U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
997581
10-04 2022
12:00 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
10. apr 2022
12:00
Ishøj IF
Oversidder
997580
on13-04 2022
18:30 Karlslunde IF Brøndby Strand IK Karlslunde Stadion
2
-
3
13. apr 2022
18:30
Karlslunde IF
2
Brøndby Strand IK
3
997585
ti19-04 2022
18:00 FC Lejre (2) BK Vest, Rødovre Lejrehallen
1
-
1
19. apr 2022
18:00
FC Lejre (2)
1
BK Vest, Rødovre
1
997586
ti19-04 2022
18:00 Brøndby Strand IK Taastrup FC Langbjergskolen
5
-
4
19. apr 2022
18:00
Brøndby Strand IK
5
Taastrup FC
4
997587
on20-04 2022
19:00 Oversidder Karlslunde IF
20. apr 2022
19:00
Oversidder
Karlslunde IF
997583
to21-04 2022
18:00 Brøndbyernes IF Køge Nord FC Brøndby Stadion
0
-
4
21. apr 2022
18:00
Brøndbyernes IF
0
Køge Nord FC
4
997584
23-04 2022
10:00 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
2
-
7
23. apr 2022
10:00
Greve Fodbold
2
Brøndbyernes IF
7
997588
24-04 2022
10:00 Køge Nord FC Ishøj IF Rishøj Stadion
4
-
1
24. apr 2022
10:00
Køge Nord FC
4
Ishøj IF
1
997551
24-04 2022
14:00 Taastrup FC FC Lejre (2) NyBolig Park
2
-
1
24. apr 2022
14:00
Taastrup FC
2
FC Lejre (2)
1
997592
ma25-04 2022
18:45 BK Vest, Rødovre Brøndby Strand IK Nørrekær
3
-
2
25. apr 2022
18:45
BK Vest, Rødovre
3
Brøndby Strand IK
2
997591
on27-04 2022
19:00 Karlslunde IF Køge Nord FC Karlslunde Stadion
0
-
0
27. apr 2022
19:00
Karlslunde IF
0
Køge Nord FC
0
997589
30-04 2022
10:00 Greve Fodbold FC Lejre (2) Greve Idræts Center
2
-
1
30. apr 2022
10:00
Greve Fodbold
2
FC Lejre (2)
1
997590
30-04 2022
12:30 Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
30. apr 2022
12:30
Taastrup FC
Oversidder
997593
30-04 2022
13:00 Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion
4
-
6
30. apr 2022
13:00
Brøndbyernes IF
4
Ishøj IF
6
997595
ti03-05 2022
18:00 Brøndby Strand IK Greve Fodbold Langbjergskolen
0
-
3
03. maj 2022
18:00
Brøndby Strand IK
0
Greve Fodbold
3
997597
on04-05 2022
19:00 Oversidder BK Vest, Rødovre
04. maj 2022
19:00
Oversidder
BK Vest, Rødovre
997594
to05-05 2022
18:00 FC Lejre (2) Brøndbyernes IF Lejrehallen
2
-
4
05. maj 2022
18:00
FC Lejre (2)
2
Brøndbyernes IF
4
997598
07-05 2022
10:00 Køge Nord FC Taastrup FC Rishøj Stadion
8
-
4
07. maj 2022
10:00
Køge Nord FC
8
Taastrup FC
4
997596
08-05 2022
12:00 Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
08. maj 2022
12:00
Ishøj IF
3
Karlslunde IF
2
997613
ti10-05 2022
18:00 FC Lejre (2) Brøndby Strand IK Lejrehallen
2
-
1
10. maj 2022
18:00
FC Lejre (2)
2
Brøndby Strand IK
1
997616
on11-05 2022
18:30 BK Vest, Rødovre Køge Nord FC Nørrekær
0
-
8
11. maj 2022
18:30
BK Vest, Rødovre
0
Køge Nord FC
8
997582
fr13-05 2022
11:00 BK Vest, Rødovre Greve Fodbold Nørrekær
4
-
4
13. maj 2022
11:00
BK Vest, Rødovre
4
Greve Fodbold
4
997599
14-05 2022
10:00 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
14. maj 2022
10:00
Greve Fodbold
Oversidder
997617
14-05 2022
10:00 Brøndbyernes IF Karlslunde IF Brøndby Stadion
1
-
2
14. maj 2022
10:00
Brøndbyernes IF
1
Karlslunde IF
2
997600
14-05 2022
12:30 Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park
1
-
6
14. maj 2022
12:30
Taastrup FC
1
Ishøj IF
6
997620
ti17-05 2022
18:00 Brøndby Strand IK Brøndbyernes IF Langbjergskolen
UHT
17. maj 2022
18:00
Brøndby Strand IK
Brøndbyernes IF
UHT
997623
on18-05 2022
19:00 Oversidder FC Lejre (2)
18. maj 2022
19:00
Oversidder
FC Lejre (2)
997619
21-05 2022
10:00 Karlslunde IF Taastrup FC Karlslunde Stadion
2
-
5
21. maj 2022
10:00
Karlslunde IF
2
Taastrup FC
5
997630
21-05 2022
10:00 Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion
0
-
2
21. maj 2022
10:00
Køge Nord FC
0
Greve Fodbold
2
997622
22-05 2022
12:00 Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
1
22. maj 2022
12:00
Ishøj IF
3
BK Vest, Rødovre
1
997634
ti24-05 2022
18:00 Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
24. maj 2022
18:00
Brøndby Strand IK
Oversidder
997648
ti24-05 2022
18:00 Køge Nord FC Brøndby Strand IK Rishøj Stadion
1
-
3
24. maj 2022
18:00
Køge Nord FC
1
Brøndby Strand IK
3
997635
on25-05 2022
18:45 BK Vest, Rødovre Karlslunde IF Nørrekær
2
-
3
25. maj 2022
18:45
BK Vest, Rødovre
2
Karlslunde IF
3
997631
28-05 2022
11:30 Greve Fodbold Ishøj IF Greve Idræts Center
4
-
0
28. maj 2022
11:30
Greve Fodbold
4
Ishøj IF
0
997636
29-05 2022
12:00 Brøndbyernes IF Taastrup FC Brøndby Stadion
4
-
3
29. maj 2022
12:00
Brøndbyernes IF
4
Taastrup FC
3
997637
on01-06 2022
17:15 Taastrup FC BK Vest, Rødovre NyBolig Park
4
-
7
01. jun 2022
17:15
Taastrup FC
4
BK Vest, Rødovre
7
997638
on01-06 2022
19:00 Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion
1
-
3
01. jun 2022
19:00
Karlslunde IF
1
Greve Fodbold
3
997633
to02-06 2022
18:00 FC Lejre (2) Køge Nord FC Lejrehallen
1
-
1
02. jun 2022
18:00
FC Lejre (2)
1
Køge Nord FC
1
997646
04-06 2022
13:00 Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
04. jun 2022
13:00
Brøndbyernes IF
Oversidder
997639
05-06 2022
12:00 Ishøj IF FC Lejre (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
4
05. jun 2022
12:00
Ishøj IF
2
FC Lejre (2)
4
997652
ti07-06 2022
18:00 FC Lejre (2) Karlslunde IF Lejrehallen
4
-
1
07. jun 2022
18:00
FC Lejre (2)
4
Karlslunde IF
1
997654
ti07-06 2022
18:00 Brøndby Strand IK Ishøj IF Langbjergskolen
5
-
3
07. jun 2022
18:00
Brøndby Strand IK
5
Ishøj IF
3
997651
ti07-06 2022
19:00 Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
2
-
3
07. jun 2022
19:00
Greve Fodbold
2
Taastrup FC
3
997655
on08-06 2022
18:45 BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF Nørrekær
0
-
0
08. jun 2022
18:45
BK Vest, Rødovre
0
Brøndbyernes IF
0
997656
on08-06 2022
19:00 Oversidder Køge Nord FC
08. jun 2022
19:00
Oversidder
Køge Nord FC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind