MENU

U14 Piger 8-mands 2 (08) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
801176 on
06-04 2022
Kl. 17:30
Stenlille IF Fårevejle BK Stenlille Stadion
2
-
2
801177
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Roskilde Pigefodbold T.G. 80 IF Himmelev Idrætspark
8
-
1
801188 ma
11-04 2022
Kl. 18:00
Fårevejle BK Roskilde Pigefodbold Faarevejle Stadion
3
-
0
801191
17-04 2022
Kl. 10:30
Hundige BK Fårevejle BK Hundige Boldfælled
1
-
5
801190 ma
18-04 2022
Kl. 17:30
Stenlille IF T.G. 80 IF Stenlille Stadion
Udehold taberdømt
983651
on
20-04 2022
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Roskilde Pigefodbold Firhøj Stadion
4
-
0
801189 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Hundige BK Stenlille IF Hundige Boldfælled
1
-
1
801197 to
28-04 2022
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Stenlille IF Himmelev Idrætspark
0
-
3
801193
01-05 2022
Kl. 12:00
T.G. 80 IF Hundige BK Selsmoseskolen
2
-
12
801198
ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Stenlille IF Føllenslev-Særslev IF Stenlille Stadion
2
-
0
801200
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Hundige BK Roskilde Pigefodbold Hundige Boldfælled
2
-
1
801192
to
05-05 2022
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Fårevejle BK Firhøj Stadion
0
-
3
801175
07-05 2022
Kl. 11:30
Føllenslev-Særslev IF Hundige BK Firhøj Stadion
5
-
2
801209 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Fårevejle BK Stenlille IF Faarevejle Stadion
2
-
1
801210
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Hundige BK Føllenslev-Særslev IF Hundige Boldfælled
2
-
5
801201
15-05 2022
Kl. 12:00
T.G. 80 IF Roskilde Pigefodbold Selsmoseskolen
1
-
7
801211 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF T.G. 80 IF Firhøj Stadion
3
-
0
801178
22-05 2022
Kl. 12:00
T.G. 80 IF Føllenslev-Særslev IF Selsmoseskolen
1
-
18
801219 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Fårevejle BK Hundige BK Faarevejle Stadion
4
-
4
801212 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Stenlille IF Hundige BK Stenlille Stadion
5
-
0
801218 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
T.G. 80 IF Stenlille IF Selsmoseskolen
0
-
11
801213
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Fårevejle BK Himmelev Idrætspark
1
-
0
801221 on
01-06 2022
Kl. 17:30
Stenlille IF Roskilde Pigefodbold Stenlille Stadion
6
-
0
801229 on
01-06 2022
Kl. 17:30
Hundige BK T.G. 80 IF Hundige Boldfælled
7
-
1
801222
on
01-06 2022
Kl. 18:00
Fårevejle BK Føllenslev-Særslev IF Faarevejle Stadion
0
-
2
801241
04-06 2022
Kl. 12:00
T.G. 80 IF Fårevejle BK Selsmoseskolen
0
-
11
801220
ma
06-06 2022
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold Føllenslev-Særslev IF Himmelev Idrætspark
0
-
4
801230
on
08-06 2022
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Stenlille IF Firhøj Stadion
0
-
2
801242
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Roskilde Pigefodbold Hundige BK Himmelev Idrætspark
4
-
3
801199
11-06 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK T.G. 80 IF Faarevejle Stadion
11
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.

Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind