8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
797264
ma04-04 2022
19:00 Lynge-Uggeløse IF B. 1973, Herlev Lynge Idrætsanlæg
1
-
1
04. apr 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
1
B. 1973, Herlev
1
797262
on06-04 2022
20:15 Allerød Fodbold Klub Grantoften IF Lynge Indendørs Hal 1+2
UHT
06. apr 2022
20:15
Allerød Fodbold Klub
Grantoften IF
UHT
797982
ti19-04 2022
18:30 B. 1973, Herlev Nivå-Kokkedal Elverroad
0
-
1
19. apr 2022
18:30
B. 1973, Herlev
0
Nivå-Kokkedal
1
797267
on20-04 2022
19:00 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK (2) Virumgård kunstgræsbane
1
-
0
20. apr 2022
19:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Bagsværd BK (2)
0
797269
on20-04 2022
19:00 Frederikssund IK Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion
1
-
2
20. apr 2022
19:00
Frederikssund IK
1
Allerød Fodbold Klub
2
797268
to21-04 2022
18:30 Grantoften IF FIF, Hillerød (1) Grantofteparken
UHT
21. apr 2022
18:30
Grantoften IF
FIF, Hillerød (1)
UHT
797984
ti26-04 2022
19:00 Virum-Sorgenfri BK Grantoften IF Virum Stadion
13
-
2
26. apr 2022
19:00
Virum-Sorgenfri BK
13
Grantoften IF
2
797985
ti26-04 2022
19:00 Allerød Fodbold Klub B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark
2
-
0
26. apr 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
B. 1973, Herlev
0
797986
ti26-04 2022
19:00 Nivå-Kokkedal Oversidder Karsemosegård
26. apr 2022
19:00
Nivå-Kokkedal
Oversidder
797987
on27-04 2022
19:00 FIF, Hillerød (1) Frederikssund IK FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
3
27. apr 2022
19:00
FIF, Hillerød (1)
1
Frederikssund IK
3
797988
on27-04 2022
19:30 Bagsværd BK (2) Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
1
27. apr 2022
19:30
Bagsværd BK (2)
0
Lynge-Uggeløse IF
1
797991
ma02-05 2022
19:00 Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal Lynge Idrætsanlæg
1
-
2
02. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Nivå-Kokkedal
2
797993
ma02-05 2022
19:00 Oversidder Allerød Fodbold Klub
02. maj 2022
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
797989
ti03-05 2022
18:30 Grantoften IF Bagsværd BK (2) Grantofteparken
0
-
2
03. maj 2022
18:30
Grantoften IF
0
Bagsværd BK (2)
2
797992
ti03-05 2022
18:30 B. 1973, Herlev FIF, Hillerød (1) Elverroad
0
-
0
03. maj 2022
18:30
B. 1973, Herlev
0
FIF, Hillerød (1)
0
797990
on04-05 2022
19:00 Frederikssund IK Virum-Sorgenfri BK Frederikssund Stadion
3
-
2
04. maj 2022
19:00
Frederikssund IK
3
Virum-Sorgenfri BK
2
797266
ma09-05 2022
19:30 Bagsværd BK (2) Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
09. maj 2022
19:30
Bagsværd BK (2)
Oversidder
797996
ti10-05 2022
18:30 Grantoften IF Frederikssund IK Grantofteparken
0
-
2
10. maj 2022
18:30
Grantoften IF
0
Frederikssund IK
2
797995
on11-05 2022
19:00 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
7
-
0
11. maj 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
7
Lynge-Uggeløse IF
0
797997
on11-05 2022
19:00 FIF, Hillerød (1) Oversidder FIF-Stadion Kunstgræs
11. maj 2022
19:00
FIF, Hillerød (1)
Oversidder
797998
on11-05 2022
19:30 Bagsværd BK (2) Nivå-Kokkedal Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
0
11. maj 2022
19:30
Bagsværd BK (2)
2
Nivå-Kokkedal
0
797994
to12-05 2022
19:00 Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
0
-
2
12. maj 2022
19:00
Virum-Sorgenfri BK
0
B. 1973, Herlev
2
798008
ma16-05 2022
19:00 Lynge-Uggeløse IF FIF, Hillerød (1) Lynge Idrætsanlæg
2
-
0
16. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
2
FIF, Hillerød (1)
0
798010
ma16-05 2022
19:00 Oversidder Virum-Sorgenfri BK
16. maj 2022
19:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
798009
ti17-05 2022
18:30 B. 1973, Herlev Grantoften IF Elverroad
UHT
17. maj 2022
18:30
B. 1973, Herlev
Grantoften IF
UHT
798006
ti17-05 2022
19:00 Nivå-Kokkedal Allerød Fodbold Klub Karsemosegård
1
-
0
17. maj 2022
19:00
Nivå-Kokkedal
1
Allerød Fodbold Klub
0
798007
on18-05 2022
19:00 Frederikssund IK Bagsværd BK (2) Frederikssund Stadion
1
-
2
18. maj 2022
19:00
Frederikssund IK
1
Bagsværd BK (2)
2
797983
to19-05 2022
19:00 Oversidder Lynge-Uggeløse IF
19. maj 2022
19:00
Oversidder
Lynge-Uggeløse IF
797265
ma23-05 2022
19:00 FIF, Hillerød (1) Virum-Sorgenfri BK FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
2
23. maj 2022
19:00
FIF, Hillerød (1)
1
Virum-Sorgenfri BK
2
798012
ti24-05 2022
18:30 Grantoften IF Oversidder Grantofteparken
24. maj 2022
18:30
Grantoften IF
Oversidder
798011
on25-05 2022
19:00 Virum-Sorgenfri BK Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
0
-
0
25. maj 2022
19:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Lynge-Uggeløse IF
0
798013
on25-05 2022
19:00 Frederikssund IK B. 1973, Herlev Frederikssund Stadion
2
-
1
25. maj 2022
19:00
Frederikssund IK
2
B. 1973, Herlev
1
798014
on25-05 2022
19:00 FIF, Hillerød (1) Nivå-Kokkedal FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
1
25. maj 2022
19:00
FIF, Hillerød (1)
0
Nivå-Kokkedal
1
798015
on25-05 2022
19:15 Bagsværd BK (2) Allerød Fodbold Klub Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
5
25. maj 2022
19:15
Bagsværd BK (2)
0
Allerød Fodbold Klub
5
798016
ma30-05 2022
19:00 Allerød Fodbold Klub FIF, Hillerød (1) Allerød Idrætspark
0
-
3
30. maj 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
FIF, Hillerød (1)
3
798018
ma30-05 2022
19:00 Lynge-Uggeløse IF Grantoften IF Lynge Idrætsanlæg
UHT
30. maj 2022
19:00
Lynge-Uggeløse IF
Grantoften IF
UHT
798020
ma30-05 2022
19:00 Oversidder Frederikssund IK
30. maj 2022
19:00
Oversidder
Frederikssund IK
798017
ti31-05 2022
19:00 Nivå-Kokkedal Virum-Sorgenfri BK Karsemosegård
UHT
31. maj 2022
19:00
Nivå-Kokkedal
Virum-Sorgenfri BK
UHT
797263
to02-06 2022
19:00 Nivå-Kokkedal Frederikssund IK Karsemosegård
2
-
3
02. jun 2022
19:00
Nivå-Kokkedal
2
Frederikssund IK
3
798022
ti07-06 2022
18:30 Grantoften IF Nivå-Kokkedal Grantofteparken
0
-
3
07. jun 2022
18:30
Grantoften IF
0
Nivå-Kokkedal
3
798025
ti07-06 2022
18:30 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad
07. jun 2022
18:30
B. 1973, Herlev
Oversidder
798023
on08-06 2022
19:00 Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
0
-
1
08. jun 2022
19:00
Frederikssund IK
0
Lynge-Uggeløse IF
1
798024
on08-06 2022
19:00 FIF, Hillerød (1) Bagsværd BK (2) FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
1
08. jun 2022
19:00
FIF, Hillerød (1)
1
Bagsværd BK (2)
1
798021
to09-06 2022
19:00 Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virum Stadion
0
-
1
09. jun 2022
19:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Allerød Fodbold Klub
1
798019
ma13-06 2022
19:30 Bagsværd BK (2) B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
13. jun 2022
19:30
Bagsværd BK (2)
1
B. 1973, Herlev
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind