MENU

U13 Drenge 8-mands 2 (09) Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
995721
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Suså IF Nyråd/Vordingborg Herlufmaglehallen
5
-
0
995720
09-04 2022
Kl. 11:15
Haslev FC B. 73, Slagelse HFC's Klubhus
3
-
5
995724
ma
11-04 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Haslev FC Ørslev Stadion
0
-
8
995722
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Vordingborg Ringsted IF Vintersbøllehallen
1
-
1
995719
on
20-04 2022
Kl. 18:00
Ringsted IF Ørslev GIF (V) Ringsted Stadion
4
-
0
995725
fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Ringsted IF Suså IF Ringsted Stadion
2
-
0
995726
23-04 2022
Kl. 11:15
Haslev FC Nyråd/Vordingborg HFC's Klubhus
2
-
2
995727 ma
25-04 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) B. 73, Slagelse Ørslev Stadion
0
-
5
995730
to
28-04 2022
Kl. 17:30
Suså IF Haslev FC Herlufmaglehallen
1
-
3
995728
fr
29-04 2022
Kl. 18:00
Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion
2
-
1
995733
ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Suså IF Ørslev Stadion
3
-
2
995731
07-05 2022
Kl. 11:15
Haslev FC Ringsted IF HFC's Klubhus
9
-
0
995729 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Nyråd/Vordingborg Ørslev GIF (V) Rema 1000 Stadion
Udehold taberdømt
995723 on
11-05 2022
Kl. 19:00
B. 73, Slagelse Suså IF Stadion Vest
5
-
0
995734
15-05 2022
Kl. 10:00
Nyråd/Vordingborg Suså IF Rema 1000 Stadion
4
-
4
995735
15-05 2022
Kl. 10:00
B. 73, Slagelse Haslev FC Stadion Vest
2
-
3
995739
to
19-05 2022
Kl. 17:30
Suså IF B. 73, Slagelse Herlufmaglehallen
4
-
1
995737
fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Ringsted IF Nyråd/Vordingborg Ringsted Stadion
2
-
2
995738
21-05 2022
Kl. 11:15
Haslev FC Ørslev GIF (V) HFC's Klubhus
Udehold taberdømt
995740
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Vordingborg Haslev FC Vintersbøllehallen
3
-
4
995741 on
25-05 2022
Kl. 17:30
B. 73, Slagelse Ørslev GIF (V) Stadion Vest
Udehold taberdømt
995742
on
25-05 2022
Kl. 17:30
Suså IF Ringsted IF Herlufmaglehallen
7
-
3
995744 on
01-06 2022
Kl. 17:30
B. 73, Slagelse Ringsted IF Stadion Vest
Udehold taberdømt
995910
to
02-06 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Nyråd/Vordingborg Ørslev Stadion
1
-
3
995732
ma
06-06 2022
Kl. 11:00
B. 73, Slagelse Nyråd/Vordingborg Stadion Vest
2
-
1
995736 ma
06-06 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Ringsted IF Ørslev Stadion
Udehold taberdømt
995911 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Haslev FC Ringsted Stadion
0
-
3
995912
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Nyråd/Vordingborg B. 73, Slagelse Rema 1000 Stadion
2
-
4
995913
to
09-06 2022
Kl. 17:30
Suså IF Ørslev GIF (V) Herlufmaglehallen
2
-
0
995743
11-06 2022
Kl. 11:15
Haslev FC Suså IF HFC's Klubhus
3
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 10.30 i Borup
kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.00 i Borup.
kamp 3: Finale Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
kamp 4: 3-4 plads Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind