MENU

8-M+45 2 - Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
700930 ti
12-04 2022
Kl. 18:30
BK Friheden Borup IF Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
700928 on
13-04 2022
Kl. 18:15
BK Vest, Rødovre Avedøre IF (1) Espelunden Kunstgræs
3
-
3
700929 on
13-04 2022
Kl. 19:15
Køge Nord FC Vallensbæk IF Rishøj Stadion Kunst
Udehold taberdømt
700934 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF (1) Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
2
-
1
700932 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Borup IF Sengeløse GI Borup Stadion
3
-
0
700936 on
20-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Køge Nord FC Herstedøster Stadion
1
-
0
700935 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF BK Vest, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter
4
-
0
700933 to
21-04 2022
Kl. 19:15
Glostrup BK Friheden Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
700941 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Køge Nord FC Sengeløse Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
700937 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Borup IF Glostrup Borup Stadion
0
-
3
700940 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Avedøre IF (1) Strandmarkens Fritidscenter
2
-
4
700939 on
27-04 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Herstedøster IC Nørrekær
0
-
2
700938 on
27-04 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
1
-
3
700931 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Sengeløse GI Herstedøster IC Sengeløse Idrætsanlæg
0
-
4
700943 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF (1) Borup IF Avedøre Stadion
6
-
1
700946 on
04-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Brøndbyernes IF Herstedøster Stadion
3
-
0
700944 on
04-05 2022
Kl. 19:15
Køge Nord FC BK Vest, Rødovre Rishøj Stadion Kunst
8
-
2
700945 to
05-05 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
6
-
2
700942 to
05-05 2022
Kl. 19:15
Glostrup Sengeløse GI Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
700951 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI BK Vest, Rødovre Sengeløse Idrætsanlæg
7
-
1
700927 ma
09-05 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Glostrup Brøndby Stadion
0
-
10
700947 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Borup IF Vallensbæk IF Borup Stadion
1
-
1
700950 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Herstedøster IC Strandmarkens Fritidscenter
0
-
6
700948 on
11-05 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Køge Nord FC Brøndby Stadion
1
-
10
700949 to
12-05 2022
Kl. 19:15
Glostrup Avedøre IF (1) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
9
700953 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF (1) Sengeløse GI Avedøre Stadion
3
-
0
700960 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Borup IF Herstedøster Stadion
2
-
1
700952 on
18-05 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF Nørrekær
Udehold taberdømt
700959 to
19-05 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
700965 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Brøndbyernes IF Sengeløse Idrætsanlæg
2
-
1
700963 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF (1) Vallensbæk IF Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
700964 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
BK Friheden BK Vest, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
6
-
2
700961 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Borup IF Køge Nord FC Borup Stadion
2
-
2
700973 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Sengeløse GI Vallensbæk IF Sengeløse Idrætsanlæg
0
-
0
700974 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Avedøre IF (1) Herstedøster Stadion
1
-
2
700971 on
01-06 2022
Kl. 19:00
BK Vest, Rødovre Borup IF Nørrekær
5
-
1
700972 on
01-06 2022
Kl. 19:15
Køge Nord FC Glostrup Rishøj Stadion Kunst
Udehold taberdømt
700966 on
01-06 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
1
-
2
700962 ma
06-06 2022
Kl. 19:15
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
3
700977 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Avedøre IF (1) Køge Nord FC Avedøre Stadion
2
-
3
700978 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Sengeløse GI Strandmarkens Fritidscenter
6
-
1
700975 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Borup IF Brøndbyernes IF Borup Stadion
Udehold taberdømt
700979 to
09-06 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
700976 to
09-06 2022
Kl. 19:15
Glostrup BK Vest, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
700954 on
15-06 2022
Kl. 19:15
Køge Nord FC BK Friheden Rishøj Stadion Kunst
10
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
kamp 2: Vinder pulje 3  - Vinder pulje 1

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind