fodbold Klub
7
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
Espergærde IF
7
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Blovstrød IF
3
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Rønneholtparkens FK
0
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
11:00
Hareskov IF
4
Lynge-Uggeløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
19:35
Hareskov IF
Hornbæk IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Blovstrød IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Espergærde IF
3
Allerød Fodbold Klub
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
20:20
FIF, Hillerød
2
Rønneholtparkens FK
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
19:00
FC Rudersdal
Lynge-Uggeløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Hornbæk IF
0
FIF, Hillerød
4
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Blovstrød IF
2
Hareskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
20:00
Allerød Fodbold Klub
1
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
20:20
Rønneholtparkens FK
5
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
20:00
FIF, Hillerød
0
Blovstrød IF
6
|
Turneringsafslutning:
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2