|
904588
|
on13-04 2022
|
17:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
904585
|
sø17-04 2022
|
13:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
|
904593
|
on20-04 2022
|
17:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
|
904595
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
UHT
|
|
|
904592
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
904591
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
HMH
|
|
|
|
904594
|
sø24-04 2022
|
10:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
904589
|
ma25-04 2022
|
18:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
904599
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
904597
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
|
904600
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
904596
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
904605
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
904603
|
on04-05 2022
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
904602
|
to05-05 2022
|
17:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
904601
|
to05-05 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
904604
|
sø08-05 2022
|
10:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
904590
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
HHT
|
|
|
904609
|
ti10-05 2022
|
18:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
UMH
|
|
|
904608
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
904610
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
904607
|
lø14-05 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
904606
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
904598
|
sø15-05 2022
|
13:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
904615
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
904613
|
on18-05 2022
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
904614
|
sø22-05 2022
|
10:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
904611
|
sø22-05 2022
|
10:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
904612
|
ma23-05 2022
|
17:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
904619
|
ti24-05 2022
|
18:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
HHT
|
|
|
904617
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
904618
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UHT
|
|
|
904620
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
904586
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
904616
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
904625
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
HHT
|
|
|
904623
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
904624
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
904622
|
ti07-06 2022
|
17:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
904629
|
ti07-06 2022
|
18:00
|
|
|
SPORTEN ved Høsterkøb Skole
|
|
|
|
904630
|
on08-06 2022
|
18:15
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
904628
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
904626
|
to09-06 2022
|
18:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
904627
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
|
|
904621
|
sø12-06 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 12.30 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2