MENU

U14 Piger 8-mands 2 (08) Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
819808
on
06-04 2022
Kl. 18:30
Væggerløse SB NBJ Arena
1
-
12
819809 on
06-04 2022
Kl. 18:30
Nykøbing FC Oversidder NFC Anlæg Syd
819810 ti
12-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder MB
819811
ti
12-04 2022
Kl. 19:00
SB Nykøbing FC SB´s anlæg
1
-
5
819812 on
13-04 2022
Kl. 18:30
B. Frem Væggerløse JP Air Tech Arena
9
-
0
819813
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
MB Nykøbing FC MB's anlæg
2
-
2
819834 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Væggerløse Oversidder NBJ Arena
Hjemmehold taberdømt
819835
23-04 2022
Kl. 10:00
B. Frem SB JP Air Tech Arena
0
-
5
819837 ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder B. Frem
819836
ti
26-04 2022
Kl. 18:30
MB SB MB's anlæg
16
-
1
819838 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Væggerløse NFC Anlæg Syd
Udehold taberdømt
819840 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
SB Oversidder SB´s anlæg
819839
fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Væggerløse MB NBJ Arena
0
-
17
819841
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
B. Frem Nykøbing FC JP Air Tech Arena
0
-
9
819842 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Nykøbing FC
819843 on
11-05 2022
Kl. 19:00
SB Væggerløse SB´s anlæg
Udehold taberdømt
819844 to
12-05 2022
Kl. 18:00
B. Frem MB JP Air Tech Arena
0
-
8
819845 ti
17-05 2022
Kl. 18:15
MB Oversidder MB's anlæg
819847
on
18-05 2022
Kl. 19:15
Nykøbing FC SB NFC Anlæg Syd
8
-
0
819846
21-05 2022
Kl. 10:00
Væggerløse B. Frem NBJ Arena
Hjemmehold taberdømt
819848 ti
24-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Væggerløse
Udehold taberdømt
819849 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
SB B. Frem SB´s anlæg
4
-
2
819850
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC MB NFC Anlæg Syd
1
-
1
819851 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Væggerløse Nykøbing FC NBJ Arena
Hjemmehold taberdømt
819852
29-05 2022
Kl. 13:00
SB MB SB´s anlæg
Hjemmehold taberdømt
819853
04-06 2022
Kl. 10:00
B. Frem Oversidder JP Air Tech Arena
820723 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
MB Væggerløse MB's anlæg
Udehold taberdømt
820725
on
08-06 2022
Kl. 17:45
Nykøbing FC B. Frem NFC Anlæg Syd
9
-
2
820724 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder SB
819807
to
09-06 2022
Kl. 18:00
MB B. Frem MB's anlæg
4
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.

Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1

Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2

Log ind